Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Bülent Ecevit 06.11.2006 tarihinde vefat etmiştir

Motovento
    REKLAM ALANI
    musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Mekanı cennet olsun ..
    Başımız saolsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    ALLaH RaHMeT EYLeSiN....

RuHuNa FaTiHa

cihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bugün ülkemizbüyük bir ekonomik kriz sonrası sırtına bindirilen vergi yükünü ecevite borçludur(anayasa krizi)
    bugün 17 aylıkbebek tecavüze uğruyorsa,eski tecavüzcüler katiller hırsızlar aramızda elini kolunu sallayıp yeni suçlar işliyorsa türkiye bunu ecevite borçludur.evet gerçektende allah ecevite rahmet etsin çok ihtiyacı olacak zira ben kendisine hakkımı helal etmiyorum.
    şindi bende birsürü eleştiri alıcam ama hiçmi hiç umursamıyorum.unutanlar balık hafızalarıyla unutsunlar ecevitin populizm uğruna bu ülkeye yaptığı kötülükleri,ben unutmadım,unutmayacağım hiçte üzülmedim öldüğüne.
    beni öldürmeyen herşey beni güçlendirir

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    cihan kardeşime aynen katılıyorum...

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı cihan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün ülkemizbüyük bir ekonomik kriz sonrası sırtına bindirilen vergi yükünü ecevite borçludur(anayasa krizi)
    bugün 17 aylıkbebek tecavüze uğruyorsa,eski tecavüzcüler katiller hırsızlar aramızda elini kolunu sallayıp yeni suçlar işliyorsa türkiye bunu ecevite borçludur.evet gerçektende allah ecevite rahmet etsin çok ihtiyacı olacak zira ben kendisine hakkımı helal etmiyorum.
    şindi bende birsürü eleştiri alıcam ama hiçmi hiç umursamıyorum.unutanlar balık hafızalarıyla unutsunlar ecevitin populizm uğruna bu ülkeye yaptığı kötülükleri,ben unutmadım,unutmayacağım hiçte üzülmedim öldüğüne.
    iyiliğini kötülüğünü bırak da abicim zamanı değil öbür tarafta versin hesabını

pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cihan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üzülmeyebilirsin ama Ecevit'in yaşamını yitirdigini duyuran, insanların başsağlığı dileklerini yazdığı bir başlığı, sulandırma.Af konusunda ben de kendisine cok kızgınım, ama 2001 krizini Ecevit'in sırtına yuklemen senin bu konularda yeterli bilgi birikimine sahip olmadan cevap yazdığını gösteriyor.Ustelik Ecevit hiçbir zaman hırsızları etrafına toplayıp, aile resmi çektirmedi.Hiçbir zaman, verdiysem ben verdim demedi.Hiçbir zaman, benim memurum işini bilir demedi.Hiçbir zaman, anayasayı bir kere delmekle birşey olmaz demedi.Hicbir zaman, kendi vekillerini dovdurup, bizde töre var demedi.
    İstersen sen şimdi sakin kafayla biraz düşün, bırak insanlar da taziye dileklerini rahatça iletebilsin.
    Türk milletinin başı sağolsun.

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    Allah rahmet eylesin.
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

repsolcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kendisini hiç sevmezdim, hatta nefret ederdim ama sonuçta bu dünyadaki süresini tamamlamıştır.
    o yüzden arkasından yaptığı hataları konuşmanın bir anlamı yok.yaptıklarının hesabını öbür tarafta verecektir...

ALLAH rahmet eylesin...

ozturk_sertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS

Türkiyenin Başi Sağolsun...

Allah Rahmet Eylesin KARAOĞLAN....
    SERTAC OZTURK
    BMW F 650 GS/2006 *B Rh (+)*

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Allah rahmet eylesin...Bu dünyanın hesabı Öbür tarafta sorulacağı için işi yaratana bırakmak en doğrusu...

dogma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal_Raptor DD 250E-9
    Alıntı marefb adlı üyeden alıntı Mesajı göster

nur içinde yat karaoğlan ALLAH RAHMET ELESİN...

HEPİMİZİN BAŞI SAOLSUN
    Yurdumuz siyasi hayatının en renkli, en önemli simalarından biriydi Bülent Ecevit. Halkın "Karaoğlanı" idi.
    Atatürk'ün partisi CHP de doğdu, partinin değişmez (denilen) lideri Atattürk'ün silâh arkadaşı (rahmetli) İsmet İnönü'yü 1972 yılında yenilgiye uğratarak CHP'nin genel başkanlığına seçildi. İşte bu yıllarda "beyaz güvercinler" CHP'nin, "Ortanın Solu" kavramının ve sayın Ecevit'in simgesi haline gelmişti..
    Türkiye'ye, birkaç defa başbakanlık koltuğuna da oturarak sayısız hizmetlerde bulunan bu devlet adamına Tanrı'dan rahmet diliyorum.
    dogma .

akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    Sevenlerinin Başı sağolsun...

Bekliyorlar...! "Bir davaya can verenler"
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

stunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda -titan -twister
    Alıntı pazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üzülmeyebilirsin ama Ecevit'in yaşamını yitirdigini duyuran, insanların başsağlığı dileklerini yazdığı bir başlığı, sulandırma.Af konusunda ben de kendisine cok kızgınım, ama 2001 krizini Ecevit'in sırtına yuklemen senin bu konularda yeterli bilgi birikimine sahip olmadan cevap yazdığını gösteriyor.Ustelik Ecevit hiçbir zaman hırsızları etrafına toplayıp, aile resmi çektirmedi.Hiçbir zaman, verdiysem ben verdim demedi.Hiçbir zaman, benim memurum işini bilir demedi.Hiçbir zaman, anayasayı bir kere delmekle birşey olmaz demedi.Hicbir zaman, kendi vekillerini dovdurup, bizde töre var demedi.
    İstersen sen şimdi sakin kafayla biraz düşün, bırak insanlar da taziye dileklerini rahatça iletebilsin.
    Türk milletinin başı sağolsun.

+1 katılıyorum

başımız sağolsun
    stunc -honda titan -honda twister
    motosiklet özgürce yaşamak, rüzgarla yaşırmak tır.

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    Sevenlerinin başı sağolsun.Allahtan rahmet dilerim.

Forumdan Uzaklaştırıldı Sonsovalye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Polaris Kar Motoru
    Nur içinde yat..

onu sevenlerin sevmeyenlerin herkesin başı sağolsn benim gözümde büyük adamdı allah rahmet eylesin
    Kask tak!

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Allah rahmet eylesin...

caberli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150-PULSAR 200NS-NC700X-WOLF125-DOMİNAR

ALLAH rahmet eylesin

Allah rahmet eylesin Kıbrıs'a girdigi icin pek sevmezdim birde anayasa krizi de var ama genel olarak iyiyidi en azından biz çiftçilik yaparken iyiydi şimdikine göre...sonuc olarak bence daha uzun yasayabilirdi ne isi vardı 80 yasına kadar siyasetle yaw.rahmetlinin ozellıkle son zamnlarında cok rezıllık cektıgı halde gorevıne devam ettıgını duymustum neyse Allah rahmet eylesin
    ''Güçlünün haklı olduğu değil, haklının güçlü olduğu bir dünya istiyorum."

vınvın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı vınvın adlı üyeden alıntı Mesajı göster

T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler