arkadaşlar selam....
motosikletle alakalı bir çok şeyi sizlerden, buradan öğrendim.Hatta motosikletimi alırken bile en etken yardımcı siz MT ailesi oldu.aranızda bir çok dost edindim.herşey çok güzeldi...
Taki sitede ne olduğu belirsiz seviyesiz diyalokların,tahammülsüzlüğün sürüklediği diyaloksuzlukların başladığı ana kadar.zaten o andan itibarende topikleri sadece takip ediyor olanlara bir anlam vermeye çalışıyordum.

Ya;vay sen ha ,nasıl olur gibi inatların

Yada;belkide hayatlarında hüküm verme yetkisini sanalda olsa tatmin etmek isteyenler

Veya; her konuyu kendine cephe gibiymiş gibi görüp tek rengin bağnaz yaklaşımı

Birçoğunuzda olduğu gibi bendede kabak tadı vermeye başladı dostlar.

Halbuki dostluğun,kardeşliğin,samimiyetin,anlayışın ,herşeyden öte motosiklet sevgisinin bir araya getirdiği ve en yoğun yaşanması gereken sitede,olması gerekenlerin yokolduğunu ve tüketildiğini görüyorum.
Ve siteden bende yarılmak istiyorum.sayın yönetici kardeşler lütfen benimde üyeliğimi iptal ediniz.

Hepinize çok teşekkürler sevgili dostlarım.
HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN....................

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan kilitlenmiştir.»»»»»»
Üyelik Iptali: Siteden zaman içerisinde, site ile uyum sağlayamayıp anlaşamadığını düşünen yada bir sorunu olup ayrılmak isteyen arkadaşlarımız ;
Site üyeliginizi dilediginiz an iptal edebilirsiniz. Üyeliginizi iptal ettiginizde tarafimizda bulunan size ait kisisel bilgiler silinecektir. Ancak üyelik iptali o güne kadar yazdiginiz mesajlarin ve forumdaki icraatlerinizin sona erdigi anlamina gelmez ve bunlardan dogacak hertürlü kanuni sorumlulugunuz devam eder.
En fazla, sitede Konu Dışı bölümüne, "Ayrıldığını belirten bir kısa metin yazabilir" ve bu metinden sonra sitede, ne başka başlık açabilir nede nickiyle hala dolaşmaya, çarpıcı mesajlar yazmaya devam edebilir.
"Siteden tamamen ayrılıyorum" üzücü kararını veren üyeler, siteden tamamen banlanırlar ve birdaha o nickle giriş yapamazlar.
Ayrıldıktan sonra fake nickle girildiği herhangi bir yolla teşhis edilmesi durumunda fake nick de banlanacaktır.

Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
Şikâyetler için... info@motosiklet.net
************** Site Yöneticisi: Skullhunter **************