Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yüzyılın en iri elması bulundu

Motovento
    REKLAM ALANI
    BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı watergun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler bıyıklı; elmas konusu ile daha önce bir araştırmam olmuştu. bilgileri tazelemiş oldum sayende.
    Ne demek hocam görevimiz, hep dini siyasi mevzulara müdahil olacak değiliz. Bu arada ne oldu özüme döneceğim, takma ismimi Türkçe yapacağım diyordun.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eskici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kktc de sürgünde... 3 yıllık hasretlik yaşayacam belliki
    Motosikleti
    tiger250, nexus 500, virago 1100
    Nekadar garip yaa
    Altı üstü taş, maden herneyse ama ....
    bence elma daha değerli ve gerekli...
    anlamıyorum açıkçası insnların şu taşa metale ıvır zıvıra düşkünlüğünü...
    KAYBOLMUŞ BİR KENTİN ESKİCİSİYİDİ
    MAKİNELEŞMEYE KARŞI, DUYGULARI TOPLUYORDU
    %0.1

Doğru, elma daha değerli fakat elmasta insanların 'sende yok bende var' diye hava basmaları, kendini beğenmişliğin son noktası olduğu halde madenlerin en serti olduğundan endüstride değerli bir taş, yazı içinde kullanım alanları geçiyordu. Sık bulunmuyor sadece, öyle olsaydı kahvemi içerken elmas tespihimi sallıyor olurdum. Düşünsenize Dünyanın en sert herşeyi çizen madeni; bir delikanlının eline ne çok yakışır.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    bıyıklık dostum valla herkes aynı düşünede bende elma diye hemen atladım elmas görünce şok oldum yaa

Hayalet o zaman buraya seseyna yı çağırayım kendine has lafını söylesin size. Nedir diye sormayın gelip söyler, görürsünüz.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    elma mi degerli, elmas mi? hömönö hömönö... elma daha degerli demek istiyorum. elma degerli. elma degerli. elma degerli... butun mantigim bunu soyluyo... "şrink şrink..." gozbebekleri elmas olur. ama bi parca elmasla milyon tane elma alirsin. "doioioioi..." ya da bi parca elmasi alir avcunda tutarsin, sonna siritirsin "bışk bışk..." kendi kendini hiırpalar.... elma degerli... elma degerli.. elma degerli elma degerli. elma degerli. elma degerli.. hehe... hehe.. hatlari karisir:D hehe hehe...
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

eskici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kktc de sürgünde... 3 yıllık hasretlik yaşayacam belliki
    Motosikleti
    tiger250, nexus 500, virago 1100
    Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elma mi degerli, elmas mi? hömönö hömönö... elma daha degerli demek istiyorum. elma degerli. elma degerli. elma degerli... butun mantigim bunu soyluyo... "şrink şrink..." gozbebekleri elmas olur. ama bi parca elmasla milyon tane elma alirsin. "doioioioi..." ya da bi parca elmasi alir avcunda tutarsin, sonna siritirsin "bışk bışk..." kendi kendini hiırpalar.... elma degerli... elma degerli.. elma degerli elma degerli. elma degerli. elma degerli.. hehe... hehe.. hatlari karisir:D hehe hehe...
    elmas kafa kafa karıştırır
    elma karıştırmaz. hatta iyi gelir. afiyet olsun
    KAYBOLMUŞ BİR KENTİN ESKİCİSİYİDİ
    MAKİNELEŞMEYE KARŞI, DUYGULARI TOPLUYORDU
    %0.1

Heralde elmas sanan azdır bu krizde.

Motosikleti
    chopper
    elmas o buyuklunde hele o renginden... inanılır gibi digil,bence fiyat cook zor anca kolekseoncilar alır oda isim aciklanmaz,konu elmaya gelilim,bazı arkadaşlar evli bazıları kız arkadaş var,bir elmayi uzat bak neder bide bi pırlanta yuzuk uzat iş evliliye gider!! boşver elmayi uzat.. şaka..
    fakat asıl olay elmada veya elmasda digil Africada insanlar ne mücadele veryor yaşayabilmek için......
    joker
    live to ride-ride to die

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    pırlanta deyip geçmeyelim (: pırlanta elmasın kesilmiş halidir üzerinde 57 faset bulunur .. ışıgın mükemmel derecede taşın içinden geçmesi parlaklıgını arttırır .. bikaç bilgi kısa kısa .. ayrıca pırlanta isteyen varsa hemen saatiimmm :D

yeni yıla özel indirimlerle (:
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    chopper
    jesse düzeltyorum..
    pırlanta genel bir keleme
    elmasın, brilliant (yuvarlak) kesimidır senin bahsettın ve uzerende 56-58 faset bulunyor 82de var ve en son 90 kusur ciktı tam hatırlamyorum hepsi bunlar brilliant,diger kesimler prense(kare),markiz(kedi gozu şeklinde) vs. ama o buyuklundeki elmas kesilmez.
    joker
    live to ride-ride to die

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hormonludur kesin
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne işe yarar bu elmas
    avizelere kullanılır,
    hehehehehe

bizde eskıden vardı,
    bir sürü elmasları olur ampul etrafında:D
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler