Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

başbakan olsanız ne yapardınız.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    şu anda hayatta olan gelmiş geçmiş ne kadar milli eğitim bakanı varsa hepsini mahkemeye çıkarır yargılatırdım.eğitim politikası oluşturmadan yan gelip yatıp maaş aldıkları için ülkenin yarınlarını ite kopuğa dinamitledikleri için ülkeye en büyük kazığı milli eğitim bakanları atmıştır.

devletin ne kadar işe yaramayan atıl duran eşyası aleti edevatı ve taşınmazı varsa hepsini sattırırdım.şu anda kullanılmakta olan ne kadar lüks makam otosu ve benzeri israf ürünü varsa hepsini sattırır aynı görevi yapabilecek mütevazi ama sağlam malzeme aldırırdım. ne kadar gereksiz memur varsa hepsini kovar,yerlerine bilgisayar ve insanlarla iletişim eğitimi almış 4 yıllık fakülte mezunu gençleri alırdım.çünkü bir bilgisayar 10 larca memurun yaptığı işi yapar.neden hiç bir şey yapmayan bankamatik memurlarına maaş ödeyeyim.

istihbaratı güçlendirir,suikast timleri kurar ne kadar terörist ve örgüt lideri varsa hem türkiye içinde hem avrupada öldürtürdüm.(dürbünl ü tüfekle 3-5 km öteden adam öldürülebiliyor özellikle de uçaksavar mermisi atan mac millan silahla bu iş çok da zevkli olmalı.)güneydoğuda çatışmaya giren birliklere kurşun geçrimez yelek, M-16 ve çelik kask dağıtırdım. bunu yapabielcek gücümüz var. yapılmamasının tek sebebi insana değer vermemek.. orduyu profesyonelleştir, askerliği kısaltır,sivil kaynaktan askerlik yapanların hepsine geri hizmette iş yaptırır muharip sınıfları uzman çavuş, astsubay ve subaylardan oluşturur işi bilmeyen eline sapan almamış genci çatışmaya yollamazdım.

AB,ABD,israille iyi geçinir bir taraftan da rusya, iran,çin ve türki cumhuriyetlerle ilişkimi arttırırdım. kendine bile faydası olmayan kaypak araplar da ne derse desin he der geçerdim.

tüm bu yaptıklarımdan sonra suikaste uğramamak için yüzümü değiştirir ülkeden gizlice kaçardım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı raflar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu anda hayatta olan gelmiş geçmiş ne kadar milli eğitim bakanı varsa hepsini mahkemeye çıkarır yargılatırdım.eğitim politikası oluşturmadan yan gelip yatıp maaş aldıkları için ülkenin yarınlarını ite kopuğa dinamitledikleri için ülkeye en büyük kazığı milli eğitim bakanları atmıştır.
    Zaman aşımı ve etkilerin dolaylı olması yüzünden hiçbir şey yapamazsın.
    devletin ne kadar işe yaramayan atıl duran eşyası aleti edevatı ve taşınmazı varsa hepsini sattırırdım.şu anda kullanılmakta olan ne kadar lüks makam otosu ve benzeri israf ürünü varsa hepsini sattırır aynı görevi yapabilecek mütevazi ama sağlam malzeme aldırırdım.
    Sonra bazı tipler çıkıp "Vatanı satıyorlar bla bla" derdi, mahkemeler yürütmeyi durdurma kararı alırdı, daha çok zarara girerdik. (bkz:İlk Türk Telekom İhalesi)

ne kadar gereksiz memur varsa hepsini kovar,yerlerine bilgisayar ve insanlarla iletişim eğitimi almış 4 yıllık fakülte mezunu gençleri alırdım.çünkü bir bilgisayar 10 larca memurun yaptığı işi yapar.neden hiç bir şey yapmayan bankamatik memurlarına maaş ödeyeyim.
    Mahkemelere davalar açılırdı, işten attığın tüm memurlar daha yüksek maaşlarla geri dönerdi.
    istihbaratı güçlendirir,suikast timleri kurar ne kadar terörist ve örgüt lideri varsa hem türkiye içinde hem avrupada öldürtürdüm.(dürbünl ü tüfekle 3-5 km öteden adam öldürülebiliyor özellikle de uçaksavar mermisi atan mac millan silahla bu iş çok da zevkli olmalı.)
    İsrail'den farkımız kalmazdı, Türkiye devlet terörü uygulayan ülkeler arasına girerdi.
    güneydoğuda çatışmaya giren birliklere kurşun geçrimez yelek, M-16 ve çelik kask dağıtırdım. bunu yapabielcek gücümüz var. yapılmamasının tek sebebi insana değer vermemek.. orduyu profesyonelleştir, askerliği kısaltır,sivil kaynaktan askerlik yapanların hepsine geri hizmette iş yaptırır muharip sınıfları uzman çavuş, astsubay ve subaylardan oluşturur işi bilmeyen eline sapan almamış genci çatışmaya yollamazdım.
    TSK bu dediklerini yapmaya başladı
    AB,ABD,israille iyi geçinir bir taraftan da rusya, iran,çin ve türki cumhuriyetlerle ilişkimi arttırırdım. kendine bile faydası olmayan kaypak araplar da ne derse desin he der geçerdim.
    "Ne şiş yansın ne kebap" politikası son 20 yıldır devlet politikamız zaten
    tüm bu yaptıklarımdan sonra suikaste uğramamak için yüzümü değiştirir ülkeden gizlice kaçardım.
    Başka şansın olmazdı zaten

Forumdan Uzaklaştırıldı
    evet zaman aşımı yüzünden hepsini yargılayamasam da en azından 5- 6 bakanı yargılardım.devletin gereksiz malları zaten satılıyor ama 30 sene geçince.çoğu da elde kalıyor ve çürümeye devam ediyor. 26 senelik tofaş şahini kim alsın ya.ben bu konunun üzerine giderdim bence kimse üzerine gitmiyor.memurları işten atmanın en kolay yolu performans sistemini getirmektir.bunu da yapamayan adam başbakanlıktan istifa etsin.evet terör örgütü ldierelrini ve elemanlarını yerine göre zehriletir, yerine göre dürbünlü tüfekle öldrüdürtürdüm. israil de bunu yapıyor ama onların karşısında 24 tane ülkenin desteklediği bir terör örgütü yok.bana terör ülkesi diyen 24 tane teröre destek veren ülke önce kendine baksın.türkiyenin son 20 yıllık politikası diye bir şey yok.ilkokulda öğretmeninden bir tokat yiyince diğer yüzünü uzatan salak çocuk gibiyiz.savunmaya dayalı pasif politikayla bir yere varılmaz.

aydınlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super 51
    yetkiler elimde olsa ABDULLAH ÖCALAN DENEN HAİN PİSLİK ŞEREFSİZ MAHLUKATI TAKSİM MEYDANINDA ASTIRIRDIM.

terörist propagandası yapılan yere helikopterler gönderir,pkk lehine slogan atanlar üzerine ateş açar GEBERTİRDİM.işte o zaman baksınlar bakalım pkk denen Allah'ın belası şerefsizler grubu sesini çıkarıyor mu.

belki biraz fazla atacam ama mevzuyu TV ye çevirelim.gereksiz kadın programlarını kaldırırdım.gelin-kaynana popstar gibi rezaletleri kaldırır,mehmet ali erbil denen pisliğin ve onun gibilerin TV ye çıkmasını yasaklardım.yerlerine ülkemizin şu an içinde bulunduğu durum hakkında bilgilendirmesi amaçlı programlar koyardım.

ülkesine faydalı olmayan gençleri topluma kazandırmak için elimden geleni ardıma koymazdım.baktım olmuyor KAFASINA SIKTIĞIM TEK KURŞUNLA İŞİNİ BİTİRİRDİM(sakatlar,yaşlılar vs.hariç tabii).bu size çok vahşetli gelecek ama insanlar artık değişti.

vs..vs..
    [FONT="Arial Black"]Acı çekmeyenler,başkalarının acı çekebileceğini akıllarına bile getiremezler[/FONT]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    kenan evren de zeki mörenle bülent ersoya sahne yasağı koymuştu ama bugun tükiyenin en çok küfür yiyen adamıdır.insanlara çok da iyilik yaramıyor.40-50 tane suçtan sabıkası olan, suç makinesi hapçı tipler var.hepsini ruh ve sinir hastanesinde heyet muayenesinden geçriceksin, iflah olmayacakları marmara denizinde kullanılmayan ve deniz kuvvetelrine ait adalardan birine doldurup helikopterle yukrdan erzak atıcaksın. yesinler birbilerimi.

kafaya sıkma işine girmemek laızm. türk polisi profesyonel değildir.orantılı güç kullanmaz.polis onu suistimal eder her gıcık olduğunu vurur.olmaz o iş. kim vurduya gider vatandaş.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Siz başa geçerseniz iç savaş çıkar bu ülkede.

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Gaz odaları ne tarafa düşüyor.
    (replik z.alasya m.akpınar yasaklar)
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gaz odaları ne tarafa düşüyor.
    (replik z.alasya m.akpınar yasaklar)

Arabasının altında birinin bulunduğunu gören sürücünün otomobilini çalıştırması yasaktır. (Danimarka)

Otomobilinin karşısına at arabası çıkan sürücü, otosunu kenara çekmek zorundadır. (Danimarka)

Demiryolunda öpüşmek yasaktır. (Fransa)

Domuzlara “Napolyon” isminin verilmesi yasaktır. (Fransa)

Yağmur yağarken çimler sulanamaz. (Kanada)

Koleje gitmek için entelektüel biri olmak zorundasınız. (Çin)

Kapılar ve pencereler pembe renkte olmak zorundadır. (Kanada-Kanata)

Ağaca tırmanmak yasaktır. (Kanada-Oshawa)

Bank Street’te pazar günleri dondurma yemek yasaktır. (Kanada-Ottawa)

Yong Caddesi’nde ölü atları pazar günü sürüklemek yasaklanmıştır. (Kanada-Toronto)

Kadınların toplu taşım araçlarında çikolata yemesi yasaktır. (İngiltere)

Tropikal balık satıcıları hariç! kadınların halka açık yerde üstsüz gezmesi yasaktır. (İngiltere-Liverpool)

Etek giyen erkekler tutuklanır. (İtalya)

Pazar günleri balık avlamak yasaktır. (İskoçya)

İnek sahiplerinin sarhoş olması yasaktır. (İskoçya)

Kapınızı çalıp sizden “klozetinizi isteyen birini” içeri almak zorundasınız. (İskoçya)

Pazar günü çamaşır asmak yasaktır. (İsviçre)

Çocukların sigara satın alması yasak, içmesi serbesttir. (Avustralya)

Patikada sağ elinin üzerinde amuda kalkarak yürümek yasaktır. (Avustralya)

Pazar günleri pembe pantolon giymek yasaktır. (Avustralya-Victorio)

Araba kullandığınız zaman gömlek giymek zorundasınız. (Tayland)

İç çamaşırsız gezmek yasaktır. (Tayland)

Metroda sakız çiğneyen tutuklanır. (Singapur)

Kuaförde saç kurutucusunun altında uyuyan kadın ve salon sahibi para cezasına çarptırılır. (ABD-Florida)

HOLLYWOOD’UN ORTASINDA KOYUN SÜRÜSÜ!

Hollywood Bulvarı’nda 2 binden fazla koyun varsa araba kullanmak yasaktır. (ABD-Hollywood)

Sanık sandalyesinde ağlamak yasaktır. (ABD-Los Angeles)

U dönüşü yapmak yasaktır. (ABD-Teksas)

Evde içki içmek yasaktır. (ABD-Indiana)

Birisinin arkasından konuşmak ve dedikodu yapmak illegaldir. (ABD-Indiana)

Berberlerin çocukların kulağını kesmesi yasaktır. (ABD-Indiana)

Polisler, ikaz etmek amacıyla köpekleri ısırabilir. (ABD-Ohio)

Birine yılan atmak yasaktır. (ABD-Ohio)

Eşeklerin banyo küvetinde uyuması yasaktır. (ABD-Arizona)

Çorbayı höpürdeterek içmek yasaktır. (ABD-New Jersey)

Ayakkabıyla uyumak yasaktır. (ABD-Oklahoma)

Lolipop yemek yasaktır. (ABD-Washington)

Buzdolabının kapısı açıkken önünde uyumak yasaklanmıştır. (ABD-Pennsylvania)

Banyoda şarkı söylemek yasaktır. (ABD-Pennsylvania)

Ana caddede traş olmak yasaktır. (ABD-Mississippi)

Ben gidiyim sahurluğumu hazırlayayım en iyisi.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz başa geçerseniz iç savaş çıkar bu ülkede.
    dogru sozew ne hacet..

Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arabasının altında birinin bulunduğunu gören sürücünün otomobilini çalıştırması yasaktır. (Danimarka)

Otomobilinin karşısına at arabası çıkan sürücü, otosunu kenara çekmek zorundadır. (Danimarka)

Demiryolunda öpüşmek yasaktır. (Fransa)

Domuzlara “Napolyon” isminin verilmesi yasaktır. (Fransa)

Yağmur yağarken çimler sulanamaz. (Kanada)

Koleje gitmek için entelektüel biri olmak zorundasınız. (Çin)

Kapılar ve pencereler pembe renkte olmak zorundadır. (Kanada-Kanata)

Ağaca tırmanmak yasaktır. (Kanada-Oshawa)

Bank Street’te pazar günleri dondurma yemek yasaktır. (Kanada-Ottawa)

Yong Caddesi’nde ölü atları pazar günü sürüklemek yasaklanmıştır. (Kanada-Toronto)

Kadınların toplu taşım araçlarında çikolata yemesi yasaktır. (İngiltere)

Tropikal balık satıcıları hariç! kadınların halka açık yerde üstsüz gezmesi yasaktır. (İngiltere-Liverpool)

Etek giyen erkekler tutuklanır. (İtalya)

Pazar günleri balık avlamak yasaktır. (İskoçya)

İnek sahiplerinin sarhoş olması yasaktır. (İskoçya)

Kapınızı çalıp sizden “klozetinizi isteyen birini” içeri almak zorundasınız. (İskoçya)

Pazar günü çamaşır asmak yasaktır. (İsviçre)

Çocukların sigara satın alması yasak, içmesi serbesttir. (Avustralya)

Patikada sağ elinin üzerinde amuda kalkarak yürümek yasaktır. (Avustralya)

Pazar günleri pembe pantolon giymek yasaktır. (Avustralya-Victorio)

Araba kullandığınız zaman gömlek giymek zorundasınız. (Tayland)

İç çamaşırsız gezmek yasaktır. (Tayland)

Metroda sakız çiğneyen tutuklanır. (Singapur)

Kuaförde saç kurutucusunun altında uyuyan kadın ve salon sahibi para cezasına çarptırılır. (ABD-Florida)

HOLLYWOOD’UN ORTASINDA KOYUN SÜRÜSÜ!

Hollywood Bulvarı’nda 2 binden fazla koyun varsa araba kullanmak yasaktır. (ABD-Hollywood)

Sanık sandalyesinde ağlamak yasaktır. (ABD-Los Angeles)

U dönüşü yapmak yasaktır. (ABD-Teksas)

Evde içki içmek yasaktır. (ABD-Indiana)

Birisinin arkasından konuşmak ve dedikodu yapmak illegaldir. (ABD-Indiana)

Berberlerin çocukların kulağını kesmesi yasaktır. (ABD-Indiana)

Polisler, ikaz etmek amacıyla köpekleri ısırabilir. (ABD-Ohio)

Birine yılan atmak yasaktır. (ABD-Ohio)

Eşeklerin banyo küvetinde uyuması yasaktır. (ABD-Arizona)

Çorbayı höpürdeterek içmek yasaktır. (ABD-New Jersey)

Ayakkabıyla uyumak yasaktır. (ABD-Oklahoma)

Lolipop yemek yasaktır. (ABD-Washington)

Buzdolabının kapısı açıkken önünde uyumak yasaklanmıştır. (ABD-Pennsylvania)

Banyoda şarkı söylemek yasaktır. (ABD-Pennsylvania)

Ana caddede traş olmak yasaktır. (ABD-Mississippi)

Ben gidiyim sahurluğumu hazırlayayım en iyisi.
    dostum bi madde daha eklermisin..dunyada birtek tajikistanda ve turkiyede turbanli universitelere girmek yasak..
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..:pale:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bu dünyada hemen hemen tüm avrupa ülkelerinde ve sanıırm doğu avrupa ülkelerinde türbanla üniversiteye girmek yasak. ayrıca hayatının merkezine pozitif bilimleri değil de dini koyuyorsan üniversitede ne işin var.türbanlı kız okusa da %95 sakallı ve zengin bir gençle evlenir ve kocası çalışmasına izin vermez. kontejyanlara yazık.ayrıca dünyaya o kadar kapalıysan üniversitede ne işin var.

aydınlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super 51
    bu dünyada hemen hemen tüm avrupa ülkelerinde ve sanıırm doğu avrupa ülkelerinde türbanla üniversiteye girmek yasak. ayrıca hayatının merkezine pozitif bilimleri değil de dini koyuyorsan üniversitede ne işin var.türbanlı kız okusa da %95 sakallı ve zengin bir gençle evlenir ve kocası çalışmasına izin vermez. kontejyanlara yazık.ayrıca dünyaya o kadar kapalıysan üniversitede ne işin var.
    gerçekten de haklısın
    [FONT="Arial Black"]Acı çekmeyenler,başkalarının acı çekebileceğini akıllarına bile getiremezler[/FONT]

neptun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hemen ÖTV yi % 0 yapar , köprü geçiş ücreti motorsikletlerden aldırmazdım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    başa ben geçersem terörün,irticanın ve devleti soyanların kökünü kurutrum ama amerliyatla yüzümü değiştirip kaçarım bu ülkeden.sonra da kaçtığım ülkedenden cnn ya da bbc den ülkenin 6 ayda ne çabuk esiki haline döndüğünü hayret dehşet ve ibretle izlerim herlde.

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    güzel şeyler düşünsek te hakediyormuyuz tekrar bozacağız
    baştakiler bugüne kadar gelenler farklı ülkeden mi geliyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    evet böyel halkın böyle yöneticisi olur

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    evet böyel ==>> böyle halkın böyle yöneticisi olur
    bala bala bala

Arkadaşlar bu dediklerinizi başa geçmek isteyen herkes söylüyor ve yapmak istiyor ama devletin üzerindeki bazı güçler ne yazıkkı bunların hiç birine izin vermiyor.Ayrıca adamların üzerine bomba atrsanız dünyayı karsınıza alırsınız ve dünya size savaş açar bu daha bok bi durumdur.Kimseyi asamassın çünkü avrupaya yalakalıkda bunlar yasak.Terore karsı dediğiniz istihbarat birimleri zaten var ama siz bilemessiniz adı üstünde istihbarat.Abdullah Çatlı da bunlarda biridir bakınız asalayı yok etti.Ama madem ben olucam ilk işim Türkçe mizle ilgili bir kanun hazırlatmak olurdu.Hiç bir işyerine yabancı isim verilemez,Türkçe yi yanlış kullanana ceza verirdim.Bütün irticai tehditlere karşı ne kadar aşiretçi varsa hepsini yakalatır hapse tıkardım(aslında asardım ama idam yasak)zaten Türkiye çogu doğu ülkesiyle dostdur.Eskiden kazığı onlardan yerdik şimdi Avrupadan yemeye başladık.Eğitim sisteminde kökten değişiklik yapardım.Ezanı Türkçe okutturdum,Avrupa birliğine girmeye çalışmaz onlara yapcamız yalakalıklar yerine kendi ayaklarım üstünde durmaya çalışırdım,tüm Türkiye yi Türk mallarına özendirirdim ve Türk mallarını üst kaliteye getirmeye çalışır,araba fabrikaları kurdurur tamamen Türk arabası ürettiridim(sadece Amerikan Ford fabrikasının yıllık cirosu Türkiye deki 500 büyük şirketin yıllık cirosundan fazladır).sonra da gider ne kadar ayrılıkçı pkk lı varsa Kuzey ırağa sürerdim gitsinler orda Kürdistana yerleşşinler ,benim ülkeme el süremezler,yerleştikden sonra orda her yeri bombalatırdım,savaş çıkartırdım.ne yazıkki bunların hiç biri 5 sene içinde olmaz ömrüm yetmezdi,Çünkü bir yasa cıkana kadar anam ağlardı(mağlum demokrasiye el sürdürtmem)

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Şarapçılara şarap,çocuklara çuklata dağıtırdım.Mete abiye Harley,Kütüğe ducati alırdım.(Başbakan da para b.k oluyo ya).Camilerde hütbe verir,insanlara aşkı,sevgiyi,hidayeti anlatırdım.(Başbakan imam oluyo ya)Bush'a gider,buna oval ofiste elense çeker,sonra İstiklal Marşı'nı tersten okuturdum(Başbakanda yarım kilo testis bulunur)
    Kolpa Adamları

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Başbakan olsam BAŞA GEÇER BAKARDIM::.........
    beyler bakanlar çekilsin başbakan geldi.............
    replik.: z.alasya M.Akpınar
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler