Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ruhsat, ehliyet, kimlik kayboldu :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    Arkadaşlar aynen yazdığım gibi, Sanırım Montumun cebınden düşürmek suretıyle kaybettım. Saat 16,00 gibi farkettim. Ama ne olduysa dün olduguna eminim. Evimin altını üstüne getırdım yok. hani yeni enduro motor aldıkya tadını cıkaracaz; çarşamba akşamı gece gece ne işim varsa ilçemizin içinde çam ormanı war gezdim tozdum düştüm kalktım. Sanırım orada düşürdüm. yok yok yok son 5-6 saattir ruhsat arıyorum yok. İşin ters yanı içinde Ehliyetim, kimliğim, AÖF Kimliğim vardı.

Şimdi arkadaşlar, ruhsat sahibi İstanbulda bir şirket. Bense Tokattayım. Kimlikler kolay. Yeni ruhsat işini nasıl yapabilirim. Kime sordumsa farklı anlattı iyice kafam karıştı. Alım satımı almayı düşünüyodum. Vekaletnameyle İstanbula gitmeden yapabılırımıyım. Ne yapmam gerekir. Yardımlarınızı beklıyorum.

Tabi muhabbet geyık muhabbetı değıl kımse cevap yazmaz.
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Kardeş öncelikle geçmiş olsun şimdi sen kim ne derse sadece dinle çünki herkes farlı şeyler söylicek. Ruhsat kaybetme öyle herkesin başına gelen bir olay değil milyonda bir çıkacak bir olay onada sitede denk gelmen çok zor. sana tavsiyem emniyet trafik şube müdürlüğüne git tam olarak bilgiyi oradan al. Bilgiyi aldıktan sonra bizleride haberdar edersen seviniriz. Tekrar geçmiş olsun işallah fazla uraştırmazlar yada evin bi köşesindedir çıkar işallah.
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    kardeşim ruhsatı filan bi kenara bırak hemen karakola gidip kayıp bildirimi yap başına büyük bela alırsın sonra adına şirket vs. türden bişeyler yapıp adamın hayatını karatıyorlar

En yakın kolluk karakoluna gidip ; kayıp bildirimi yap.
    Gerek dilekçe ile gerekse ifade vermek suretiyle hemen durumu bildir.
    Daha sonra gerekli bilgiyi ; trafik şubeden öğrenirsin...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Gazeteye ilan ver hemen ! yoksa büyük başağrısı cekersin
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    teşekkür ederim. Sitemkar olmak bazen işe yarıyor sanırım. Kayıp formu doldurmustum ama ruhsatım bana geldi. Bulundu çok felaket mutlu oldum. Teşekkürler arkadaşlar.
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

Motosikleti
    2 teker tek çeker
    şanslısın iyi yırtmışsın yoksa bi ton devlet dairesinde uğraşıp durucaktın.Bi daki sefere bu kadar şanslı olamazsın birazdaha dikkat et

Her motorcu o nalet üçlü gurubu aynı yerde taşır ve hayatı boyunca bi kaç kez kaybeder. ucuz yırtmıssın.

voldemort' A LÜTFEN CEVAP YAZIN

BENİM NÜFÜS CÜZDANIM KAYBOLDU KARAKOLA GİTMEKTEN ÇEKİNİYORUM SEN KAYIP FORMU DOLDURMUŞSUN BEN NE YAPMALIYIM BİRAZ KONUYU AÇARMISIN

YARDIM

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    arkadaşım gçmiş olsun. aman erteleme.. gerekli işlemleri en kısa zamanda yap. hemen zayi (kayıp) ilanlarını gazeteye ver..

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    sevındım vallaah bulunduguna nese gecmıs olsun

pre_lude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 A
    Allah fakire eşşegini kaybettirip sonra buldurup sevindirirmiş =) hep böyle şanslı oluruz inşallah..

kartal istanbulda motorsiklet ruhsatım kayboldu

34 crg 59 gri asya125 t arkadaslar bulan goren olursa forumda numaram 0536 662 10 62

ruhsatım kayboldu kartal istanbulda bulan goren olursa numaram 0536 662 10 62 --------34 crg 59 gri asya 125 t modelınde

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    ruhsat işlemleri hakkında bir bilgim yok ama
    kimlik için emniyetten çalındı kağıdını al gazeteye ilan ver ve bu ilanın aslı yada sanırım verdiğin dilekçenin aslıyla birde vergi müdürlüğüne gidiceksin
    bu şekilde üstüne şirket vs vs açamazlar hiç bi şekilde herhangi bir şeyden dolayı kapına icra memuru gelemiyor çalıntı başvurusu yaptığında vergi müdürlüğünede..

ARKADAŞLAR AKLINIZDA BULUNSUN NÜFUS SURETİNİZ KAYBOLDUĞUNDA VERGİ ŞUBENİZE BELİRTMEYİDE UNUTMAYIN BAŞINIZA ÇALINTI OLAYINDAN SONRA BİRŞEY GELMEMESİ İÇİN ŞİRKET OLAYLARI ÇEK SENET VS OLAYLARI VE BUNLARIN İCRALARI İÇİN KAPINIZA GELEMİYORLAR O ZAMAN...
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    ehliyetimi kaybettim benm de ilan vermem gerekir mi ?
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler