Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

BBRR Abimizi telefonda işlettim...

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Arkadaşlar Cumartesi günü canım sıkıldı...Bu aralar bana iyiden iyiye gıcık kapmaya başlayan Barış Abime mini bir sürpriz yapmak istedim...Ne hayınlık yapayım derken...Senaryosu olmayan...doğaçlama bir telefon şakası geldi aklıma...Neyse...tanır diye düşündüm ama tanımadı valla...Diyalog başlar...

Merhaba.....

KİMSİN....(Sert bi şekide)

Merhaba...airbrush için rahatsız etmiştim...(Bu arada bende tok bir ses var kendinden emin ses yani...Herşeye hakim adam ambiansı)

HA BUYRUN...(Yumuşar)

Sizin sitenize bakıyorum...çalışmalarınız çok başarılı...Ben Nolan bir kaska sizin uygun gördüğünüz figürü çizmenizi rica ediyorum...Ben pek anlamam...siz neyi uygun görürseniz...fiyatları ne kadar...

XXXXX LİRA...FAKAT FİYATIM ÇOK UYGUN...İSTERSENİZ ARAŞTIRIN...PİYASADA EN İYİ RAKAMI BEN VERİYORUM...

Ben sizin yapmanızı istiyorum...Rakam konusundada pazarlık yapmam....Tarzım değildir...Banka hesap numaranızı verirseniz hemen pazartesi yollayayım oradanda sizden ricam Almanya Bavyerada olan yiğenime kargoya vermeniz...

YALNIZ BİR PROBLEM VAR...İŞİ RAMAZANDAN SONRA YAPARIM...

Sitenizde başka bir bey daha var...O mu siz mi yapıyorsunuz airbrushı....

O BENİM KARDEŞİM...

yalnız dediğim gibi bayramdan sonraya beni bırakmayın...(Bu arada söylediği rakamın 5 katını vermeyi öneriyorum...)Yanlış anlamayın emeğinizi satın almak gibi niyetim yok ama yinede bu işin 3 gün içinde olmasını rica ediyorum...

KUSURA BAKMAYIN...DEDİĞİM GİBİ BAYRAMDAN SONRA...ZATEN SİZDE NUMARAM VAR...BENİ ARARSANIZ...(MÜŞTERİYİ SALLIYOR BARIŞ ABİ...AMA NEDEN BAYRAMDAN SONRAYA ATTIĞINI HATIRLAYAMADIM...)İSMİNİZ NEYDİ...

(O an aklıma ALİ geliyor..) Ali adım Barış bey...

TAMAM TELEFONUNUZU BEKLİYORUM...(Ben bu arada Barış abiye 1000 ytl teklif ediyorum...Hani zengin ve ısrarcı müşteri...Yok baba tınlamıyor)

(sonra konuyu değiştiriyorum)

Barış bey geçenlerde bir Yamaha ile arkadaşım geldi...İzmirden Doğan Bey ...sizle sohbet etmiş...Sizi o önerdi...Bu işi sizden daha iyi yapan olmadığını söyledi...vs.vs..

Tamam Barış Bey alakanıza teşekkür ederim...

İYİGÜNLER...

Barış abi inşallah kızmaz...Öylesine takılayım dedim...Belki beni tanır dedim ama yok abi...Verdiği rakamın 5 katını önerdim...Banamısın demedi valla ya...Paranın önemi yok vs...yok abi dediğim dedik...Barış abi huuu...kızmadın dimi...Bu olay site dışşında cereyan etmiştir...Beni atmazsın herhalde...Ama ilk fırsatta öpeceğinden eminim...Ama sevildiğimi bilmesem makaraya sararmıydım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Jazzbass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ledow 250cc Chopper
    Moderatör olmak zor zaanat. Allah kolaylık versin barış abicim
    [COLOR="Red"][B]"Korkularının üzerine gidebildiğin kadar yeni birşeyler öğrenirsin."[/B][/COLOR]

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Ne? Ban mı? Mete abiye yapmayın lütfen, ban güzel bir şey değil

Motosikleti
    Abi kötü bişey sonra üzüldüm...Adamcağız tüm samimiyetiyle cevap veriyor...Ben makaradayım...Lan Barış abi seni seviyom ben allah çarpsın yav...

Eğer kızarsa özür dilerim...Maksat makaroni...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    At şunu gitsin adaş ramazan günü seni acımadan işletene sen hiç acıma.

Fikir yürütüyorum sigarasızlık başına vurduğundan iş almıyor tabi elinde çok iş olduğundan da olabilir. Bu yazıdan bir Nolan'ın standart boyama ücretinin 200 ytl olduğu sonucunu da çıkardım tabi Mete'ye asla cep numarası verilmeyeceğini de ayrıca adaşın paraya tamah etmediğini de.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Metehan haberin yok çizmişler seni.

Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Motosikleti
    Bıyıklı abi yok yav 100-150 civarıymış...sanki gizli saklı bi rakam söylemedi ki saklasın...standartdır herhalde...

Ne dedim sayemde kenetleneceksiniz diye...gerekirse banlanmaya razıyım....Kendimi feda ediyorum ama napim...

İhtiyar abi uğraşmış emek vermişsin...İlahi ya... Yalnız çızığın maşallah neredeyse yazılara kadar varmış...biraz kısalt onu yav...

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu aralar aramız iyi yarın kapışabiliriz de yok öyle kenetlenme felan biz uzay istasyonumuyuz. El emeğine paha biçilmez. Seni henüz affetmedim hemen cıvama, gözüm üstünde.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mete abi sen problemlisinBarış abi gördü mü acaba topici Birde abi senin gençliğini merak ettim(hala gençsin yanlış anlamasadece 18-20 li yaşlar işte).Bu yaşta böyleysen o yaşta nasılsındır,düşünmek bile istemiyorum

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    bbrr abi bu topici kilitler bence ..

vayy barıs abimize bak paraya satmıyor kendısını hll olsun

Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Metehan ! Barış birader bu başlığı görmemiş galiba,ortalıkta gezindiğine göre

Motosikleti

Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Vallaha bu sefer de çizilirsen,değil pasta cila macun bile kapatmaz o çiziği

Motosikleti
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallaha bu sefer de çizilirsen,değil pasta cila macun bile kapatmaz o çiziği

ağzını hayır aç abi...Ama olay site dışında cereyan etti...Kuralları biliyon...

red - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 250 mct (metal fırtına)
    abi ya ne muzip adamsın insanın senin gibi arkadası olursa ömrü uzar valla

Motosikleti
    kanka muziplik el ense derken 1 yılı devirdik sitede...nereye kadar bakalım...Allah sonumu hayır etsin...Valla tek güvencem Sita sahabı Erhan abi...O da olmazsa işimiz çoktan biter...

Yem olurum anında...

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Çok makarasın be abi valla korkulur senden heuhueuhe

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    bbrr bu başlığa hala mesaj yazmamış sana kitlemek içinde ramazandan sonrayı bekliyor heralde
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

Alıntı xxxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bbrr bu başlığa hala mesaj yazmamış sana kitlemek içinde ramazandan sonrayı bekliyor heralde
    zuahahahahahah yav cok komik espriydi

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler