Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hangi Ülkenin Vatandaşı Olmak İstersiniz!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bende dururum Güzel Ülkem, hernekadar Hayvan Çok olsada

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    Tayland neden yok Pattaya cennet orası patayaaa pattayaaaa
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben ülkemi şu andaki durumundan dolayı , yaşama koşullarından dolayı , ekonomisinden dolayı değil , bize ne zorluklarla bu ülkeyi kazandırmış atalarımızın ve Atatürk'ün bize emanet ettiği ülke olduğu için severim... Ne mutlu Türküm diyene. Acısıyla , tatlısıyla.

Alıntı Beatrice adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya arkadaşlar dürüst olmak gerekirse ben Yunanistan'ı seviyorum ya.Şimdi Yunan adalarında yaşamak isterdim dicem millet ayaklanacak. Evet oralar bizim hakkımızdı bizim adalarımızdı ama somut gerçekler öyle değil işte.
    Doğru söylüyorsun... Adamların hiçbirzaman hakkını yemem... Adamlar doğal güzelliklerine , kültürüne , sanata vs okadar iyi sahip çıkıyorki... Aferin onlara..
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Beatrice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ülkemi şu andaki durumundan dolayı , yaşama koşullarından dolayı , ekonomisinden dolayı değil , bize ne zorluklarla bu ülkeyi kazandırmış atalarımızın ve Atatürk'ün bize emanet ettiği ülke olduğu için severim... Ne mutlu Türküm diyene. Acısıyla , tatlısıyla.

Doğru söylüyorsun... Adamların hiçbirzaman hakkını yemem... Adamlar doğal güzelliklerine , kültürüne , sanata vs okadar iyi sahip çıkıyorki... Aferin onlara..

teşekkür ederim Görkem ben bunu ne zaman birilerine söylesem kızıyorlar bana ama adamlar korumayı biliyor (bknz. Santorini)

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    İsviçre yeryüzündeki cennettir
    bence...Dietikon...Bern...görmelisiniz...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsviçre yeryüzündeki cennettir
    bence...Dietikon...Bern...görmelisiniz...
    -İtalya'da 30 yıl boyunca Borgialar hükmetti...

Kan, savaş, cinayet, terör vardı...
    Ama Michelangelo, Da Vinci ve Rönesans yine o dönemde çıktı...

İsviçre'de de 500 yıl boyunca huzur,refah vardı...
    Ne üretebildiler dersiniz? Guguklu saat...

Motosikleti
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    -İtalya'da 30 yıl boyunca Borgialar hükmetti...

Kan, savaş, cinayet, terör vardı...
    Ama Michelangelo, Da Vinci ve Rönesans yine o dönemde çıktı...

İsviçre'de de 500 yıl boyunca huzur,refah vardı...
    Ne üretebildiler dersiniz? Guguklu saat...
    kankacım bana jeopolitik geyik yapma...isviçre yaşanlıacak bir şehir işte...istanbulda yaşamaktansa isviçrede ölmeyi tercih ederim...Beni Alplere gömsünler vasiyetimdir...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Hangi ülke olursa olsun yaşadığım yerde deniz olmalı minicik bir tatil beldesi. Yeşil ve denizin buluştuğu yer. Yunan adalarını bu yüzden seviyorum zaten. Dokunulmamış bir güzelliği var.

Motosikleti
    Hangi ülke olursa olsun yaşadığım yerde deniz olmalı minicik bir tatil beldesi. Yeşil ve denizin buluştuğu yer. Yunan adalarını bu yüzden seviyorum zaten. Dokunulmamış bir güzelliği var.
    pardon duyamadım...

http://images.google.com.tr/imgres?i...l%3Dtr%26lr%3D

bunlar fotoşop değildir aman yanılmayalım...hayatınızda görmenizde mümkün değildir...

http://images.google.com.tr/imgres?i...lr%3D%26sa%3DN

Mete abi göremedim fotoğrafları ama bak işte kastım burası benim

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    estonya:
    tallin,yada parnu

Motosikleti

Bunları bırakıp gideyim dimi Boğaz kadar güzel bir yer olan başka şehir düşünemiyorum. Boğazdan fazla uzaklaşmadığınız sürece dünyanın en güzel şehri İstanbul.

Bir de bu resimleri ararken arkada Teoman - İstanbul'da Sonbahar çalıyordu, tam oldu

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pardon duyamadım...

http://images.google.com.tr/imgres?i...l%3Dtr%26lr%3D

bunlar fotoşop değildir aman yanılmayalım...hayatınızda görmenizde mümkün değildir...

http://images.google.com.tr/imgres?i...lr%3D%26sa%3DN
    Google ana sayfası mı görülmeye değer
    Yok ya o kadar da yapmayın... Istanbul mükemmel bir şehir... Bulup da bunuyorsunuz.
    Ben kampçıyım , Akdenize gidip en güzel yerlerde fotograflar çekiyorum , ama en sevdiğim iş Istanbul fotografı çekmek... (bknz:resim galerim)
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Mete abi göremedim fotoğrafları ama bak işte kastım burası benim

ama biz zaten akdeniz ülkesiyiz...bizden aynısından fazla miktarda mevcut...Çeşme...Bodrum vs...Hatta Fas Marakeş bile aynı mimari yapıda işin ilginc yanı...

aha bizim bodrum...tek fark onlar AB üyesi biz değiliz...

http://www.planet-turquie-guide.com/bodrum.jpg

ben sana cennet diyorum...sen bana halen Yunan ve türklerden bahsediyorsun...aynı toprakların insanları...karamanlis...mehmet...aynı işte...insanı denizi mimarisi yemeği aynı..

farklı bişey olmalı...kendine has mimarisi medeniyetin at koşturduğu ...bir cennet olmalı...ağacın bir dalını kırdığında sokağa tükürdüğünde 2500 isviçre frangı ceza yediğin...doğayı insanı sevmekle mükellef olduğun bir toplum bir köşe arar bu deli gönül...halamda orda ya...ondanda hoşuma gidiyo...bizim sülale işgal etmiş oraları...

Bunları bırakıp gideyim dimi Boğaz kadar güzel bir yer olan başka şehir düşünemiyorum. Boğazdan fazla uzaklaşmadığınız sürece dünyanın en güzel şehri İstanbul.

Bir de bu resimleri ararken arkada Teoman - İstanbul'da Sonbahar çalıyordu, tam oldu
    Aslına bakarsan İstanbul'a ben de hayranım ama bana 2 beden büyük geliyor
    Kalabalık, trafik, gürültü yorar beni. Ben hayattan erken emekli oldum şimdi mezun olunca olabildiğince sessiz bir yere taşınmak istiyorum.

Motosikleti
    Bir ay İstanbul'dan uzak kalınca özlüyorum. Bunaldığımda Bebek sahiline inemezsem arıza çıkarıyorum çünkü . Fazla alıştım buradaki hayatın temposuna, başka yerler çok boş geliyor.

Motosikleti
    [IMG]Bunları bırakıp gideyim dimi Boğaz kadar güzel bir yer olan başka şehir düşünemiyorum. Boğazdan fazla uzaklaşmadığınız sürece dünyanın en güzel şehri İstanbul.

hayatım bu inci boğazımız yakın bir zamanda bir petrol tankerinin gümlemesiyle siyaha bürünecek...merak etme...Her allahın günü pisliğini denize yere bırakan bir toplumun bireyisin...unutma...tepelere konuşlanmış binaların estetiğine mimarisine bak... vatanı milleti sakaryayı çanakkaleyi diline dolamayı pek seven sevgili bireyim bu pislikleri benimser...

Ha İzmir derseniz orası başka...oraya torpil yaparım...Ne İstanbulu ne İstanbulluyu severim...Kimliksiz çoğumuz burada...ne kentliyiz ne kasabalıyız...

Bu arada konudan uzaklaştık silecekler gene

Motosikleti
    YAMAHA TDM 900A
    ben konuya konu demem,konu hemen silinmeyince
    [B][COLOR="Red"]MEYDANLARDA GÜMBÜR GÜMBÜR KAVGALAR DÖNER DURUR,OLMUŞUM ÜÇ BEŞ PUŞTUN KATİLİ[/COLOR][/B]

Motosikleti
    hayatım bu inci boğazımız yakın bir zamanda bir petrol tankerinin gümlemesiyle siyaha bürünecek...merak etme...Her allahın günü pisliğini denize yere bırakan bir toplumun bireyisin...unutma...tepelere konuşlanmış binaların estetiğine mimarisine bak... vatanı milleti sakaryayı çanakkaleyi diline dolamayı pek seven sevgili bireyim bu pislikleri benimser...

Ha İzmir derseniz orası başka...oraya torpil yaparım...Ne İstanbulu ne İstanbulluyu severim...Kimliksiz çoğumuz burada...ne kentliyiz ne kasabalıyız...
    Ailem en az beş kuşaktır İstanbul'da. Kimliğimi iyi biliyorum, ama maalesef "İstanbullu" denecek çok az insanla tanışıyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler