Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CAMİADAN ÖZÜR DİLİYORUM

Motovento
    REKLAM ALANI
    MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    Motorcu camiasından kocaman özür diliyorum.Mondialı ben soktum siteye şimdi çok pişmanım çünkü uğur güven yitirdi birtanesi çıkıpta net bişey söyleyemiyor beklemekten bıktım.Artık sıkıldım bu gün akşam üstü cross alıyorum 125 cc ,chopper sevdam demekki buraya kadarmış.
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    matraks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni HUSSAR
    Motor abi;valla inan benide stresten deli ettiler,yani abi inan bende kuduruyorum suan,ve bu konudaki yetkili kişi kimse içimden gecen seyleri tahmin etsin iyisiyle kotusuyle!!!!!beni motordan soguttular bu gidişle hiç bisey almıcamda.Kendilerine kalsın motorları...

redincolors - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya arkadaşlar merak ettim konuyu, bi özet yapsanız olur mu? Tşk...

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    Allahtan kapora vermek gibi bir salaklık etmemişim 2. elde olsa kanuni hussar aldım işimi fazlası ile görüyor
    sebebini bilmiyorum bu olayın ama mondial hayalleri olanlar hep beklemede yada başka marka almakta kimse yanlış anlamasın yada biz başka markaların reklamcısı değiliz ama bu kadar zamanda bekletilmez
    ERASER WİLL COME BACK

ice300 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R
    MoToR, abi geçmiş olsun..
    sürebiliyorum, öyleyse varım :)
    [URL="www.bikepics.com/members/ice300"]www.bikepics.com/members/ice300[/URL]

Motosikleti
    Mondial 125 MT
    Bende 2-3 ay kadar kararsız kalmış, ne alayım diye her şeye saldırmıştım.İlk Haojine fuardan sonra Jinluna merak saldım ardından Mondial girdi aramıza, Kanuni'ydi Ramzey'di derken işin içinden çıkamaz hale geldim. Sonra başka bir iş için çarşıya gitmişken bir mağazanın önünde Mondial 125 MT scooter gördüm. Girdim içeri sordum, dün 10 tane geldi 3 tane kaldı dediler, bankaya gidip fonları bozdum peşin parayı götürüp verdim hemen. Ertesi gün plakaydı ruhsattı derken 1 haftadır paşa paşa biniyorum motoruma çok da memnunum. Hiç incelememişim motoru, devir saati yok, selektör yapamıyorum, alarmı çok bağırıyor ama yeni heves olduğundan bunları görmezden geliyorum.
    Benden kapora isteyenler oldu ver 200 bi sonraki siparişe gelir şu gün gelcek bu gün gelcek, hiç birine güvenmedim. Hepsine motoru ellemeden 1 kuruş dahi vermem dedim. Ve üzülmedim işte... Bir akşam hiç hesapta yokken eve motorumla birlikte geldim. Darısı sizlerin başına...

Sevgiler...

matraks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni HUSSAR
    emoak abi senin şansın varmışki hiç aklında olmadıgı anda gidip almıssın motorunu,ama benim 2 aydır aklımda olmasına ragmen sans bana gulmedi
    Bİz cıkaramadık sen cıkar abi mondial'in keyfini

Motosikleti
    Mondial 125 MT
    Sağol @matraks, dediğim gibi darısı sizlerin başına. Umarım en kısa zamanda motorlarınıza kavuşur, özgürlüğün, rüzgarın tadına bakarsınız.

Sevgiler...

Motosikleti
    ramzey 125 cc scooter
    bende 3 aydan beri motor almaya niyetliyim ve harıl harıl arıyorum ama bende alacağım motoru görmeden rengine karar vermeden motor almam beklerim daha önce çok bekledim yinede beklerim benim kızgınlığı bu kadar büyük firmaların neden hala motorlarının piyasada olmadığı gittiğim pek çok bayi bana katalog üzerinden motor satmaya çalışıyor hairana kadar getirdiler getirdiler getirmezler ise bende ilk bulduğum scoterden alacağım buda büyük ihtimalle kanuni olacak deer152 yada hussar olabilir.

Misafir
    ya kardeşim yaz geldi fazla düşünme bütün mekanik taşıtlar bir şans işidir al bi tane (eğer maddi durumun varsa ) keyfine bak

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    beklemek iyidir ama cok beklemek insanın hevesini kacırır heyecanını yitirmesine sebep olur diye dusunuyorum. Ben oyle cok da fazla beklemedim gittim verdim kaporayı alıyorum hacI.. budur yani

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler