Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Letgoda dolandırıldım

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar dün letgoda kulaklık aldım adam bana orjinal ürün dedi ve ben eve gelince kulaklığın çakma olduğunu anladım iade istedin engelledi sonra pişkin pişkin mesaj attı ürün gara tili ve samsungdan aldım diye yalan atmıştı ürünü iade almıyor.Adamın tün bilgilerine sahibim fotoğrafı telefonu mesajlarım duruyor hatta etik olsa burada paylaşıcaktım ama etik değil.Bu kişi ciddi anlamda yüzsüz ve şark kurnazı.Tam bir çakal insanlıkdan nasibini almamış.Üstüne birsürü kişide aynı şikayette bulundu.Buna ne yapabilirim svukar 3 4 yıl sürer diyor.İade et konu kapansın dedim yok diyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xv535Dx
    Nacizane tavsiyem pesini birakmayin dava edin yanina kalmasin yoksa ayni yoldan yurumeye devam edecek. Hani seytana uyup bulup agzini burnunu dagitmak da var ama yine de haliyken haksiz duruma gecmemek lazim adam yerine koyarlar

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Mahkeme sürsün 3-4 yıl, ne kaybedersiniz? Tabii dava açarken ücret iadesi i yasal faiziyle beraber talep etmeyi unutmayın.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kulaklık tutarına baglı olarak baska hesap acıp adamla bulusup dövebilir, tutar yüksek ise bunun yerıne sıkayetcı olabılırsınız.

açıkcası malı alırken orjınal kutusu ve orjınallıgı ayırt edıcı ozellıgı yoksa almamak lazım.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    "Uzun sürer, uğraşırsın, sonuç alamazsın" v.s. bu tip şeyleri öncelikle unut, olması gerektiği gibi hakkını ara.

Bir şeyin uzun sürmesi ya da yorucu olması senin doğru olanı yapmana engel mi? Bugün buradan taviz verirsiniz yarın başka bir kişisel özelliğinden, sonra da bir bakmışsın sokaktaki dayılar gibi bomboş, idealsiz ve at gözlüklü bir adam olmuşsun.

Ha "engel" diyorsan sen de başkasına "orijinal" diye sat o halde ne de olsa "3-4 yıl sürüyormuş."
    espresso bunu beğendi.

Parayı geçtim adam benle dalga geçiyor.İşi uzatma kararı aldım.İsterse 10 yıl sürsün.
    F54 ve stubborn bunu beğendiler.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    benim suat diye bir arkadaşım var letgo dan ne alırsa alsın satıcıdan kimlik fotokopisi alıp üzerine şu şahsa şu malı sattım yazdırtıyot kendi el yazsıyla. kabul etmeyenlerden mal almıyor. en son birinden aldığı laptop çalıntı çıkmış polis bulmuş bunu. adamın bilgileri olmasa öttürüyorlarmış çocuğu

Arkadaşlar adamla kavga ettim sözlü küfürlrşmr olmadı ama telefonda bağırdım adama üstüne polis vs ciddi olduğumu kanıtladım hakkında tüm bilgileri öğrendim internet sağolsun fotoğrafları vs çalıştığı yer den tut tanıdıklarına kadar güç bela alıyorum parayı

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Letgo, internet üzerinden bir şeyler alabilmek için en yılık, en itin kopuğun bol olduğu platformlardan biri. Ne kadar ölücü alıcı ya da kendini kurnaz zanneden satıcı varsa hep bu platformda. Sizin başınıza gelen hepimize örnek olsun, g.tü boku bir kulaklık için uğraştığınız konuya bakın, hakikaten vaktinize, sinir sisteminize yazık. Sorununuzu en kısa sürede çözmenizi, çözemezseniz de satıcıdan hırsınızı çıkarmanızı dilerim.
    M.balibey ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)