Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

harbiyede travesti dehşeti!

Motovento
    REKLAM ALANI
    THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    İb..neler. çok sinir oluyom bunlara. ist'a gelince ebnde karşılaştım bir travestiyle Allaha çok şükür istiklal caddesindeydim. Bu travestilerin ilk çıktığı zamanlarda bir tane sivasta gördüm. 2 gün barına bildi 3. gün yok. Yaşatmazlar burda öyle insanı. Çok şükür bizim burda ne kap-kaç ne travesti nede PKK lı eylemciler var. zaten olanıda yaşatmıyorlar. Emin_Arıkoğlu arkadaşına çok geçmiş olsun, Allahtan acil şifa diliyorum.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kendini SS Zanneden Pisihled
    Arkadaşım ilk önce geçmiş olsun diyorum ve elimden başka bişey gelmiyor malesef.. polislerede kızma... onlarında evlerinde bekliyen çolukları çocukları var ve yetkileri yok... adam çekip vursa kendisi suçlu ne yapacak polis? ellerinden yetkiyi alanlara say sen ne travestiye nede polise suç polisin elinden yetkiyi alanlarda.....
    [B][I][U][COLOR="Blue"]Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler ve meczuplar memleketi olamaz…" [/COLOR][/U][/I][/B]
    [B][U][COLOR="Red"]MUSTAFA KEMAL ATATÜRK[/COLOR][/U][/B]

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    cok uzuldum, korkunc bi olay. gercekten siradisi bir gunmus, cunku, ben osmanbey de oturuyorum, okuldan gec ciktigim gunler sisli'den evime yururken belki 3 belki 5 tanesini goruyorum. hicbirsey yokmus gibi yanlarindan gecitigmde hicbir sorun olmuyor.
    bi de soyle birsey yasamistim.. Bi kiz arkadasim sisli de eve cikmisti, evini temizlemesine yardim etmek icin elekt. süpürge, kova, vs goturmustum, donus aksam 11 i bulmustu tabi. gene ayni yolu yururken, 'ah caniim, yardim gerek mi? boyle gorundugumuze bakma, gucluyuzdur, yardim ederiz' falan demislerdi. sagolun, bitti zaten falan dedim, gulumsediler, iyi aksamlar falan dediler. 3 kisi falanlardi gene.

hay allah.. cok korktum simdi.. ben her gun goruyorum neredeyse.. yandik!!
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok uzuldum, korkunc bi olay. gercekten siradisi bir gunmus, cunku, ben osmanbey de oturuyorum, okuldan gec ciktigim gunler sisli'den evime yururken belki 3 belki 5 tanesini goruyorum. hicbirsey yokmus gibi yanlarindan gecitigmde hicbir sorun olmuyor.
    bi de soyle birsey yasamistim.. Bi kiz arkadasim sisli de eve cikmisti, evini temizlemesine yardim etmek icin elekt. süpürge, kova, vs goturmustum, donus aksam 11 i bulmustu tabi. gene ayni yolu yururken, 'ah caniim, yardim gerek mi? boyle gorundugumuze bakma, gucluyuzdur, yardim ederiz' falan demislerdi. sagolun, bitti zaten falan dedim, gulumsediler, iyi aksamlar falan dediler. 3 kisi falanlardi gene.

hay allah.. cok korktum simdi.. ben her gun goruyorum neredeyse.. yandik!!
    İnsanların onlardan yaratık gibi bahsetmesinden korkmamalısın, genellikle diğer insanlar gibi uyusturucu, alkol vb. aldıkları zaman tehlikeli olabiliyorlar yada o çevrede yakın saatte arkadaşlarına ya da kendilerine bir tepki bir darp teşebbüsü vb. olduğu zaman galeyana geliyorlar. Tehlikeli oldukları doğru, yaşantıları gereği belki de, belki tercihleri, itildikleri gereği bilemiyorum. Çünkü kaybedecek bir şeyleri yok çoğunun. Yüzlerine bakmadan yoluna yürür gidersen sana bir şey yapacaklarını kişisel olarak yorumlarsam sanmıyorum.
    Burada insanların onlara yaratıkmış gibi yaklaşmasına yada "sivasta vardı", "kayboldu bi süre sonra kestiler", "tavuktu zaten insan değildi, akşam oldu kestik yedik evde, budunu da bizim köpeğe verdik" şeklinde ki tespitlerini genel almamalısın. İster salaş bir mahallenin arka sokaklarında bedenini satan bir ipne ister sanat müziği sanatçısı olsun, tercih onundur, onu bağlar, ister para için ister kişiliğini öyle bulduğu için bunu yapmış olsun o da onu bağlar.
    bu tercih yüzünden onlardan uzak durulabilir, akıl sağlıkları yerinde de olmayabilir, potansiyel olay çıkarıcı da olabilirler, kötü insanlardır belki de. Ancak Ne olursa olsun, şu yukarıdaki mesajlarda ki kadar da alçaltılamaz, ölüm bayılmakmıdır. Bir insanı öldürmeyi isteyecek kadar vahşileşiyorsak altında ne vardır diye iki kere düşünmek gerekmez mi.
    her mesajda ipneler ipneler. PKK ile kıyaslamalar. ÖLdürmeler, asmalar. O da insan değil mi sonuçta?
    Senin ırakta recm yapan taş atandan ne farkın var gözümde yok. Çok mu ülkede bu tarz yorumlardan. bol bol. Ülkeme has bu zaten. Asalım, boynunu vuralım, keselim. Niye kesiyosun ? ipne çünkü bu, e tamam sana ne bundan ? Olmaz erkek olsun ipne olmaz!

