Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mtvde Yasaklanan Reklam Mutlak Bakın

Motovento
    REKLAM ALANI
    musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125

bunu yasaklayan zihniyete

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    ABD ikiz kulelerini kendi yıktı, bunu hepimiz biliyoruz.Çıkarları uğruna kendi insanlarını bile diri diri gömdüler.Adi herifler.Tabi bu iğrenç adamlardan Dünya'da adaleti sağlamak gibi bir görev edinmeleri beklenemez.

Herkes gerçeği bilmesine rağmen kimse meydanlara çıkıp bağırmıyor ABD kulelerini kendi yıktı diye.Böyle bir protesto eylemi yapılmıyor.Ama birgün o da olacak...
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    Seyhan 125
    adamlar kendilerinden nefret ediyor

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    Hai abd de yasak da diğer ülkeler neden göstermiyo onu anlamadım.

acaba korkuyolar mı..

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    9/11 namı diğer 'loose change' Türkçe altyazılı.

http://video.google.com/videoplay?do...83461721459&q=
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

gülümse_R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ABD ikiz kulelerini kendi yıktı, bunu hepimiz biliyoruz.Çıkarları uğruna kendi insanlarını bile diri diri gömdüler.Adi herifler.Tabi bu iğrenç adamlardan Dünya'da adaleti sağlamak gibi bir görev edinmeleri beklenemez.

Herkes gerçeği bilmesine rağmen kimse meydanlara çıkıp bağırmıyor ABD kulelerini kendi yıktı diye.Böyle bir protesto eylemi yapılmıyor.Ama birgün o da olacak...
    biriLerinin çıkıp kraL çıpLakkkkkkk diye bagırabiLcegini düşünebiLiyomusun sen?hiç sanmıyorum

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    basligi acan arkadasa bir lafim yok ama bu kulelerin terorle alakasi yok bu bir, ikincisi kampanyayi yapan firmayi tebrik EDEMİYORUM sifir yaraticilik + sifir hayalgucu
    [COLOR="Red"][B]Been here, done that before and survived[/B][/COLOR]

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adamlar kendilerinden nefret ediyor
    Hayır, adamlarda gerçekten düşünce özgürlüğü var. Sabancı Kuleleri yıkılsa ve biz Irak'a savaş açsak, bu reklamı da Kral TV yayımlasa önce vatan hainleri diye bağırır, sonra da yapan adamları linç ederiz.

the_cayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Olsa da gururla R6 diye yazsak :P
    ABD bu işine geldiği gibi davranır. İşine gelmeyen şeyleri yasaklar işte aynen böyle.

Dünyanın gözü önünde birçok ülkenin coğrafyasını değiştirdi, birçok insanın evsiz kalmasına kendi neden oldu. Birçok insanın aç kalmasına kendi neden oldu ...

Ve tüm dünya bu katliama göz yumdu. "Kimyasal silah var" bahanesiyle birçok ülkedeki masum insanlar öldü. Buna ses çıkaramayan kişilere, ülke liderlerine yazık diyorum . Birgün bizim ülkemize de saldırırlarsa şaşırmamak gerek ....
    [B][COLOR="Cyan"][COLOR="Purple"]Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...[/COLOR][/COLOR][/B]

Hayır Amerika'nın kulelerini kendi yıktığını düşünmüyorum.Ama El-kaide denen adamları yaratan ABD dir Usame Bin Ladin Amerika'nın adamıdır ve Amerika yetiştirmiştir.Reklam gerçekten güzel olmuş ama Dünyanında terorizme karşı birleştiği falan yok hepsi palavra sadece kendi cıkarları için birbirlerine destek oluyorlar.Türkiye'deki pkk denen lanete karşı çıkan kaç tane devlet var kimisi evet teroristtir diyor yinede silah veriyor,desteğini esirgemiyor,kimisi de hayır özgürlük savaşçısıdır diyor silah veriyor.İnsanlık kendi ipini kendisi çekiyor güzelim dünyanın içine ediyorlar.

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Alıntı Gokhan2433 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır Amerika'nın kulelerini kendi yıktığını düşünmüyorum.Ama El-kaide denen adamları yaratan ABD dir Usame Bin Ladin Amerika'nın adamıdır ve Amerika yetiştirmiştir.Reklam gerçekten güzel olmuş ama Dünyanında terorizme karşı birleştiği falan yok hepsi palavra sadece kendi cıkarları için birbirlerine destek oluyorlar.Türkiye'deki pkk denen lanete karşı çıkan kaç tane devlet var kimisi evet teroristtir diyor yinede silah veriyor,desteğini esirgemiyor,kimisi de hayır özgürlük savaşçısıdır diyor silah veriyor.İnsanlık kendi ipini kendisi çekiyor güzelim dünyanın içine ediyorlar.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı rayjay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    basligi acan arkadasa bir lafim yok ama bu kulelerin terorle alakasi yok bu bir, ikincisi kampanyayi yapan firmayi tebrik EDEMİYORUM sifir yaraticilik + sifir hayalgucu
    haklı olabilirsin ama ben msjı aldım

Arkadaşlar ; şimdi size bir örnek verecem ; hani kimse üstüne alınmasın. Sadece ufak bir örnek...

Bu sitede yaşadığımızı düşünün.
    Şimdi bu sitede admin , moderator var. Bunlara kısaca yönetici diyoruz.

Biz sadece üyeyiz. Bu sitenin özel mesajlarına , başlıklarına , açılan , düzenlenen , silinen konulara karışamayız. Yöneticiler ne isterse onu yapar. Başlık siler , üye atar , konu sabitler , istediği herşeyi yapar. Ve biz yine sonuçta onların yaptıklarına katlanmak , kabul etmek zorundayız....

ABD Dünya'nın yöneticisi ; İsrail , Fransa vs de ABD 'nin Moderatorleri...

Kim ne derse desin bu böyle.

2.Örnek ; AB konusu. Yine bu siteyi örnek veriyorum.
    Biz ne kadar da yırtınsak da ; moderator alımını yönetim yapmakta. İstediğini alır , istemediğini atar.
    AB'de böyle. Eğer Türkiye'yi isterse alır - istemezse almaz. Biz istediğimiz kadar kriterlere uyalım...

Lütfen ; bu yazdıklarım sadece örnek , örnek , örnek.

Alıntı viper_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ; şimdi size bir örnek verecem ; hani kimse üstüne alınmasın. Sadece ufak bir örnek...

Bu sitede yaşadığımızı düşünün.
    Şimdi bu sitede admin , moderator var. Bunlara kısaca yönetici diyoruz.

Biz sadece üyeyiz. Bu sitenin özel mesajlarına , başlıklarına , açılan , düzenlenen , silinen konulara karışamayız. Yöneticiler ne isterse onu yapar. Başlık siler , üye atar , konu sabitler , istediği herşeyi yapar. Ve biz yine sonuçta onların yaptıklarına katlanmak , kabul etmek zorundayız....

ABD Dünya'nın yöneticisi ; İsrail , Fransa vs de ABD 'nin Moderatorleri...

Kim ne derse desin bu böyle.

2.Örnek ; AB konusu. Yine bu siteyi örnek veriyorum.
    Biz ne kadar da yırtınsak da ; moderator alımını yönetim yapmakta. İstediğini alır , istemediğini atar.
    AB'de böyle. Eğer Türkiye'yi isterse alır - istemezse almaz. Biz istediğimiz kadar kriterlere uyalım...

Lütfen ; bu yazdıklarım sadece örnek , örnek , örnek.
    Bir zamanlarda Osmanlı Devleti dunyanın moderatorsuz tek Admınıydı.Ama onunda ayagını yerden kestıler.Dunyada kurulmus 3 tane buyuk imparatorluk vardır:Roma,Bizans,Osmanlı hepside son bulmustur.Şimdide Amerika var onunda sonu diğerleri gibi olacak.(Bu yazdıklarımın forumla alakası yok modlar yanlıs anlamasın )

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler