Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Sahil kesimi cayır cayır yanıyor!

Motovento
    REKLAM ALANI
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayat, Osmaniye, Mersin ve Manavgat'tan sonra az önce Marmaris, Didim ve Bodrum'da yangınla başladı. Kocaeli'nde bile yangın çıkmış.

Tüm ormanları yakmaya and icmisler anlaşılan.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayat, Osmaniye, Mersin ve Manavgat'tan sonra az önce Marmaris, Didim ve Bodrum'da yangınla başladı. Kocaeli'nde bile yangın çıkmış.

Tüm ormanları yakmaya and icmisler anlaşılan.
    Otel yapacaklardır! Olmamis sey degil bu ülkede.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu seferki otellik değil gibi geldi bana.

manavgat yangını için suriyelileri yakalamışlar, kasıtlı piçliğine yapıyorlarmış sanırım. tabi sanal haber, dogru yanlıs bilemeyiz.

Arkadaşlar Allah aşkına şu otel muhabbetini bi kapatalim artik. Tüm Manavgat yanmış hala otel diyorsunuz!

Mülteciler yapıyor desek bunlar ülke çapında örgütlü bir şekilde hareket edebilir mi diye kafamda soru işaretleri var.

Pkk yapıyor desek, neden yapıyor, sebebi ne; aklıma gelmiyor.

Velhasıl yanan insanlığın ortak mirasıdır.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Turizinden gelecek üç beşide engellemek için olabilir.Genelde turistik yerlerde çıkıyor bu yangınlar.Otel olayı gibi durmuyor bu seferki.Aynı anda birçok yerde birden başladı.Organize gibi sanki.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Oteldir. Bakan bile yangının birine gitmiş. Yeterince yanmış mı diye bakmak için bile olabilir. Komplo teorisi mi? Olabilir. Twit'ten başka hiçbir şey soruşturulmazsa komplo teorileri havada uçuşmaya başlar nihayetinde.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu kadar ardarda komplike bir yangın süreci planlı olmalı. denk gelemez hepsi.
    drtayfun bunu beğendi.

cekalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Sağolsunlar uçaklarımız tam gaz söndürmemeye devam ediyor. THK'nin uçakları çalışmıyor parça bekliyor diyorlar, destek uçakları Rusya'dan geliyor. Böyle bir durumda bakanın istifa etmesi gerekiyor,başka ülkelerde olsa çoktan istifa ederlerdi.Ama canım ülkemde televizyona çıkıp pişkin pişkin konuşuyor.

kasırga genç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    arora kasırga ar 50-50
    +60 yaş sayıların öve öve bitiremediği başkanımız şuan köşkünde kahve içerken söndürün diye emir vermekten başka hiçbir şey yapmiyor

Türkiye'nin böyle bir yangını saatler içerisinde söndürecek donanımı var

Her birinde 6 ton su deposu olan 28 uçak ve 11 helikopter ve her ilde 3.5 ton kapasitesi olan 100 küsür itfaiye

Not: Suriyelilere ayırdığı bütçeyi bunlara verseydi 15'er tane daha uçak ve helikopter alabilirdi

Motosikleti
    speederbike
    Görünmez uçaklarımız söndürüyor.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Yangınlar kurban bayramında dünya insan varken çıkmadı da şimdi 12 yerde birden yangın çıktı ve de rüzgarın yönü hesaba katılarak şehirlere doğru gitmesi istenen bir yangın. Komplo teorisi midir evet siyasal bir takım amaçlar içeriyor mu evet. Belki de tamamen tesadüf ama hükümetin kaybettiği muhalefetin kazandığı bir olay.
    drtayfun bunu beğendi.

Motosikleti
    speederbike
    Hükümet ne zaman kaybetmiş?

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hükümet ne zaman kaybetmiş?
    Haklısın :D

Az önce Köyceğiz de yanmaya başladı.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Allah aşkına şu otel muhabbetini bi kapatalim artik. Tüm Manavgat yanmış hala otel diyorsunuz!

Mülteciler yapıyor desek bunlar ülke çapında örgütlü bir şekilde hareket edebilir mi diye kafamda soru işaretleri var.

Pkk yapıyor desek, neden yapıyor, sebebi ne; aklıma gelmiyor.

Velhasıl yanan insanlığın ortak mirasıdır.
    PKK terör örgütü Kürt milliyetçisi,Türklerden ve Türkiye'den nefret eden bir örgüt.Sanırım bu yeterli sebep.Kundaklama için özel olarak eğitilmiş kendilerini "Ateşin Çocukları" diye adlandırılan teröristler var.

Otel yapılacak tek bir bölgede çıksa ben de otel yapmak için yandaşlar yakıyor derdim.

Bu bilgiler ışığından %90 PKK derim.Tabiki %10 ihtimal birileri Afgan ve Suriyeli gündemini değiştirmek için de yapmış olabilir.
    bursalıali bunu beğendi.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    PKK terör örgütü Kürt milliyetçisi,Türklerden ve Türkiye'den nefret eden bir örgüt.Sanırım bu yeterli sebep.Kundaklama için özel olarak eğitilmiş kendilerini "Ateşin Çocukları" diye adlandırılan teröristler var.

Otel yapılacak tek bir bölgede çıksa ben de otel yapmak için yandaşlar yakıyor derdim.

Bu bilgiler ışığından %90 PKK derim.Tabiki %10 ihtimal birileri Afgan ve Suriyeli gündemini değiştirmek için de yapmış olabilir.
    Yahu sinir oluyorum, pkk yaktı da biz ne gibi önlemler aldık? Mesela yangın uçağı filosu kursaydik. Mesela bazı hassas noktalara müdahale noktaları kursaydik. PKK yakıyor, yıllardır yakıyor. Yakalasak parça parça edeceğiz ama yakalayamiyoruz. Mesela sağlam istihbarat servisimiz olsaydi da bu kansizlar yakmadan önce haber alip tedbirli davransaydik?

Neden hiç özeleştiri yapmıyoruz?
    drtayfun bunu beğendi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yahu sinir oluyorum, pkk yaktı da biz ne gibi önlemler aldık? Mesela yangın uçağı filosu kursaydik. Mesela bazı hassas noktalara müdahale noktaları kursaydik. PKK yakıyor, yıllardır yakıyor. Yakalasak parça parça edeceğiz ama yakalayamiyoruz. Mesela sağlam istihbarat servisimiz olsaydi da bu kansizlar yakmadan önce haber alip tedbirli davransaydik?

Söylediklerinizin benzerlerini çok daha sert dil ile yazacaktım ama gene siyasete girecek diye yazmadım.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    20 yildir ulkenin basina gelenlere bakarsaniz kimin yaktigini anlarsiniz

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    gerekenleri yazmışsınız zaten, bu kadar yangın kasıtlıdır kaza v.s değil, aynı bölgede 4 ayrı noktada çıkan yangın kazara olamaz, Yunan turist çekmek için yapar ,son günlerde mültecileri gönderelim konuşmalarından sonra onlar yapabilir, pkk yapar, geçmişte de çok yaptı

kısaca memlekette kayıtsız o kadar hain yavşak var ki yapar da yapar, yol geçen hanı gibi oldu ülkemiz, yapana mı yaptırana mı önlem almayana mı kızacaksın ?

zaten susuzluk hat safhada birde ormanların hızla yok olması ne diyeyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:56 ----------

özeleştiriyi yapması gerekenler hükümet ve destekçileri ,19 senedir de bu özeleştiri yapılmamışsa, bu zamandan sonra zaten yapılmaz ,yapılır mı ? hiç sanmıyorum ,dıj güçler der geçilir, Thk uçağıymış, yeterli araç bulundurmakmış, o da ne ki ,dıj güçlerdir, dıj güçler :D

20 senedir anne ,babam, eş, dost, akraba, arkadaş , hacısı ,hocası da dahil, anlatıyorum hem de kanıtları ile ama hala anlatamadım, dur bakalım belki bir 10 yıl sonra anlatabilirim şahsım adına :D

Motosikleti
    speederbike
    Dıj güç diyene cevabım bellidir: Dıj güç yeni birşey değil. Nitekim bu hükümet de dıj güçlerle mücadele vaadiyle geldi, yani onlara da sürpriz değil. Hala dıj güçler suları bulandırıyorsa demek ki beceremediler. "Yallah, sıradaki gelsin" demek icap eder.

İstihbarat kısmında, Twitter ve Facebook'taki mesajlardan töröriste sıra gelmiyor.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)