Vatana ihanet mi söz konusu, hırsızlık mı yaptı, namusuna mı göz dikti ?
    Sen onun namusuna göz dikiyorsun, sayıları neden böyle artıyor sanıyorsun, bu bedenlere meraklı binlerce insan var bu ülkede demek ki, öyle de fantazi hastası bi toplumuz. Arza göre talep bu sonuçta. Organ mafyası diye bişey var bu ülkede, kesimhane gibi böbreği alıp çöpe atıyorlar özene bezene büyüttüğün o bedeni pislik gibi. Organ mafyasını asalım keselim diyeni görmedim ben hiç. Mafya sonuçta yoruma kapalı biraz, geriyor.
    Göz önüne gelen bir tek travestiler var.

Arkadaşa büyük geçmiş olsun bu arada, gerçekten üzücü bir pozisyonda kalmış. Talihsizlik diyorum üzülüyorum onun adına bu. ülkedeki tüm eşcinselleri, travestileri, ipneleri her neyse işte, heteroseksüeal olmayan tüm insanları asmayı istemiyorum burdan gaza gelip, gaz almaya müsaitim ama bilincliyim bir taraftan da, bunun altında bir şeyler arayabiliyorum, körü körüne atlamıyorum, atlasam da taşlamıyorum, recm' e alet olmuyorum. Serin gel derler adama di mi. Bi otur soluklan hele derler.
    Ayrıca heteroseksüelim normal bi cinsel hayatım var yanlıs anlama, şimdi çıkarsın ne savunuyosun gibisindne iğneli cümleler kurarsın o yüzden söyledim

Cezerye sağolasın senin mesajın çıkış noktası oldu belki de, deşarj oldum, içimi döktüm.

Ciddiye almayın, arızalı bu.
    -anam anam anam!!
    -atmasana taş !
    -çota! çot!! çata çartk!
    -Allah!, of of of !?!
    -çat, çota, çat çat
    - oy oy oy
    -tamam yeter !
    -şimdi keline bal döküp, çölün sıcak kumları üzerine uzatalım arkadaşı.
    -kırmızı karınca ambiyansı mı?
    -Evet
    -Taşlıyoduk ama biz, keyifli oluyodu böyle
    -Yeter! Değişiklik yapmak iyidir ara sıra.
    -çot, çat
    -Atmayın artık tamam diyorum lan!
    -Peki hocam..
    Comfirmation Bias

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    ya, zaten bana hep gulumsuyorlar. nie ki? kendimden suphe mi duymaliyim?:D hala pipisi olanlar var midir?:D

(iyi, icini doktugun iyi olmus.yalniz yarin bu topic'te patlama olacak sanirim.)

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yazık..Bu hareketlerini kim tasvip edebilir ki...
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bende taksimde arabayla geçerken hiç önümü kestiklerini felan göremedm. Geçen sene fındıkzade taraflarında çalışırken gece 1-2 gibi işim bitiyordu oralardada vardı bunlardan yürüdüğüm zaman genelde hiç yüzlerine bakmıyordum. Sorun yoktu yani. Neden böyle yapmışlar anlayamadım. Çok geçmiş olsun arkadaşa

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı Fulish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende taksimde arabayla geçerken hiç önümü kestiklerini felan göremedm. Geçen sene fındıkzade taraflarında çalışırken gece 1-2 gibi işim bitiyordu oralardada vardı bunlardan yürüdüğüm zaman genelde hiç yüzlerine bakmıyordum. Sorun yoktu yani. Neden böyle yapmışlar anlayamadım. Çok geçmiş olsun arkadaşa
    seni beenmemisler ki olm:D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    İlk defa çirkin olduğum için dua ettim zaten

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    biz burda dövüyoz travestileri
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz burda dövüyoz travestileri
    mali burda nerde travesti varki yada varda benim haberimmi yokkk ( bilgi paylaşımı lütfen ama özelden efemm )
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

oncelikle cook coook gecmis olsun abicim arkadasina insallah en yakin zamanda duzelir
    itiraf.com'a dondurmeyeyimde burayi benide kovalamislardi izmirde guccucuk cocuklan ne isiniz var sizin

Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mali burda nerde travesti varki yada varda benim haberimmi yokkk ( bilgi paylaşımı lütfen ama özelden efemm )
    abi adananinda suyu cikti ya.... sen gormuosun demekki
    [COLOR="DarkOrange"][B]L a T i F[/B][/COLOR] :bounce:

Motosikleti
    4x4
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte olm biz dövüyoz die çıkamıyorlar dışarı önünü kestik bu olayın
    hatta Cnbc-e önümüzdeki sezon dizisi M.ali The Transexuel Slayer olacakmış
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

ya, zaten bana hep gulumsuyorlar. nie ki? kendimden suphe mi duymaliyim?:D hala pipisi olanlar var midir?:D
    (iyi, icini doktugun iyi olmus.yalniz yarin bu topic'te patlama olacak sanirim.)
    Neden olmasın

İlk defa çirkin olduğum için dua ettim zaten
    Burda bir karışıklık var, bende çirkinim o zaman niye beni görünce çığlıklar atıp saldırıyorlar?(dövme amaçlı değil malesef) Ben gayet efendi gidiyorum, travesti hanım bey kardeşim gayet efendi gidiyor, daa ne zaman göz göz gelsek aha bunların gözlerinin içi parlayıp çığlık çığlığa bana saldırıyolar. Hatta en son beyoğluna gittiğimde aynı travesti bir gecede 3 kes ayrı yerlerde beni buldu ve saldırdı, mirkelam gibi kaçtım paso, baktım olmuyor en sonunda yakalayıp öpecek sakata gelicez, beyoğlunu terkettim.
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burda bir karışıklık var, bende çirkinim o zaman niye beni görünce çığlıklar atıp saldırıyorlar?(dövme amaçlı değil malesef) Ben gayet efendi gidiyorum, travesti hanım bey kardeşim gayet efendi gidiyor, daa ne zaman göz göz gelsek aha bunların gözlerinin içi parlayıp çığlık çığlığa bana saldırıyolar. Hatta en son beyoğluna gittiğimde aynı travesti bir gecede 3 kes ayrı yerlerde beni buldu ve saldırdı, mirkelam gibi kaçtım paso, baktım olmuyor en sonunda yakalayıp öpecek sakata gelicez, beyoğlunu terkettim.
    sen de icindeki cevherin farkinda olmayanlardansin o halde.

hgell... seni hyildiz yapacam (Nuri Alco) :D

Motosikleti
    4x4

sende onlara çekici gelen bişeler var o zaman

@ aklıma gelmişken iso benden nerde adana da travestiler pm lütfen tarzı bişi sölemişti ne yapıcak çok merak ettim
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

sen de icindeki cevherin farkinda olmayanlardansin o halde.

hgell... seni hyildiz yapacam (Nuri Alco) :D
    Hapıma kola mı katıcan

Ben ekipler amiri olmak istemiyorum

Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sende onlara çekici gelen bişeler var o zaman

@ aklıma gelmişken iso benden nerde adana da travestiler pm lütfen tarzı bişi sölemişti ne yapıcak çok merak ettim
    Eyvah eyvah iso'ya da dikkat etmek lasım

Motosikleti
    4x4
    ahanda ispatı
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Hapıma kola mı katıcan
    o cok etkili olur. hem o lafi nuri alco dememis mi? (ben demedm satilir;)) facebook da dolanio o laf. aa,biri de feysbık topigi acsa ya:D

(bi deli bi kuyuya bi tas atmis, bin akilli cikaramamis)

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

o cok etkili olur. hem o lafi nuri alco dememis mi? (ben demedm satilir;)) facebook da dolanio o laf. aa,biri de feysbık topigi acsa ya:D

(bi deli bi kuyuya bi tas atmis, bin akilli cikaramamis)
    Nuri alçonun filmlerini islerken yaptığımıs geyiklerde dönerdi bu laf, demek nuri alçoda öğrenmiş aferim ona

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)