Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

A.Ş.K neyin kısaltması ???????

Motovento
    REKLAM ALANI
    sukida - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW DD250E-9
    Ewet arkadaşlar uzun zamandır kafamı kurcalıyordu a.ş.k acaba neyin kısaltması bunu msn üzerinden anketini yaptım en ilğinç gelen Acıya Şikayetsiz Katlanmak oldu motorcu dostlarımında fikirlerini duymak istedim bakalım ortak nokta ne çıkacak
    [COLOR="Blue"][/COLOR]GEVREK - BOYOZ - DOMAT - KUMRU - KORDON - TAM35 - BÖRÜLCE - ÇİĞDEM - SAAT KULESİ - MİDYE DOLMA- KEMERALTI - İZMİRRRRRRRRRRRLİ OLMAK AYRICALIKTIR [COLOR="blue"][/COLOR] :bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Benim msn listemde M.T üyesi bir arkadaşta yazıyordu.
    Olabilir mantıklı

tyler_durden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT225
    Ah Şu Kafam...
    Ama yapmayın diyordu Tanrı, o daha bir çocuk...!!!
    Nükleere H A Y I R!!!!!
    **01 JJ 743**

Motosikleti
    yok ööle bişi :)
    Alıntı tyler_durden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah Şu Kafam...

bu çok güzel olmuş çok güldüm
    [B][COLOR="Purple"]......[/COLOR][COLOR="Magenta"]mer[/COLOR][COLOR="Red"]&[/COLOR][COLOR="Purple"]......[/COLOR][/B]::pembe::

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    düşündüm ama bulamadım,

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Benim kısaltmam

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Aklın Şuurun Kaybolması
    Satılık Asya125t-Spidi mont

Motosikleti
    DADYW DD250E-9
    Aşkımın Şefkatli Kolları
    [COLOR="Blue"][/COLOR]GEVREK - BOYOZ - DOMAT - KUMRU - KORDON - TAM35 - BÖRÜLCE - ÇİĞDEM - SAAT KULESİ - MİDYE DOLMA- KEMERALTI - İZMİRRRRRRRRRRRLİ OLMAK AYRICALIKTIR [COLOR="blue"][/COLOR] :bounce:

shyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aklın Şarampol Koordinatı

(Aklın şarampole kaydımı waayy haline)

watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    bana uymasa da;
    ah şu kadınlar...
    olabilir

Motosikleti
    Alıntı watergun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana uymasa da;
    ah şu kadınlar...
    olabilir
    kadnlar da aşık oluo onlar ne dicek şmdi müdavim kadın düşmanlarında biri onlar aşık olmaz peşlerindeki 20 kişiden birini seçer dierlerinin de ilgisini ister der....bu topic patlar
    [B][COLOR="Purple"]......[/COLOR][COLOR="Magenta"]mer[/COLOR][COLOR="Red"]&[/COLOR][COLOR="Purple"]......[/COLOR][/B]::pembe::

Motosikleti
    DADYW DD250E-9
    Onlar aşık olmaz peşlerindeki 20 kişiden birini seçer dierlerinin de ilgisini ister

Motosikleti
    Alıntı sukida adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onlar aşık olmaz peşlerindeki 20 kişiden birini seçer dierlerinin de ilgisini ister
    hooobaaaa bak sen kaşındın açtırmayın beni uleeyyyn

Motosikleti
    DADYW DD250E-9
    Alıntı silentfairy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hooobaaaa bak sen kaşındın açtırmayın beni uleeyyyn
    bunu söylediğindede bi anda zeyna olurlar, yalanmı ?

Motosikleti
    Alıntı sukida adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunu söylediğindede bi anda zeyna olurlar, yalanmı ?
    zeyna olmamız yalan deil ama o söylenen şey yalan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    : şmdi müdavim kadın düşmanlarından biri onlar aşık olmaz peşlerindeki 20 kişiden birini seçer dierlerinin de ilgisini ister der
    bizde en çirkin kadının bile peşinde 20 kişi olduğundan kadınımız sadece kendine aşık olur.

hayatta kolay bulunan şeyler değersizdir.erkeğe aşık maşık olmaz kadın.nasıl olsa daha iyisi de karşıma çıkar biraz daha bekleyeyim diyerek ömrünü tüketir.o yüzden de hayatımız boyunca gördüğümüz 100 aşık insandan 99 u erkektir.

A.Ş.K erkek için olsa olsa Acaba Şansım Kaç olabilir.(adam çok düzgün de olsa zaten kızın başında erkek bolluğu vardır,çok olan şeyin fiyatı ucuzdur)

A.Ş.K kadın için ise Allahım Şahane Kadınım olabilir.(kız şebelek da olse toplumda kadın kıtlığı vardır.koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrrahman çelebi der türk halkı.)

Motosikleti
    Alıntı raflar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizde en çirkin kadının bile peşinde 20 kişi olduğundan kadınımız sadece kendine aşık olur.

hayatta kolay bulunan şeyler değersizdir.erkeğe aşık maşık olmaz kadın.nasıl olsa daha iyisi de karşıma çıkar biraz daha bekleyeyim diyerek ömrünü tüketir.o yüzden de hayatımız boyunca gördüğümüz 100 aşık insandan 99 u erkektir.

A.Ş.K erkek için olsa olsa Acaba Şansım Kaç olabilir.(adam çok düzgün de olsa zaten kızın başında erkek bolluğu vardır,çok olan şeyin fiyatı ucuzdur)

A.Ş.K kadın için ise Allahım Şahane Kadınım olabilir.(kız şebelek da olse toplumda kadın kıtlığı vardır.koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrrahman çelebi der türk halkı.)
    heheeee işşte işşte ben bunu bekliodummmm walla savunmaymış tartışmaymış hiiiç girmicem bu kez.Sadece şunu söliim cvp beklentisi olmadan.Doğduğumdan beri pembe nüfüs cüzdanı taşıyorum,Türkiye'de yaşıyorum,elbette benimle olmak isteyen başka insanlar da var,ama ben aşığım üstelik de aynadaki aksime değil tamamen farklı birine...altını çizerek söylüyorum "Narsist değil,aşığım..."

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Aha Şimdi Kodum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    aşığım üstelik de aynadaki aksime değil tamamen farklı birine...altını çizerek söylüyorum "Narsist değil,aşığım..."
    slient ben her zaman genel konuşurum. söylediklerim allah kelamı değil.toplum üzerindeki genel gözlemimdir..herkes böyle demiyorum ben çoğunluk öyle.. tabi ki istisnalar var..o kadar duygu yüklü bir kızsan ne mutlu sana ve sevgiline yani.

Motosikleti
    Alıntı raflar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slient ben her zaman genel konuşurum. söylediklerim allah kelamı değil.toplum üzerindeki genel gözlemimdir..herkes böyle demiyorum ben çoğunluk öyle.. tabi ki istisnalar var..o kadar duygu yüklü bir kızsan ne mutlu sana ve sevgiline yani.
    tabiki genel konuşuyorsun zaten şahsıma bu tip bir şey söylemene izin de vermem ama toplum hakkında genel gözlemler ve değerlendirmeler yapman için geniş kesimleri görmen gerek bir sosyolog deilsin.Yaşadığın çevreden,konuştuğn insanlardan yola çıkarak böyle bi genelleme yapman doğru değil bence.Senin yaşadığın yerde öyle olabilir ama herkesin ortamı aynı değildir

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler