Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Mt Bilgisayar Oyunlari Paylaşim Başliği

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Buraya bir marka yazabilmem için mucize gerekli
    Evet sevgili dostlaar
    İllaki aramızda bilgisayar oyunlarına meraklı olan arkadaşlarımız vardır
    Bilgisayar oyunları artık günümüzde okadar ileri boyutlara taşındıki gerek senaryoları olsun gerekse görüntü sistemleri olsun gerçeğe
    birebir yaklaşmak üzereler. Bize ise bilgisayarımızın başına kurulup bu sanal gerçekliğin keyfini çıkarmak kalıyor

İlk olarak sevdiğimiz ilk 3 oyundan bahsedelim

1- Call of duty (serisi Hayatımın oyunu)
    2- Manhunt ( Rockstar games in yaptığı süperbir şaheser )
    3- Secred ( Serinin 2 oyunu var dalında tam bir başyapıt )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    fırat Call of duty benim bilg.da çalışmadı okuyucular dvd orjinalide çok pahalı
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Motosikleti
    Şimdi sizlerde en çok beğendiğiniz ilk 3 oyundan bahsedin

Abi okuyucunun dvd olup olmaması fark etmezki sistemin oyunu kaldıracak kadar iyi ise çalışması lazım peki bir hata veriyomu nasıl çalışmıyor cd mi çalışmıyor yoksa

Benimde cd okuyucum dvd normal cdleri çalıştırıyor

Motosikleti
    Yoktur
    bilg.aktarım yapmıyor hata veriyor ben bilg. yükleyemedim sistem kuvvetli kardeşim leptap'a yükledi çatır çatır çalıştı ?
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Motosikleti
    Abi Cd leri açıp içindekileri masaüstünde açtığın bi klasöre kopyala cd den değilde o şekilde kurmayı dene SETUP diye bir dosya var onu çalıştırıcaksın kurulum başlıcak gerisini biliyon zaten

Motosikleti
    Yoktur
    aynen dediğin şekilde yaptım bana dedikleri bazen dvd ler okumuyormuş sağlık olsun

Motosikleti
    Abi CD bozuktur diceem ama başka makinede kurmuşunuz alla alla durum çok anormal peki kuramadığın pc de başka cd ler çalışıyomu normal cdler çünki bazı dvd sürücüler cd leri ayırıyor hepsini düzgün çalıştırmıyor buda başka bir ihtimal !!!

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Half-Life serisindeki PC için çıkan tüm oyunları bitirdim, üzerine iki düzine mod bitirdim, sonunda kendi modumu yaparken ÖSS'ye yakalandım

Onun dışında strateji oyunlarında görece iyiyim. Turnuva kazanacak kadar değil ama turnuvaya katılacak kadar

Bir de MTRacers'da bol vakit geçirdim F12002ve MotoGP2'de sizleri de görmeyi isterim

lordskeldan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    ne varsa eskide var derim
    command and conquer serileri , diablo 2 expansion , total war

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    max payne 2 yi oynadım pc de en son galiba uzun zamandırda oynamıyorum oyun

ama play station vardı en eskisi. onda resident evil ın oynamadığım türü kalmamıştır heralde.
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

cihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hitman bloody money.halflife2 fear
    en sevdiğim 3 oyun
    beni öldürmeyen herşey beni güçlendirir

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Half-Life serisindeki PC için çıkan tüm oyunları bitirdim, üzerine iki düzine mod bitirdim, sonunda kendi modumu yaparken ÖSS'ye yakalandım

Onun dışında strateji oyunlarında görece iyiyim. Turnuva kazanacak kadar değil ama turnuvaya katılacak kadar

Bir de MTRacers'da bol vakit geçirdim F12002ve MotoGP2'de sizleri de görmeyi isterim
    Uğradığınız yokki....
    Sattınız bizi...Yalan oldu mt_racers....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Hitman in serisini yedim bitirdim ben :D
    Vee bir efsane olan half life ı da unutmayalım

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    jacked oynadım en son ama bu işlerde iyi degilimdir

Motosikleti
    sen oyun işin bana sor özgür elimde yüzlerce pc oyunu var
    bir ara bende cok fena hastalıktı pc oyunlarına verdiğim parayı biriktirmiş olsaydım şimdi kendime bi çinli almıştım

