Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Hoşgeldin 2024

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    herkese bol ateşli ve hararetli bir sene diliyorum, aksiyonunuz bol olsun, adrenalin seviyeniz zirvelerde olsun, tek tekerli güzel bir sene olması dileğiyle...

dün yakıt test ettim, 100 km de 9,3 litre yakıyor. bu kadar yaktığını görünce bir an depresyona girdim ama sonra egzoz sesini duyunca dünyalar benim oldu. aşırı seviyorum ben bu sesi fakat kedi korktu kaçtı sesten dolayı. videoyu izlerken fark ettim.
    F54 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese bol ateşli ve hararetli bir sene diliyorum, aksiyonunuz bol olsun, adrenalin seviyeniz zirvelerde olsun, tek tekerli güzel bir sene olması dileğiyle...

dün yakıt test ettim, 100 km de 9,3 litre yakıyor. bu kadar yaktığını görünce bir an depresyona girdim ama sonra egzoz sesini duyunca dünyalar benim oldu. aşırı seviyorum ben bu sesi fakat kedi korktu kaçtı sesten dolayı. videoyu izlerken fark ettim.
    https://www.youtube.com/watch?v=XAoS-PTijXY
    9,3 ne yahu? Sana benzin istasyonu sahibi bir kayınpeder lazım.
    espresso ve fatih.met bunu beğendiler.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    BU nasıl bir yakıt değeri sanırsın v6 blok var üzerinde sen kıçı kırık gsr 600 sün ne bu tiripler
    eski nesil 1000 cc ler bile böyle yakmıyor misal cbr 1000 sıkıştırsan taş çatlasın 10 yakıyor 240+ km/h
    afrikayı kıstırıyorsun 180+ hızlarda 8 lt bile yakmıyor şehir içi en kral 6 yakıyor iyiki gsr em yok

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BU nasıl bir yakıt değeri sanırsın v6 blok var üzerinde sen kıçı kırık gsr 600 sün ne bu tiripler
    eski nesil 1000 cc ler bile böyle yakmıyor misal cbr 1000 sıkıştırsan taş çatlasın 10 yakıyor 240+ km/h
    afrikayı kıstırıyorsun 180+ hızlarda 8 lt bile yakmıyor şehir içi en kral 6 yakıyor iyiki gsr em yok
    istanbul trafiğinde az bile yakıyor aslında, 100 km yolu dur kalk yaparak ilerlediğini düşün... bu 9,3 litrenin en az 2 litresi trafikte beklerken ve dur kalk yaparken gitmiştir. yarım litresi de işte ben durduk yere gaz vermekten dolayı gitmiştir.

apache kullanırken durduk yere gaz vermiyorum mesela, hiç te güzel değil sesi, zaten tek silindir cırtlak bir sesi var. gerçi apache de motor sesi egzoz sesinden daha çok çıkıyor. ilginç bir makine... onun da motor sesi hoşuma gidiyor.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)