Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

msn adresim hacklendi yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    arkadaşlar msn adresim haclendi nasıl bir yol izlemeliyim
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Eğer devamlı aynı IP den giriyorsan msn e yazı gönderip geri alabilirsin.Ya da aranın iyi olduğu sana yardım edebilecek bir hacker arkadaşın.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    ilgi için teşekkürler arkadaşlar
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Sizlere birkaç bilgi.
    Tavsiyem sizlere genel olarak eğer kurumsal yani çalıştığınız yerlere ait olan bir e-mailiniz yok ise 2 en fazla 3 hesap kullanmanızı tavsiye ediyorum. Zaten kurumsal e-mailleriniz de varsa bu sayı mutlaka 3 ü geçmemeli.
    Hepimiz internet ortamında bir yerlere girip çıkıyoruz, dolayısı ile üyelik vb gibi durumlarda gerek üyeliğin aktive edilmesi gibi bir olayın altına sığınarak e-posta adresleri toplanıyor, gerekse de bazı durumlarda spam üyeliklerden siteler kendilerini korumak istiyor. Ayrıca üyelik ile ilgili bilgilerin de yönetileceği bir merkez haline geliyor. Kesinlikle ve kesinlikle özel hayatınızda bu tip durumlar için kurumsal e-mail adreslerinizi kullanmayınız. Bunun size ve kurumunuza bazı zararları olabilir.Eğer seyredeceğiz bir şey veya site sizin için sadece birkaç seferlik bir ziyaretten ibaret ise kesinlikle kendinize alacağınız ücretsiz bir e-mail adresi ile üye olun. Üyeliklerinizde ise tümü için aynı şifreleri ve takma isimleri kullanın. Ancak lütfen tekrar dikkatli okuyun bu kısmı, sizin için üyeliğiniz çok fazla bir şey ifade etmiyorsa, standart bir e-mail adresi, kolay hatırda kalabilecek biraz değişik yani başkaları tarafından kolay bulunamayacak bir şifre ve standart bir takma isim kullanın. Dolayısı ile çok fazla ziyaret etmeyeceğiniz için bu tarz onlarca siteye üye olabilirsiniz ve her biri için acaba bu neydi diye düşünmenize gerek kalmaz.
    Bu yani standart üyelik için e-mail adresinizi diğer mail adresleriniz koruma amaçlı kullanmış olmaktasınız. Bu adresinize her ne kadar sakınmaya çalışsanız da yüzlerce spam e-mail gelebilir. Dert edinmeyin, bütün gelen mailleri göz ucu ile takip ettikten sonra Gelen Kutunuzun kapasitesine göre temizlik yapın. Dolayısı ile bu mail adresinizi kişisel yani özel arkadaşlarınız ile paylaşmayın ya da kullanmayın.
    İkinci mail adresiniz sizin için kişisel kullanım için olsun. Bu adresi Real time Chat programları içinde kullanabilirsiniz. Ülkemizde yaygın olarak kullanılan MSN Messenger, yani Live Messenger gibi adresleriniz için. Genelde yapılan bir diğer yanlış, bu tip kişisel mail adresleriniz ile size gelen bir maili topluca tüm arkadaşlarınıza göndermek gibi bir olaya kesinlikle girmeyin. Hele ki, bu adreslerin içine kurumsal adresleri kesinlikle eklemeyin. Bu yöntem mail hacklemek için sık kullanılan yöntemlerden biridir.
    Maillerinizin hangisinde olursa olsun, spam içeriği olan mailleri ya da bu yönde düşündükleriniz var ise, tereddüt etmeden silin. Unutmayın, çok çok önemli bir ek ya da önemli bir bilgi olduğunda siz karşınızdaki kişiyi telefon ya da başka bir araç ile uyarmaktan ve bilgi vermekten kaçınmayın. Zira çok önemli ise “mail attım tamam bu iş” denilip geçilecek bir durum değildir.

Bu yazı xfiles'tan alıntıdır.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    nasıl halledebildin mi
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)