Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Trafik Suçu İTİRAFları

Motovento
    REKLAM ALANI
    SpeedDevils - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CG125
    Arkadaşlar Admınlere duyrulur bir itiraflar bölümü oluşturun ve herkes trafikte işlediği şuçları itiraf etsin >>>

İlk itirafım Motorumu ilk aldıgım hafta ehliyetsizdim ve plakam yoktu 2 yunus beni çevirmek istedi ama kaçtım sonra saklandım sonuç beni buldular 650ytl ceza kestiler ! Tescilsiz araç kullanmak ve ehliyetsiz olmaktan. Polisten kaçmanın ayrı ve agır bi suç oldugunu söylediler ve bundan hüküm vermediler!
    iyi niyetleri için teşekkür ederim onlara >>
    AMAN HAA Polisten Kaçmayın!!!!
    [COLOR="DarkSlateGray"][B]GRANDPITBULLCOM[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    valla benim henüz bi suçum olmadıda seni yakalamışken hoşgeldin diyim dedim
    hoşgeldin

artemis_666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600rr (2007)
    12 yaşında 19 yaşına kadar ehliyetsiz araba kullandım ve hiç kaza yapmadım ehliyeti aldığım zaman 1 yıl doldurmadan 2 kaza yaptım bunlardan biri araba ile idi önce bir köpek sonrada direk bana çarptı benim suçum yoktu
    2.si ise daha kötü SUZUKI600 ile yan yattım ve sağ bacağımı az kalsın kaybediyordum. kemiğimi ilk ve son kez o zaman gördüm. aslında suçum çok kırmızı ışıkta biraz öküz gibiyim durmak yerine ilerliyorum ama walla yol boşken yapıyom bunu... motorlada durulmuyordu be kardeşim ama sonunda şimdi motorsuzun... EEEeee ALLAHIN SOPASI YOK
    YASAL UYARI: SAKIN KIRMIZI IŞIKTA GEÇMEYİN
    [COLOR="Red"][B][I]Sululardan köpek öldüren, [U]KURULARDAN[/U] manda deviren.......:[/I][/B][/COLOR]

super_meke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    varadero
    1994 yılından berıdır motosiklet kullanıyorum.
    Ama A2 ehlıyetım daha 2 yıllık

poseidon_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mt 125
    ben motorumu nisan ayında aldım ve aldığımın ertesi gün polis durdurdu bende can havliyle kursa başladım önümüzdeki ilk sınavda alacağım dedim polis abi insiyatifini kullandı beni bıraktı bense ehliyetimi 4 dönem sonra aldım bide 2 defa motorla şehir içinde 100 km hız yaptım
    0 rh(+) Rüzgarın hissetmek ve iki teker üzerinde olmak kadar keyifli ne var şu hayatta

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Yunuslarla , trafik cilerle sohbet ediyorum kaskima guluyorlar walla A2 varmi dese o anda ne diyecem bilmiyorum . Yaza kadar alacam . Ehliyetsiz kullanmayin. Hakli bile olsaniz suclu yinede hep siz olursunuz.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Şu ana kadar ;
    1.Ehliyetsizlikten
    2.Kask bulundurmama ve kullanmamaktan
    toplam 2 tane ceza yedim.

Ama kask cezasını daha ödemedim...

SpeedDevils - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CG125
    Katılımlarınız için teşekkürler Arkadaşlar !!!
    Devamını Bekliyoruz Herkesten>>>>
    [COLOR="DarkSlateGray"][B]GRANDPITBULLCOM[/B][/COLOR]

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    abi suç işlemiyenlerdendemi katılım bekliyosun
    dur bekle ozaman polisle bi kovalamaca yapıp geliyom.yaşadıklarımı sizlere aktarırım

geçen aksam kırmızı ışıkta dururken yan arabadaki kızlara hava olsun diye motorumla lastik yakmaya başladım arkadaki arabada durmadan korna çalıyodu ama arkaya baktıgımda dumandan arabayı bile göremiyodum kırmızı ışıgın saniyesine baktım 3 saniye kalmış ön freni braktım ön kaldırarak kalktım benim le beraber arkadaki arabada kalktı megersem sivilmiş beni öyle bi kovaladıki panikten virajlara artık gaz kesmeden giriyodum baktım ki kaçamıycam bi koparatif sitelerinin bahçersine daldım motoru kitledim sitenin içinde koşarak kaçtım 1 gün sonra gittim baktım motor orda duruyo aldım geldim ewe şimdide ne kadar ceza gelcek diye bekliyom ama merak ettigim sivil polisin veya asayişin trafik cezası yazmaya hakkı warmı?

Motosikleti
    mondial 151 rs siyah
    hocam wala polisler artık internette e ben tırsıom sölemee:D

motorist23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 1000 varadero
    söyleme sakın yoksa plakana gelir ceza saka bi yana bi polis olmaktan öte bir vatandaş olarak herkesi trafik kurallarına uymaya davet ediyorum. biliyosunuz ki motosiklet hata affetmiyo. otomobillerin kaportası var ya motosikletin kaportası ??? bu yüzden diorum ki kaportamız çizilmesin. para önemli deil, önemli olan hayatımız...
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene...

esmercan59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 senedir motor kullanıyorum ehliyetim yok kask yok korumalık yok 2 defa kaza yaptım burnum bile kanamadı ama 3çüncüde ne olur bilmem ama şu an ehliyeti kazandım inşallah yeni bir motor kask yani tas tamam olucam inş

Motosikleti
    speed 150 naked
    3-4 gündür yol boşsa trafik ışıklarının rengine aldırmadan geçiyorum umarım alışkanlık haline dönüşmez...
    ::evil:: [COLOR="DarkSlateGray"]Sürat felaket değil galibiyettir[/COLOR]

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    belki biraz alakasız olucak ama
    benim bi çok cezam vardı
    yetsikis ehliyet
    kırmızı ışık
    yanlış park
    ters yön
    kemer
    radar
    vs..vs.. gibi bi kamyon cezam vardı, pek adetimde değildir ödemek
    hatta bi gün 4 suçtan birden aynı anda ceza yedim,
    kemer, ters yön, trafik düzenini bozmak ve kırmızıda geçmek, polis aga hiç atlamadan çatır çatır yazdı cezaları bende paşa paşa imzaladım
    ama ne gariptirki
    bu sabah atatürk havaalanına gittim, anneannemi isviçreye yolladım, arabamıda
    dış hatlar a kapısına çektim, gittim annaneyi bindirdim geri geldim falan
    bi baktım, anaa araba yok
    neyse çekmişler gitti polis abilere günahımızı ödedik
    dedim bana ceza kesmeyin hiç adetim deil ödemem falan
    e bakalım dediler ne cezan var
    hiçbiri çıkmadı, imzalamama rağmen
    sadece manisada bi kemer cezası yemiştim o çıktı
    sistem ne kadar bozuk yediğin ceza çıkmıyo ama buna üzüldüğümü söyleyemem
    GKN MOTORS

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Ruhsat şirket üzerine olduğu için polislere, "abi nolur ceza kesmeyin, patronumun jeep'i, patronumdan habersis çıktım, bu saatte buralarda olduğumu öğrenirse azıma kırar, beni işten atar abi" diye zırlıyorum, bırakıyolar kekolar.

Hiç denemedim ama patronun motoru denmes heralde, yemesler kanımca

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    daha yeni motorcuyum ama haşarılıklar eskide kaldı ve bu saatten sonra motorda olmaz muhtemelen(inş.)

araba üstünde geçti günlerim bugüne kadar ama başkasına zarar verecek en ufak bir hareketim olmadı

1 kere ceza yedim o da ehliyetle ilk uzun yola çıkışta(105 ile yazdı abiler!)

ralli,modifiye vs. her türlü olayı severim ama çiçek dalında güzel hesabı

herşeyin yeri,zamanı var
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    daha yok malesef
    hiç ceza yemedim daha sınırsız kırmızı ışıktan gectim şehir içi hız limitini 3 katladım oldu bide caddede yarışmayı seviorum kimse kızmasın hata oldunu biliorum ama azdaha baya agır bi kaza yapıodum sora saten düzgün kullanmaya basladım ama araba satıldı artık istesemde bişi yapamıom
    hayatta ya tozu dumana katarsın yada tozunu dumanı yutarsın:cherry:

Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçen gün babam arabayı bana verdi babam yanımda gece vakti karayolunda 10km kadar yaptık artı bir kere sollama 6 kere sollanma oldubabam çok memnun kalıyo sürüşümden valla 110 u geçmedim.suç işleyip işlemediğim özneldir yorum yok

sonra bide polise yakalanma anımız var.şincik kasaba içi malum yollar genelde bomboş hadi dedik arkadaşlarla yukarı sahaya çıkalım oturur muhabbet ederiz dedik tam arabaya doluşuyoz karşıdan polis geliyomuş yanımızdan geçerken farkettim 10 m kadar ilerledi sonra kahrolası aydınlatmalar yüzünden gördüğü için geri geri geldi zaten beni bi titreme sardı geldi yanımıza bende çaresiz gittim bu arabayı kullanmayı düşünmüyon heralde fln filan kaza yaparsan başın yanar gibisinden şeyler dedi bende tmm dedim Allaha şükür adam anlayışlı çıktı sonrada 1 hafta süremedim zaten korkumdan...

bide polisin önünde motoru kaydırıp düşürmem var ki onu hiç saymayayım
    SİLEMİYORSAN KARALAYACAKSIN!!!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    Ben geçen gün plakayı kapatıp ogsden geçtim. O kadar yolu gidemem 2. köprü için üzgünüm

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler