Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Almanya'dan gelen sucuklarinin Turkiye'deki sucuklardan guzel olmasi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Artık yok
    Ahmetmert58 haklı... Rusya, Ukrayna ve Belarus taki domuz harici etler çok kalitesiz. Koyunları tavşan gibi yavruluyor, o yüzden çok tutuluyor ama aşırı kötü. İnekleri de öyle. Bazı yerler ithal et satıyor. Oralarda kuru balık, balık, domuz yicen, gerisi boş.
    ahmetmert58 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Cyan nerenin adresini verdi kuru etle Boşnak sucuğu için.
    Boşnak olan benim mekanıda Pendikte boşnak mahallesinde Birahaneler sokağında.
    Gelin hem size nefis bir kokoreç ısmarlıyayım hem de ne ihtiyacınız varsa buradan alırsınız.Öyle uzaklara gitmeyin.Artık nereye gidiyorsanız.
    Cyan ve espresso bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ooo musluman ara ki bulasin forumda!! domuz pastirmasi bulsa herkes gomecek valla..yazik yaxik.

Edit : cok mu guzel lan ?

Motosikleti
    Artık yok
    Hırbo, domuz kaburgası kadar lezzetli az şey vardır. Pastırması normal. Ama domuz yağı ve sarımsakla yapılıp kızarmış ekmeğe sürdükleri bir şey var, harikadır.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelin hem size nefis bir kokoreç ısmarlıyayım hem de ne ihtiyacınız varsa buradan alırsınız.Öyle uzaklara gitmeyin.Artık nereye gidiyorsanız.
    Bayrampaşa, Yıldırım Mah. Bana bayağı yakın, kapıdan kapıya 17,5km (15-20dk arası). Ama bir zaman kokorece geliriz illa ki
    espresso bunu beğendi.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Gelin beklerim.
    Yugoslavyadan göç edenleri burada Tekel fabrikasına yerleştirmişler Pendiğin Sapanbağları bölgesinde yer vermişlermi uyguna satmışlarmı bilmiyorum ama buraya yerleştirmişler.Mahallenin adı halk arasında Boşnak mahallesi diye geçer.Buradaki kuru et yada o tür şeyleri direk oradan sürekli gidip gelen otobüs firmalarıyla getiriyorlar.
    Cyan ve espresso bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Gouranga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hırbo, domuz kaburgası kadar lezzetli az şey vardır. Pastırması normal. Ama domuz yağı ve sarımsakla yapılıp kızarmış ekmeğe sürdükleri bir şey var, harikadır.
    Deme be !

@tommy,kalk haftaya domuz kaburgasi yemeye gidiyorz.2000 km yapar geliriz nolcak,spor olur hem.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Gelin beklerim.
    Yugoslavyadan göç edenleri burada Tekel fabrikasına yerleştirmişler Pendiğin Sapanbağları bölgesinde yer vermişlermi uyguna satmışlarmı bilmiyorum ama buraya yerleştirmişler.Mahallenin adı halk arasında Boşnak mahallesi diye geçer.Buradaki kuru et yada o tür şeyleri direk oradan sürekli gidip gelen otobüs firmalarıyla getiriyorlar.
    İşte Yıldırım Mah. de Avrupa yakasındaki bire-bir karşılığı oluyor Çılgın mallar var oralardan gelen. (Otogara da çok yakındı ya? 3-4km falan...)
    espresso ve okanbagiscan bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı ❤️Honda❤️ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deme be !

@tommy,kalk haftaya domuz kaburgasi yemeye gidiyorz.2000 km yapar geliriz nolcak,spor olur hem.
    Hadi len, sen az yaktıracağım die o yolu kansere çevirirsin, bırak 2000'i 1000km'yi bir günde bitiremezsin
    espresso bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yillar once Bayrampasali bi arkadasim vardi Alican. Kanadaya gitmek istiyordu ve ielts sinavina hazirliyordum Alicani.

Bigun gittim, dedi ki Bosna dan kuru et geldi yermiyiz. Dedim yeriz. 2 bira actik ders bitene kadar 1 kilo eti yedik
    Bana Bayrampaşa'da Nasko et diye bir kasap göstermişti Cyan, oradan aldığım kuru et ve sucuk nefisti. şimdi ara ara oraya sefer düzenliyoruz. Yine giderken haber veririm, yakın yerden gidiyor sayılırız zaten.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:38 ----------

Ben Avrup ayakasında Büyükçekmecedeyim. Bize Bayrampaşa yakın oluyor. Ama fırsat bulursak Pendik'e de geliriz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:40 ----------

Ooo musluman ara ki bulasin forumda!! domuz pastirmasi bulsa herkes gomecek valla..yazik yaxik.

Edit : cok mu guzel lan ?
    Çok güzel. Nefis.
    okanbagiscan ve Cyan bunu beğendiler.

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana Bayrampaşa'da Nasko et diye bir kasap göstermişti Cyan, oradan aldığım kuru et ve sucuk nefisti. şimdi ara ara oraya sefer düzenliyoruz. Yine giderken haber veririm, yakın yerden gidiyor sayılırız zaten.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:38 ----------

Ben Avrup ayakasında Büyükçekmecedeyim. Bize Bayrampaşa yakın oluyor. Ama fırsat bulursak Pendik'e de geliriz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:40 ----------

Çok güzel. Nefis.
    Super olur gidelim. "Gercek sucugun pesinde" isimli bi tur duzenleyelim
    espresso ve Cyan bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi len, sen az yaktıracağım die o yolu kansere çevirirsin, bırak 2000'i 1000km'yi bir günde bitiremezsin
    Olm seni her parkurda tokat manyagi yaparim,nssil manyak kullandigimi bilmiyosun! ama yok ya..yetismeye falan calisirken dusersin kaza falan yaparsin allsh korusun.

Duello ya davet edecektim seni de vszgectim su an

Motosikleti
    MT-07
    Olm seni her parkurda tokat manyagi yaparim,nssil manyak kullandigimi bilmiyosun! ama yok ya..yetismeye falan calisirken dusersin kaza falan yaparsin allsh korusun.

Duello ya davet edecektim seni de vszgectim su an
    Slow Speed Riding duellosu mu? Kim daha geç gidecek die?

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Deme be !

Ben domuz eti hiç yemedim, dünyanın en leziz eti de olsa önyargılıyım, hiçbir zaman tatmayacağım.
    ❤️Honda❤️ ve levend84 bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben domuz eti hiç yemedim, dünyanın en leziz eti de olsa önyargılıyım, hiçbir zaman tatmayacağım.
    Saygi duyarim..ben de mr.windle giderim artik

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben sizinle uzun yola gelirim ama aç açına dönerim

Motosikleti
    MT-07
    @Mr.Wind'in evinin önünde buluşsana hırbo Sana çay söyleyeyim diyeceğim de illa Galata'da içmemiz gerekiyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Mr.Wind'in evinin önünde buluşsana hırbo Sana çay söyleyeyim diyeceğim de illa Galata'da içmemiz gerekiyor.
    Olm sen hala beni salih mi saniyon len cidden ?

Saka yapiyosun di mi ?

Mr wind gelsin soyle ayvalik,burhaniye,kucukkuyu taraflarins da ona bir fanta ismarliyim

Motosikleti
    MT-07
    Olm sen hala beni salih mi saniyon len cidden ?

Saka yapiyosun di mi ?
    O zaman sana çay yok.

Motosikleti
    cb250r
    Olm bende domuz eti yemem. Suana kadar hic yemedim. Gerci kim bilir ne etleri yedik bu ulkede orasi da ayri bir konu

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)