Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Bize hap verin anlatalım

Motovento
    REKLAM ALANI
    irre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    marslı olduğumu söylüyorum ama kimse inanmıyor
    Motosikleti
    ilgim yeni başladı
    Bize hap verin anlatalım

Nurettin KURT/ ANKARA

Sakarya’dan Ankara’ya kadar 53 saatte yedi can alıp iki kişiyi yaraladıktan sonra yakalanan Mehmet Karahasan ve Yiğit Bekçe, savcıya verdikleri ifadede birbirlerini suçladı. Her iki zanlı da cinayetleri diğerinin işlediğini ileri sürdü. Jandarmaya, "Hap verin, her şeyi anlatalım" diyen sanıklar, cinayetlere eğlenmek için başladıklarını da itiraf ettiler.

Jandarmada gözaltında tutulan sanıklar ilacın ve uyuşturucunun etkisinden kurtulup kendilerine geldiklerinde kafalarını duvarlara vurmaya başladılar. Kendilerine gelen sanıklar, avukatları Ufuk Namalan’ın boynuna sarılıp ağladı. İki gündür sorgulaması süren zanlılar, kendilerini sorgulayan askerlere, "Hap verin, her şeyi anlatalım" diyerek uyuşturucu istediler. Beş gündür yemek yemedikleri gerekçesiyle saat başı yemek isteyen zanlılar, banyo talebinde bulunmayı da ihmal etmediler.

Zanlılardan Bekçe, ifadesi alınırken ezan okunmaya başlayınca sesini sorguculara dinleterek, "Allah’ın ezanları şahidimdir ki ben kimseyi öldürmedim" dedi.

Yiğit şahsı sağ gözünden vurdu

ARAÇ KİRALADIK

Yiğit Bekçe ile 11 Ekim’de buluştuk. Yalova’daki bir bankadan 3 bin YTL çektik. Buradan Bursa’ya geçtik. Kamber Mahallesi’ndeki bir kişiden uyuşturucu aldık, araç kiraladık. Yiğit Berçe’nin uzun dipçikli av tüfeğini de alarak İstanbul’a gittik. Burada yedi-sekiz gün gezdikten sonra Adapazarı’nda yaşayan tanıdığımız Aykut Okumuş’un yanına gittik. Okumuş’a av tüfeğini vererek tüfeği aldık.

SİLAH SESLERİ

20 Ekim’de Bursa’ya doğru yola çıktık. Yiğit, yolda bana, ’Gemlik’te hasımlarım var’ dedi. Giderken devamlı telefon görüşmeleri yaptı. Balıkpazarı mevkiine geldik. Bizi yakınları karşıladı. Yiğit, arabadan tüfeği de alarak çıktı, yanıma başkasını bıraktı. Yanımızdan uzaklaştıktan sonra silah sesleri duydum. Yiğit, koşarak yanıma geldi, ’Bas buradan kaçıyoruz, arabayı İzmit’e doğru sür’ dedi.

BENİ TEHDİT ETTİ

Aynı gün Bursa-Yalova yolunda kestane şekeri satan dükkanın önünde beni durdurdu. ’Benim 30 cinayetim var, yanımdan sakın ayrılma, adamın ailesini kaldırırım’ diyerek beni tehdit etti. Av tüfeği ile dükkana girdi. İçeride genç bir çocuk vardı. Çocuğa av tüfeği ile ateş ederek öldürdü.

PİŞMANİYECİDE

21 Ekim’de İzmit’te D-100 karayolu üzeri Kozluk mevkiinde Özcan Pişmaniye’nin önünde Yiğit beni durdurdu. ’Gel benimle’ dedi. Dükkana girdik, Yiğit dükkanda bulunan şahsı av tüfeği ile sağ gözünden vurdu.

GELMEDİ DİYE

Kargılıhan’da Enerji Petrol’e girdik. Pompacı dışarıda pompaların yanında duruyordu. Adama bir şey söylemeden yanımdan indi, av tüfeği ile ateş açtı. Çıkarken yakınımızda bir adam duruyordu. Adam gelmeyince yanına gitti ve o adamın göğsüne doğru ateş etti.

BIÇAKLADIM

Mersin’in Erdemli ilçesine geldik. Bir bakkala girdik. Yiğit av tüfeği ile beni tehdit ederek, ’Bakkalı öldüreceksin’ dedi. Elime geçirdiğim bıçakla önce adama ben vurdum. Daha sonra Yiğit, av tüfeğinin dipçiği ve küçük tüp ile adamın kafasına vurup öldürdü.

EĞLENMEK İÇİN

Ortaokul mezunuyum, evliyim ve iki çocuk babasıyım. Tüm bu hadiseler, bir gece eğlenmek için başladı, bu noktaya kadar geldi.

Ne dediyse he dedim

YARALADIM

Gemlik’teki Melih Süren’i ben yaraladım. Ancak diğer olaylarla ilgim yok. Hendek’teki cinayeti Aykut Okumuş işledi. Okumuş, olay yerinden ayrıldıktan kısa süre sonra araçtan indi. Cinayetlerin bir kısmına şahit oldum, ama hiçbirine dahil olmadım.

KARDEŞİME GİTTİM

Yaralama olayının ardından Mehmet Karahasan, beni Yalova’daki kız kardeşimin yanına bıraktı, bir gün sonra da yeniden aldı. Bursa ve İzmit’teki cinayetlere şahit olmadım. Ben babamın katillerini öldürmek varken niye pişmaniyeciyi veya başkalarını öldüreyim? Ben sadece beni vuran kişiyi vurdum.

NE DİYORSA YAPTIM

Onun elinde av tüfeği var, bende ise kurusıkı tabanca. Bu silah ile ben kendisini nasıl tehdit edebilirim? Kendisinden korktum. Elinde bulunan tüfek ile öldürür düşüncesi vardı. Ne diyorsa, ’he’ dedim, bu duruma geldik. En son Kızılcahamam’da kaçarak kurtulmaya çalıştım.

SERACIYDIM

Ortaokulu terk ettim, sekiz aydır Yalova’da seracılık yaparak geçimimi sağlıyordum. Yeni nişanlandım. Babam, Bursa’nın Miş Köyü’nde yaşayan bazı kişilerce öldürüldü.

alıntıdır : hürriyet gazetesi

bu nasıl bişey böyle, insanlar nasıl bu hale gelebiliyor?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Bunlara sopa verip anlattırmak lazım Bütün insani görüşlerimi bir kenara koyasım geliyor böyle herifleri duydukça

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Halka vermek lazım bunları.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Motosikleti
    ilgim yeni başladı
    insanlar neden hap esrar vb. yöneliyor anlamıyorum, mutlu olmanın başka yolları yok mu yada bunlar nasıl bir mutluluk veriyor?
    insanlar durduk yere birini öldürmekle nasıl eğlenebilir? benim aklım almıyor
    bide çocuğum var evliyim diğeri yeni nişanlandım diyor bu insanlarda nasıl bir evlat sevgisi olabilir, biriyle nişanlanacak kadar nasıl sevebilmiş bilmiyorum

haberin devamında aileleri konuşuyor her iki ailede diğerinin oğlunu suçluyor o kandırdı diyor seri cinayet işlemek için birini nasıl kandırabilirsin yaa

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    elime o kadar fırsat geçmesine rağmen bir kere bile tenezzül etmedim şu illetlere,
    bu herifleri taksimin göbeğinde ibreti alem için sallandırmak lazım,

Motosikleti
    speederbike
    Ben bunları görünce idam aleyhine düşünüyorum. Bunları idam etmek iyiliktir. bunları halka vereceksin, ölmek üzereyken kurtarıp tedavi edeceksin. Toparlayınca bir daha halka vereceksin, sonra tekrar kurtaracaksın, vs vs.
    Bir kere öldürmekle yeterli cezayı çekemezler. Ömürleri boyunca acı içinde yaşasınlar.

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    ben bi şey daha diyecem ama ayıp olacak neyse içimde kalsın,bayan arkadaşlar var..

Motosikleti
    ilgim yeni başladı
    güzel fikir

zaten afla yıllar sonra bile çıkma şansları olmadan yargılanıyorlar
    gerçi onlar için daha iyi ekmek devletten su devletten ye iç yat işte
    bunlara hapistede hap satan birirleri çıkar zaten oohhh değmeyin keyiflerine bide hapiste seri cinayet işlerler olur biter

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    fikir babası benim ama

Motosikleti
    speederbike
    İrre, neye güzel fikir dedin anlamadım.
    Sallandırmak çözüm değil, benim yöntemim en iyisi. Ve o affı çıkarıp bunları tekrar topluma salanlara kızan halk var ya, işte onlar aynı adamları yıllardır seçip seçip duruyor, şikayet etme hakları yok.
    (Birazdan sinir küpü olacağım)

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    bide tedavi masraflarını ve bilumum ihtiyaçlarını devlet mi karşılayacak water ya
    sallandırmak kesin çözüm hem masrafsız, o kadar haltı ye sonra adamları tedavi et falan filan olmaz...

Motosikleti
    ilgim yeni başladı
    watercolours senin halka verecekler fikrine güzel fikir dedim ayrıca diğer yazdıklarına da aynen katılıyorum

sözüm meclisten dışarı ama eşşek olursan semer vuran çok olur hesabı

Motosikleti
    speederbike
    Ben acı çekmelerini istiyorum. Sallandırmakla acı çekmezler. Hem ben vatandaş olarak vergilerimin onun bunun cebine gitmesindense bu adilerin acı çekmek için tedavi edilmek üzere kullanılmasına razıyım.

Anlaşıldı İrre.

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    he acımı dedin işte bizim konumuz,şimdi bak urganı geçirecen ama çok sıkmayacanki hemen gebermesin,azıcık gevşek bırakacan yavaş yavaş ölecek,

o debelendikçe gevşetecen of ne kadar romantik olur be

Motosikleti
    speederbike
    Onu ömür boyu yapmak varken niye bir kere yapasın ki? Böyle tipler insana insanlığını unutturabiliyor işte böyle.

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    of water yaa,iyi tamam ya naparsan yap

Motosikleti
    ilgim yeni başladı
    annanemin bi lafı vardır 1 öğün yemek 10 öğün dayak
    bunlara bu lazım

Motosikleti
    speederbike
    Tamam, seni ikna ettik. Sırada yargıçlar ve TCK var .

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu haberi okuyan ''Rahşan'' ablaları acaba onları affeder mi?
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

aydınlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super 51
    asacaksın bunları
    [FONT="Arial Black"]Acı çekmeyenler,başkalarının acı çekebileceğini akıllarına bile getiremezler[/FONT]

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler