Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Askıya Alınma

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung rt125 karion
    mattet isimli üyenin hesabı 3 gün süreyle askıya alınmış. sebebi siyasi içerikli yazı. bana sebep çok geçerli gelmedi. "çanakkale geçildi mi?" başlıklı forumu ben de takip ettim, mattet'in yazdıklarına kesinlikle katılmıyorum, özgürlükten yanayım, ve tam da bu yüzden mattet'e verilen cezayı anlamsız buluyorum. mattet'in yazdıklarını siyasi bulmuyorum, herhangi bir ideoloji veya partiyi desteklemiyor, sadece kendi değerleri doğrultusunda fikrini belirtmiş, her ne kadar çoğumuz katılmasak da. ha derseniz ki siyasi, o zaman konu dışı forumunda benzer nitelikli fakat farklı görüşlü pek çok yazı bulabileceğimize eminim. hatta ben bile geçenlerde benzin konusunda hükümeti eleştirdim, bu daha siyasi bence, bana da ceza verin madem. dahası mattet'in açtığı başlığa cevap veren herkes de siyasi içerikli yazmış sayılır zaten, hepsi mi cezalandırılsın?

mattet'le en ufak bir alakam yok, dahası dediğim gibi fikirlerine de katılmıyorum ama ben çok sevdiğim bu forumun demokratik olmasından yanayım. siyasi sayılıp cezalandırılacak şeyler de olacaksa bari sadece bizim düşüncemizin karşıtı fikirler olmasın en azından.

bu arada bu mesaj forum dahilinde yönetime karşı siyasi içerikli olduğu için ceza alabilirim, ne olur ne olmaz diye şimdiden herkese sevgiler saygılar. ama bu konuyu aranızda bir tartışın derim
    Hızlı yaşa, dikkatli olursan genç falan ölmezsin korkma! :bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Bence yanılıyorsun....Zaten hasas olan halkımız bu günlerde biraz daha hassaslaştı...Bu durumdan çıkar sağlamak isteyen zihniyetlerin oyunu diye düşünüyorum...Sende biraz düşünürsen verilen örneklerle istenilen şeylerin alakasının olmadığının farkına varıcaksın...

Sevgiyle ve mantıkla kal...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence haklısın pseudo

zaten okudugumuz her konu hakkında bi yazı yazmıyoruz katılırız katılmayız egerki katılmadıgımız bir konuysa mesaj yazılmadıgı takdirde konu bir sornaki sefer pc yi acıp yeni mesajlar dediğimizde karsımıza cıkmaz ben konuyu bile okumadıgım için yazdıkları hakkında yorum yapamam ama ceza olayı

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Hayret olayın benle bir alakası yok, şaşırdım şimdi

Her neyse, lütfen bu tarz düşüncelerinizi; Site Admin'i ile paylaşın. Bir üye hakkında başlık açmak ne yazık ki forum kurallarına aykırıdır.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)