Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Vücut geliştirme sporu yapanlar yada başlayacak olanların paylaşım alanı

Motovento
    REKLAM ALANI
    bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    zaten ilaçsız bi yere kadar vucud geliyor oda tam kıvamı ilerisi abartı oluyor en doğrusu ilaçsız yapmak ve saf adale elde etmek gerisi hikayee . ne oldu okadar kür steroit sonucu karaciğer yağlanması sırtımda çıkan aşırı kıl ne gerek vardı yok şuan ilaçsız vucudun gelebileceği son noktadayım yeter açıkçası küre girenlere allah kolaylık versin şuan acıyarak bakıyorum yazık paralarına sağlıklarına
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    bende topiği zortlatırım ozaman alla alla zorrrrrt. madem bu konu vardı neden soylemedın be forrap abi ugrastırıon benı bosu bosuna :D
    actıgım konuyu buraya transfer edersen sevınırım

1 sene kick box yaptım, şimdide body ile devam edıorum
    bunlarda videolarım

Barbell Rowing

Lat Sırta Çekiş

bunun adını bılmıyorum bugun ogrenırım :D

antreman sonu dips

bunlarda resimlerim neden gozlukle cektın dersenız resimlerde gözlerle kaşlarım bi anormal cıkıo.

Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İyide söyledik ya konu dışında başlık var konu hakkında diye Sende armut piş ağzıma düş hatta suyu çıksın suyunu içeyim istiyorsun Herşeyi devletten beklemeyin..
    Mesajına ekledim öncekileri

Bu arada bende 6 ay kadar çalıştım,ama maalesef ki düzenli çalışamadım.Daha sonra da bıraktım,şimdi ufak ufak bişeyler yapıyorum ama tam istediğim düzeyde değilim,sadece normal vücuttan hallice diyelim Ne çok geri ne de çok ileriyim.
    Vakit olmuyor salona gitmeye,eve almayı düşünüyorum ağırlık sehbası,dambıl seti gibi temel bir kaç aleti..

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Ben evde kendi imkanlarımla formda tutuyorum, geliştiği yere kadarda gelişiyor. Body e hiç gitmedim. Nası bir şey olduğunu anlamak için 1 gün misafir larak çalışmalara katıldım o kadar.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı THE_LANCET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben evde kendi imkanlarımla formda tutuyorum, geliştiği yere kadarda gelişiyor. Body e hiç gitmedim. Nası bir şey olduğunu anlamak için 1 gün misahir larak çalışmalara katıldım o kadar.
    bende ilk zamanlar evde kendi çapımda babamın eskı gogus yayı dambılı cartı curtu ıle yapıodum sonradan spor salonuna transfer oldum ev gibi deıl tabıkı alet çeşitliği , ortamı . evde yaparken sıkılıodum bunalıodum bıde bı yanda bılgısayar dururken yapasım gelmıodu.
    senın salondaki misafirliğin nasıl gectı

Motosikleti
    Misafirliğim iyi geçti aslında salondaki araçların etkisi hemen belli ediyor kendini... Hemen hemen hepsini kullandım ama adlarını bilmiyom ...

screamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X max Momo
    nbr abii iii aksamlar herkes sana bısıy yasıo baen anlamıom

Motosikleti
    honda pcx 125
    Misafirliğim iyi geçti aslında salondaki araçların etkisi hemen belli ediyor kendini... Hemen hemen hepsini kullandım ama adlarını bilmiyom ...
    ewt etkisi bayagı farklı.. bende uzun zamandır yapıom ama bende ısımlerını bılmıom neresı nereyı calıstırıo onları blmek yetıo zamanla ogrencem ısımlerı

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Bende bir süre yaptım. Tek bildiğim, çok sabır gerektiren bir spor olduğu...
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    yaw bende düşünüyorum ama hiç bir bilgim yok bu kür dediginiz olay nedir ve bu sporla kendi kendimize uraşsak faydalımı yoksa zararlı mı olur
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Sato8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf Moto 250 SR
    kaç kişi bunu spor için yapıyo
    müşteri - Bir sinek ilacı alabilir miyim?
    satıcı - Sineğinizin nesi var acaba?

Motosikleti
    sato8

Ben body salonuna gitmiyorum. Evde spor amaçlı kendi imkanlarımla hem formda tutuyorum hemde geliştiği yere kadar geliştiriyorum.

Motosikleti
    Cf Moto 250 SR
    sato8

Ben body salonuna gitmiyorum. Evde spor amaçlı kendi imkanlarımla hem formda tutuyorum hemde geliştiği yere kadar geliştiriyorum.
    lancet kimse yanlış anlamasın. sözüm meclisten dışarı. var bizim burdada bi anten böle vücut felan yapmaş çocuklara hafa çekiyo elle bak kaslara felan artistim yakarım kırarım biçerim şov yapıyo. bi gece eve diye çıktı hastaneye gitti 1 mermide aldılar havasını.

Motosikleti
    Alıntı Sato8 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lancet kimse yanlış anlamasın. sözüm meclisten dışarı. var bizim burdada bi anten böle vücut felan yapmaş çocuklara hafa çekiyo elle bak kaslara felan artistim yakarım kırarım biçerim şov yapıyo. bi gece eve diye çıktı hastaneye gitti 1 mermide aldılar havasını.
    Yazık olmuş. Yanlış anlama değil. sadece sen sorunca spor için kaç kişi yapıyor diye kendi yaptığımı yazdım. Artık spor mu deği lmi ? sen karar ver. Bence spor Sağlıcakla kal....

Motosikleti
    Cf Moto 250 SR
    Yazık olmuş. Yanlış anlama değil. sadece sen sorunca spor için kaç kişi yapıyor diye kendi yaptığımı yazdım. Artık spor mu deği lmi ? sen karar ver. Bence spor Sağlıcakla kal....
    hacı sakat sporlar ya. benim hatunda tekvandocu geçen gün antremanda burnu krıldı perşembe ameliyat var. çocuğun birini di dövdü yanımda ben bile korktum utanmasam abi çekicektim

Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı Sato8 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaç kişi bunu spor için yapıyo
    şahsen ben spor olsun diye yapmıyorum diye bilirim çünkü spor olsun dıye bır yere kadar yapılır yada hafıf agırlıklarla ritmik yapılır, ama ben görüntü için yapıyorum ve kendımı boyle daha mutlu hıssedıom antrenör ümde belli antremanlar sonucu gencler kategorısı yarısmaya sokmak istio

Motosikleti
    Cf Moto 250 SR
    Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şahsen ben spor olsun diye yapmıyorum diye bilirim çünkü spor olsun dıye bır yere kadar yapılır yada hafıf agırlıklarla ritmik yapılır, ama ben görüntü için yapıyorum ve kendımı boyle daha mutlu hıssedıom antrenör ümde belli antremanlar sonucu gencler kategorısı yarısmaya sokmak istio
    tamamdır abicim olay budur kardeşim çıktı delikanlı gibi söyledi. bide bunu kabullenmeyenler var.

tarık54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çakma harley
    göbegımı erıtmemlazım
    :146::MOTORUMU İSTEMEBENDEN BUZGİBİ SOĞURUM SENDENpala::

Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı tarık54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    göbegımı erıtmemlazım
    ozaman biraz motosiklieti bi yere bırakıp, gidecegın yere yuruyerek gıtmen lazım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)