Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

harbiyede travesti dehşeti!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    aye tipte bi parlaklık varsa ondanda olabilir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Yoh be, kara kuru bişeyim
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o cok etkili olur. hem o lafi nuri alco dememis mi? (ben demedm satilir;)) facebook da dolanio o laf. aa,biri de feysbık topigi acsa ya:D

(bi deli bi kuyuya bi tas atmis, bin akilli cikaramamis)
    Peki sorarım size cezerye hanım..
    Taş ve kuyu konusunda..Taş atan mı yoksa taşı çıkarmaya çalışan mı olmak istersin...
    .
    .
    Suşi hanım; soruya soruyla cevap kabul değil ona göre..
    (bknz. sayfa 7/24. Yarışma Şartları ve kuralları)
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    suşi hanim demeyin. bi aralar cezo diolardi bana. ona itirazim yok. onu secerseniz bana hitabederken, sevinirim.

tasi atan olmak isterim tabi
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yoh be, kara kuru bişeyim
    Adaşım ne bu içine kapanıklık..Kömürde karadır ama elmasla beraber
    anılır..
    Soğuum dermanı.....
    Bak ısınıyosan sözüm yok....

Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    suşi hanim demeyin. bi aralar cezo diolardi bana. ona itirazim yok. onu secerseniz bana hitabederken, sevinirim.

tasi atan olmak isterim tabi
    Ben cevabını tam tersini vereceksin diye düşünmüştüm..
    Ne yapalım...
    Sen hapı at bardağa, için buluruz..
    Kötü emel avcısı..
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Geçmiş olsun dileklerini ileten arkadaşlara teşekkür ederim, dünya hali hepimizin başına gelebilir,başkentin_asi_pilotu kardeşim ordaki polis arkadaşlara kızmamın sebebi olayı görüp sadece seyretmekle yetinmeleridir, çünkü savcıya ifade veren görgü tanığı tek onlardı
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eee Emin, arkadaşın ne oldu, durumu nedir.. Yüzünde gözünde iz kalmadı inşallah..
    malesef yüzünde ve vücudunun çeşitli yerlerinde bariz izler kaldı ama çok şükür genel sağlık durumu iyi, çene ve dizinden tekrar ameliyet olması gerekiyormuş.

Motosikleti
    Kendini SS Zanneden Pisihled
    Alıntı emin_arikoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun dileklerini ileten arkadaşlara teşekkür ederim, dünya hali hepimizin başına gelebilir,başkentin_asi_pilotu kardeşim ordaki polis arkadaşlara kızmamın sebebi olayı görüp sadece seyretmekle yetinmeleridir, çünkü savcıya ifade veren görgü tanığı tek onlardı

.
    ama yapacak bişey yok malesef. bu arada arkadaşlar biraz şu travestileri asma kesme işini abartmıyomusunuz? bu tarz bi arkadaş arkadaşımın arabasına vurdu indik aşşağıya özür dilerim hatalıyım dedi iyi polis çağıralım isterseniz dedim iyi niyetle kaskonuz varsa sizinde işinize gelir dedim olabilir dedi polis geldi tutanak tutuldu bastık yolumuza....... Ve anlayışınız için teşekkür ederim dedi... ee şimdi biz burada çıkıpta lan bilmemne napıyon desek küfür etsek üstüne yürüsek tabi üstümüze saldırırdı ama normal bi bayana nasıl davranılıyosa öyle davrandık herhangi bişey olmadı..... yani bunların sebebi birazda bizleriz arkadaşlar. Emin arkadaşım sakın yanlış anlama sizin olay için demiyorum geel olarak bakıyorum duruma... belki mecburiyetten bunu yapıyorlar belkide kendilerini kadın gibi hissediyolar bişey diyemezsinizki... kendi tercihi... İşte toplum olarak hatamız bu.. sokak çocuklarınıda potansiyel suçlu yapan biziz bu tarz insanlarıda...insanları anlamak yerine kendimizin görüşüne ters düşen her şeye recm cezası verelim... böyle bir şey olamaz arkadaşlar... bi hata yapılmış bu insanlar bu durumda ve dediğiniz gibi arkadaşlarımızın başına gelenler gibi bir çok olay duyuyoruz ve tasvip etmiyoruz ama yinede bunun altyapısını bizler hazırlıyoruz.... ha buradan tutupta gidin bu tarz adamlarla kanka olun demiyorum ama en azından şu küfür işleriydi asardım keserdim işlerini bırakın.... yoksa bu iş başka yerlere gider. Siz onları asar keserseniz onlarda sizi asar keser...... Ve malesef toplumumuzda bu tarz konuları dile getirenler hiç istenmez.. mesela birazdan pınar ablamız çıkar yazımı okur bana gene tutar onları koruyosun gay sın der şaka bi yana arkadaşlar yazılarımıza biraz dikkat etsek iyi olur bayan üyelerimizde var...
    [B][I][U][COLOR="Blue"]Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler ve meczuplar memleketi olamaz…" [/COLOR][/U][/I][/B]
    [B][U][COLOR="Red"]MUSTAFA KEMAL ATATÜRK[/COLOR][/U][/B]

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mali burda nerde travesti varki yada varda benim haberimmi yokkk ( bilgi paylaşımı lütfen ama özelden efemm )

olüm 600rr a yazık
    biz arkadan bi hatun alırsın die şeyettiydik, hatunumsu deil
    GKN MOTORS

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olüm 600rr a yazık
    biz arkadan bi hatun alırsın die şeyettiydik, hatunumsu deil
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Arkadaşlar anlatıp sizleride üzmek istemezdim ama geçen cuma gecesi bir arkadaşımın başından çok kötü bir olay geçmiş bende yeni öğrendim, bilginiz olsun ki sizlerinde Allah korusun başınıza böyler kötü şeyler gelmesin, arkadaşım ve yanında 2 arkadaşı daha harbiye de adını çok duyduğum ama hiç gitmediğim bir gösteri merkezinden evlerine gitmek üzere çıkmışlar, taksim tarafına doğru yürürlerken karşılarına 30-35 kişil bir travesti grubu çıkmış, sebepsiz yere gelen geçene satır, döner bıçağı, neşter gibi aletlerle saldırmaya başlamış bu grup, bizim arkadaşlar da tabi kaçarak uzaklaşmaya çalışmışlar, biraz kaçtıktan sonra bir ara sokakta sıkışmışlar derken bizimkiler kendilerini korumak için kemerlerini çıkarmışlar bir köşede yaklaşan olursa vuracaklar, ve bu sırada travesti grubundan biri araba ile arkadaşıma çarpıp yerde sürükleyip kaldırıma sıkıştırıp kaçmış, ve bu çarpma olayı olurken ekip arabasında polisler olayı izliyorlarmış, nitekim çarpan yakalanmış fakat arkadaşım şuan yoğun bakımda heryeri darp içinde çenesi kırık kolu kırık bacağı kırık bir şekilde yatmakta, inşAllah bir an önce sağlığına kavuşur sizlerinde dualarıyla, aklınızda bulunsun bu adi şerefizler sizinde karşınıza çıkabilir birgün, şuan şeytan diyorki git bunların mekanına katliam yap ama olmuyor işte kahretsin elimiz kolumuz bağlı oturuyoruz, Allah bizleri bunlar ve bunlar gibi lanetlenmiş ve insanlıktan çıkmış yaratıklardan korusun.

hadi hadi...bize name yapma...para pazarlığında sorun çıktı muhtemelen arıza ondan çıktı...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi hadi...bize name yapma...para pazarlığında sorun çıktı muhtemelen arıza ondan çıktı...
    Kişi kendinden bilir işi

Sato8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf Moto 250 SR
    boş gezmemek lazım .
    müşteri - Bir sinek ilacı alabilir miyim?
    satıcı - Sineğinizin nesi var acaba?

Motosikleti
    Kişi kendinden bilir işi
    abi o iş mide işi...sendede pek mide yok onu bilirim ama...ne göz ne tad var ağzında
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

abi o iş mide işi...sendede pek mide yok onu bilirim ama...ne göz ne tad var ağzında
    Bende seni seviyorum

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    abi özelden yazsaydın bari rezil ettin bizi elaleme
    Kişi kendinden bilir işi
    buda üzerinde ayrıca düşünülmesi gereken bir konu dimi mete abi

Motosikleti
    Bende seni seviyorum
    too...

abi özelden yazsaydın bari rezil ettin bizi elaleme

buda üzerinde ayrıca düşünülmesi gereken bir konu dimi mete abi
    çözemiyom kanka valla...uzakda durmaya çalışıyom...bu ne sevgi ahh..bu ne ızdırapp..

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    çözemiyom kanka valla...uzakda durmaya çalışıyom...bu ne sevgi ahh..bu ne ızdırapp..
    yani hem ağlarım hem giderim gibi mi abi

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  zaman aşımına uğramış topic
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)