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben pek beceremediğim için ilgimde yok oynamam genelde

strateji oyunları en sevmediklerim en güzeli okey

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    soulreaver
    vampire and masqurade
    freespace(uzay sim.)
    Prince of Percia

en zavk alarak oynadığım oyunlar.ama şimdi duruldum artık oynamıyorum
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    elder scrol 3 morrowind güzel oyun eğer pc niz iyi bir donanıma sahipse ful detaylarda gerçekten farksız diyebilirim. grafikler yanında sesler ayrıca anlatılmaya değer. yaklaşık 6 ay oynadım haritayı tamamen açamadım. oyunda en çok sevdiğim şey ise çeşitli bitkileri birleştirip iksir yapmaktı. yeni versiyon oblivon ise grafik detaylar konusunda daha güçlü bir sistem istiyor 2 gb ram çift ekran kartı gibi.
    blood rayne 1 - 2 tavsiye ederim. orta düzey bir bilgisayarda oynanabilecek zorlu oyunlardan. klavye ve fare koordinasyonu ve kombine tuş kullanmak gerektiriyor.
    tur tabanlı strateji olarak heroes 4 ve sonrası olabilir. belirli bir süre tur mantığına alışmak gerekiyor. tutorial (öğretici) bölümleri dikkatle inceleyiniz.
    empire earth serisi güzel oyundur taş devrinden nano uzay çağına kadar bir ırkı yükseltme zevkine ulaşabilirsiniz.
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Starcraft oyuncusu varmı aramızda eskilerden heheh

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uzun zamandır oyun olayının icindeyim hoca. PC oyunlarına profesyonel bakılması taraftarı manyak bir insanım. Japonyada düzenlenen Oyun Olimpiyatları gelir aklıma hep adamlara imrenirim. Bizde bu olayın oturması yıllar alıcak. PC teknolojisi bile pc oyunları sayesinde sattırıyor her yeniliğini kullanıcılarının büyük cogunluguna. Bu dünya icine ciddi anlamda girilmesi gereken bi dünya derim ben. Knight Online da yemeden icmeden karakter kasan adamlar biliyorum south park da babasıyla savasa katılan cocuk gibi. toz icinde bir masa, dolu kül tablası, sigara kokusu ve dumanında matlasmıs bir oda icerisinde kan kırmızı gözlerle sonuca ulasmaya calısan adamlar, resme bakarmısın.

Valla hoca oyun olayında 3 e kadar düşürmek cok zor öyle seyler yapıldı ki tonla kült olucak oyun var ne yazsam bilmiyorum ki.

Shellshock nam'67 diyeyim ilk: 18+ dır, bol kanlıdır, stres atarsın. Vietnam savasında cızırtılı radyodan calan o döneme ait bi müzik, talim yapan askerler, 3-5 dolara calısan vietnam hayat kadınları ve puslu ormanlar. Tüfeğin ve takımın dalıyosun ortamlara, beyinler dagılıyo, eller kollar kopuyo. vietnamlıların Yankees çığlıkları arasında.

Company Of Heroes:Real Time Savas stratejisi, 2. dünya savası konulu. Görsel olarak devrim grafikler, her ayrıntısına kadar. Oynanıs olarak fazlasıyla tatmin edici. Strateji sevenler başından uzun süre kalkmaz. görevleri bitirse bile skirmish oynar.

Splinter Cell Serileri: Ajan oyunu diyebiliriz kısaca hitman de bi örnektir buna. bomba bişidir, uyku falan bırakmaz, profesyoneldir biraz Counter cı adamı gerer oynatmaz kendini.

Mount&blade: RPG sevenler icin topu topu 200 MB lık bi oyun. boyutu kücük kendisi büyük, yurt dısında yasayan türk bir ciftin yaptıgı bir eser

Gothic 1-2-3 serileri: RPG bombadır bunlarda.
    Spell Force var oda güzeldir

Sims 2 ve exp leri: İnsan yasam simulasyonu diyebiliriz kısaca. Harikadır. Zevklidir. Amerikan baskanı olursun helikopterle alırlar her gün evden, istedigin hatuna yazarsın, malikane satın alırsın istedigin gibi döşersin evini, evini kendin yaparsın istersen. Aklına ne gelirse artık. tuvalettir banyodur yemektir her türlü insani gerekliliklerin dışında arzularında vardır bu oyunda.

Oyun demisken Yeni Bir Türk Oyunu cıktı KABUS 22, bu zamana kadar yapılanların hepsinden iyi diyebilirim, Vestel sponsor oldu tüm vestel bayilerinde bulabilirsin 29,90 ytl gibi bi fiyatı var. Oyun oynayan herkes alsın derim ülkemizde oyun sektörüne her türlü destek verilmeli gelismesi için, türkce konusan karakterler ve istanbul mahalleleri ve oyunun konusu dahil her yerine ince ince yerlestirilmis günümüz popüler fikirlerini maneviyatıda konu alarak sorgulayan unsurlar.
    Comfirmation Bias

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)