Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Şişli'deki bir dürümcünün reklam broşüründen harfi harfine aktarılmıştır...

Motovento
    REKLAM ALANI
    hunterock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni seyhan 250 cc
    Diyet, perhiz, rejim gibi faaliyetler hedefte Türk delikanlılarının ve genelde de Türk milletinin devamını engellemek için dış mihraklar tarafından gündeme getirilmiş şuurlu bir düzmecedir. Gaye, eskiden bir koyunu, bir oturuşta götüren dev gibi babayiğit atalarımızı ve tarlada doğum yaptıktan sonra bebeğini kundaklayıp, elde orak tarlada çalışmaya devam eden Türk kadınlarını; kalori hesaplayan, hapşırınca yatağa giren, fitness ve aerobik yapan çıtkırıldım tiplere dönüştürmek ve büyük Türk ırkını Çinliler, Japonlar gibi sıska, zayıf ve sağlıksız bir ırk haline getirmektir.

İcabı halinde 240 kiloluk top mermisini tek başına namluya süren bir babayiğidin, kalori hesaplayan, yoğurtlu kebabı reddeden bir züppe haline getirilmesinden daha büyük bir soykırım olabilir mi? İç yağının, kuyruk yağlarının, anamızın Vita yağının kolestrol yaptığı palavradır.Kolestrol, kebapları yedikten sonra iki şişe soda içerek ayarlanabilecek bir gaz durumudur.Sakın bu oyuna düşmeyin.

Feminizm, kadın hakları, çevre şuuru ve eşitlik adı altında Türk kızlarının akılları çelinerek, yemek yapmayı bilmeyen, bizim istikbalimiz olan yavrularını, abuk subuk yiyeceklerle yetiştirecek, damak zevki gelişmemiş, sunta kılıklı diyet bisküvilerini yiyecek sanan bir hale getirmişlerdir. Ayrıca kör olası dış mihraklar, bu kızlarımıza kebap, soğan, çiğ köfte vb. Lezzetleri yiyen, bardak bardak şalgam suyu içen yiğitlerimize hanzo-kıro gibi sıfatlar takmayı öğretmişlerdir.

Ayrıca son yıllarda moda gibi gösterilmeye çalışılan Çin mutfağı diye birşey yoktur. Bu sözde mutfak, acaip zerzevat ile acaip mahlukatın, wog adı verilen bir tencerede yarı pişmiş yarı çiğ olarak hazırlanıp insanlara eziyet olsun diye sopalarla yenmesinden ibaret bir hokkabazlıktır. Sakın kanmayın, sakın yemeyin. Helal değildir! Unutmayın su uyur, düşman uyumaz!
    boşver GÜLÜP geçmeli HAYAT bin KERE başlamaz Kİ....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    speedygonzales - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :-(
    milletçe uçmuşuz ya şu dış mihraklar lafını acaba kim doladı dilimize

Su Silahı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Valla doğru söylüyor ne o öyle mc donalds amcalar felan. Yalnız atladığı bir nokta var bizim dürümcü amcanın. Eskiler bir oturuşda koca bir koyunu götürürlermiş götürmesine de gün boyunca da çok ağır çalışırlarmış ki o yediği yemeği hazmederlermiş.

Şmdi o amcanın yaptığı iç yağlı bol kollesterollü dürümleri yeyince istersen 3 şişe soda iç o kalorileri hareket etmeden yakamazsın. Yakamayınca obez olunur. Dolayısıyla o pek meşhur dış mihrak bey amcalar, bence böyle basit bir kebapçıyla uğraşmazlar.
    Bence o amcanın işleri son zamanlarda bozuktur. Satışları arttırayım diye bir çok esnafın yaptığı gibi damardan girmeye çalışmış önce milliyetçilik damarlarını doyurmuş müşterilerin.
    Hayırlı işler dürümcü amca dış mihraklara dikkat et... dükkana felan alayım deme mazaallah...
    Gitti TDM kaldık yine ybr ile başbaşa..

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Ama ilginçtir, kebapçı beyimizin Türkçesi gayet iyi eğer hunterock müdahale etmediyse.
    May the Force be with McLaren Mercedes

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    bu Çin yemeklerini yermek, merak edenlerin merakini da sondurmek icin yazilan bi "forvard mail".

durumcu amcamin da pek hosuna gitmis anlasilan..

(forward yazisa bak:D)
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    sanki ben bu yazıyı daha önce bi yerde okumuştum gibi me geliyo ya ,

dejavü'mü oluyom ne...

Motosikleti
    yok ööle bişi :)
    okumuşsundur...bana da öyle geliyor çünkü.ikimiz birden dejavu olamayız
    [B][COLOR="Purple"]......[/COLOR][COLOR="Magenta"]mer[/COLOR][COLOR="Red"]&[/COLOR][COLOR="Purple"]......[/COLOR][/B]::pembe::

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    valla,iki kişi birden dejavü olamıyoz mu???

bunuda yeni öğrendim,demekki öğrenmenin yaşı yok,tşk ederim

Motosikleti
    olamayız derken o kadar tesadüf olmaz demek istedim
    [B][COLOR="Purple"]......[/COLOR][COLOR="Magenta"]mer[/COLOR][COLOR="Red"]&[/COLOR][COLOR="Purple"]......[/COLOR][/B]::pembe::

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    latifa yaptım bende slint...

Motosikleti
    biliyorum tabikiii

Motosikleti
    speederbike
    Ehem ehem, Türkçeyi koruduğumuz gibi gavur dillerini de koruruz (Gavurları korumayız ama dil kültürel zenginliktir). Kelimenin tam yazılışı "déjà vu". Buradaki iki harf standart klavyede omadığı için "deja vu" (ayrı) yazın .

Motosikleti
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehem ehem, Türkçeyi koruduğumuz gibi gavur dillerini de koruruz (Gavurları korumayız ama dil kültürel zenginliktir). Kelimenin tam yazılışı "déjà vu". Buradaki iki harf standart klavyede omadığı için "deja vu" (ayrı) yazın .
    offf diyorum

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    sevenleri ayırmak istemedik water hanım..

Anüüü adamlar amma yazmış.Yav harbi çin mutfagı denen lağam çok kötü bişey çiğ balık yenir mi yaaaaa.

Motosikleti
    speederbike
    Ben hiç Çin mutfağından yemedim ama bazı Türk lokantalarında çiğ mutfağından örnekler yemişliğim vardır.

Motosikleti
    watercolours adına yazmayı bir borç bilirim lağam değil,lağım

Motosikleti
    speederbike
    İşte, TDK'nin askerleri

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    İşte, TDK'nın askerleri

Elim havada bu söz karşısında.Her ne kadar sür'çi lisan etsekte affola..

Motosikleti
    İşte, TDK'nın askerleri
    şimdi çok olacağım ama sende de bir şey buldum TDK'nın olmaz ki TDK'nin olur kısaltma harflerinin okunuşuna göre eklerin harfleri belirlenir yani Te-De-Ka'nın olmaz çünkü k harfi KA diye okunmaz Te-De-Ke'nin olur

dayak yerim birazdan

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler