Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Musilaj, deniz salyası hepimizin başına bela, Marmara denizi ölüyor!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekşi'den:

cevheri, buraları okuduğunu biliyorum. videolarını izliyorum. hakkında bazen entry girip geri çekiyorum. gazetecilik yapıyorsun. akp’ye koşulsuz itaat eden gazetecileri eleştiyorsun ama senin onlardan bir farkın yok be cevheri. gazeteciliğiniz birbirine benziyor. feto’yu bir kere eleştirdiğini görmedim. toz kondurmuyorsun. anlatsana, anadolu’nun temiz yürekli çocuklarını nasıl kirli planlarınıza alet ettiğinizi. cemaat ayağına nice zeki insanı zehirlediğinizi, dini referans gösterip soruları nasıl çaldığınızı anlatsana. anlat dinleyelim! soruları niye çalıyorsunuz dediklerinde, ateistler bir yere geleceğine, dindar insanlar gelsin diyerek allah üzerinden hırsızlığınızı nasıl meşrulaştırdığınızı bilmeyen mi var. saf mı sanıyorsunuz bizi. onca insanın emeğini çaldınız, kul hakkını yediniz. pırıl pırıl insanları siyasete alet edip meriç nehrinde boğdurdunuz. vicdanınız sızlamıyor mu lan. o çocukların vebali boynunuzda olacak. kaçıp gittiniz, hiçbir şeyden haberi olmayanlar ise, kimisi denizlerde boğuldu, kimisi işsiz aşsız kaldı, kimisi cezaevinde, kimisi ailesi dağıldı. ulan hala feto’ya toz kondurmuyorsun ya, ne diyeyim! kör olmuşsunuz. koşulsuz itaat etmeye devam et bakalım.
    29
    07.06.2021 01:41 filzof
    Forumda da malesef siklikla rast geliyorum bu ciddi hataya. Bir insana soylemedigi ya da yazmadigi seyler uzerinden suclamada bulunulamaz. Bu konuda kendisine bir soru yoneltilmis de yan mi cizmis? Nedir? Varsa boyle bir sey OK. Ama yoksa sacmaliktan baska bir sey degil. Acikcasi adami cok da iyi tanimiyorum; sadece son zamanda videolarini izlemeye basladim. Ama entry'deki mantik bariz hatali.

Cemaatin yaptiklari noktasinda da Ahmet Donmez, cemaatin 15 Temmuz ve oncesinde isledigi suclari aydinlatan bir yazi dizisi yayinlamakta. Isin garibi herifi hem cemaatciler, hem de karsisindakiler linc etmekte.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Kimse kusura bakmasın da dün cemaatçi olup bugün "vay efendim yanılmışız" demekle kurtulamaz kimse, gün gelecek sıra sana da gelecek Cevheri.
    Osm@n, YasinC ve alp_tunay bunu beğendiler.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben fg cemaati mensubu olan ya da sempati duyanların samimi olarak pişman olduklarına inanmıyorum. Sadece emek emek kurduklari devasa saadet zinciri bozuldu diye öfke içindeler. Fırsat bulsalar yine aynı bokları yemeye devam ederler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimse kusura bakmasın da dün cemaatçi olup bugün "vay efendim yanılmışız" demekle kurtulamaz kimse, gün gelecek sıra sana da gelecek Cevheri.
    "cemaatçi" demek ne demek?

Yaninda ogrenci yurduna kurban derisi verip, gordugu kadariyla "bunlar iyi insanlar" diye dusunen, hic bir suca bulasmamis olan, ve bu suclarin varligindan haberdar olmayan insan "cemaatçi" mi? Oyleyse bu adamin sucu nedir?

Cemaat mekanizmasini kullanarak ayrimciliga, haksizliga, suca bulasan zaten her turlu suclu...

Boyle pisliklerin dondugunu bilen bir duzene sempati besleyen ise, eger hic bir suca bulasmamis, fayda saglamamis, yardimci olmamis olsa bile, etik acidan ciddi sorunlu olmakla birlikte, islenmis herhangi bir sucla zayif ta olsa baglantisi yoksa, sucsuzdur. Bunu kabullenemiyorsak problem bizde.

Ulke olarak bu hale gelmemiz, ve bu durumun istikrarli sekilde devam etmesindeki en buyuk pay, kendi icimizdeki tahammulsuzluk, nefret ve inanilmaz zayif adalet duygumuz. Suc olsun ya da olmasin, insanlarin haksizliga ugramasini umursamiyoruz, hatta istiyoruz. Eninde sonunda bu haksziligin mislini oyle ya da boyle hepimiz yasiyoruz. Hakkediyoruz da bence.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhtemelen esi

"Who gives a fuck about Cevheri Güven?" demek istediniz diye tahmin ediyorum.

O durumda cevap en az 300K civarinda olan YouTube abonesi.
    Yok buradaki tabir başka.Hani Yalova kaymakamında söylendiği gibi demek istedi bence.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    "cemaatçi" demek ne demek?

Yaninda ogrenci yurduna kurban derisi verip, gordugu kadariyla "bunlar iyi insanlar" diye dusunen, hic bir suca bulasmamis olan, ve bu suclarin varligindan haberdar olmayan insan "cemaatçi" mi? Oyleyse bu adamin sucu nedir?

Cemaat mekanizmasini kullanarak ayrimciliga, haksizliga, suca bulasan zaten her turlu suclu...

Boyle pisliklerin dondugunu bilen bir duzene sempati besleyen ise, eger hic bir suca bulasmamis, fayda saglamamis, yardimci olmamis olsa bile, etik acidan ciddi sorunlu olmakla birlikte, islenmis herhangi bir sucla zayif ta olsa baglantisi yoksa, sucsuzdur. Bunu kabullenemiyorsak problem bizde.

Ulke olarak bu hale gelmemiz, ve bu durumun istikrarli sekilde devam etmesindeki en buyuk pay, kendi icimizdeki tahammulsuzluk, nefret ve inanilmaz zayif adalet duygumuz. Suc olsun ya da olmasin, insanlarin haksizliga ugramasini umursamiyoruz, hatta istiyoruz. Eninde sonunda bu haksziligin mislini oyle ya da boyle hepimiz yasiyoruz. Hakkediyoruz da bence.
    Katılmıyorum. Yıllarca bas bas bağırdık , adamların yedikleri naneleri her yerde söyledik , kimse "Ay ben bilmiyordum , kandırıldım" ayağına yatmasın , her kes de eşşekler gibi biliyordu , işlerine geldi , çalınan soruların kendi çocuklarına verilmesine hiç ses çıkarmadılar, sıradan ama çalışkan çocuklara yapılan haksızlıklar karşısında vicdanları sızlamadı , daha bir dünya şey. Şimdi kalkıp da cezasızlık ve af mı bekleyecekler ? Esas sorun bu değil mi? Her türlü haltı ye, ondan sonra en küçük bir cezası olmasın , "Pardon" de geç . Yok öyle yağma !
    tommygun, Thracian, okanbagiscan ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Benelli TRK 502
    drtayfun yazdım yazdım sildim.Yok öyle yapma tabide kim kime hesap soracak.Hukukun aslında ekmek gibi su gibi hava gibi ne kadar önemli bir şey olduğunu bir kez daha anlıyorsun.Tabi anlayana.Siyasiler bunun hesabını halktan yada bu işe bulaşmış siyasilere soramaz.Bağımsız yargı ve savcılar olacak.
    drtayfun ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Kimse kusura bakmasın arkadaş , her kes yaptığı işin sonucuna katlanacak , bu gün de aynı şey devam ediyor , memleketi soyup soğana çevirmiş bir gurup var , göstere göstere bunu yapıyorlar, bunca rezilliğe rağmen gene de adamlara destek oluyorsa birileri , benim o insanlarla artık işim olmaz, esnafsa alışverişi keserim , arkadaş ise selamı sabahı keserim. Hem bizim için her türlü kötülüğü yapacaklar, hem de ben destekçileriyle laylaylom ! Oldu canım.
    Thracian, okanbagiscan, Osm@n ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Allah hepimize akıl vermiş, bu aklı kullanmak durumundayız. Hiçbirimizin saf olma, kandırılma lüksü yok.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok önemli bir bilgiye ulaştım. Taktir sizin:

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok buradaki tabir başka.Hani Yalova kaymakamında söylendiği gibi demek istedi bence.
    Yalova lafı geçince geldim, konu neydi ?

Bir ülke düşünün ki toplumu sürekli tartışmanın içinde olsun, ama hiç bir sorununu çözemediği gibi her gün daha da sorunlu hale gelsin
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Bir yanlış anlama olduda ona açıklık getirdik.Yoksa Yalovaya Yalovalıya kaymakama saygımız sonsuz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimse kusura bakmasın arkadaş , her kes yaptığı işin sonucuna katlanacak , bu gün de aynı şey devam ediyor , memleketi soyup soğana çevirmiş bir gurup var , göstere göstere bunu yapıyorlar, bunca rezilliğe rağmen gene de adamlara destek oluyorsa birileri , benim o insanlarla artık işim olmaz, esnafsa alışverişi keserim , arkadaş ise selamı sabahı keserim. Hem bizim için her türlü kötülüğü yapacaklar, hem de ben destekçileriyle laylaylom ! Oldu canım.
    İşlenen suçların cezalandırılmasına ne itirazım olabilir? Problem toptancılık. Suç işlememiş, suça bulaşmamış insanların hukuksuzca cezalandırılması. "Sen yeter ki fetöyü bitir, sonra istediğini yap" dediniz. Buyrun, sonuçları ortada. Herhalde hak hukuk demeden istediklerini içeri atıp, istediklerini saldıktan sonra kendilerinin de tabi olacağı bağımsız bir yargı kuracaklarını zannettiğinizi, yani aldatıldığınızı söylemeyeceksiniz değil mi? tommygun'ın dediği gibi:

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah hepimize akıl vermiş, bu aklı kullanmak durumundayız. Hiçbirimizin saf olma, kandırılma lüksü yok.
    Adaleti hiçe sayacak seviyedeki nefretinizi kullanıp, koskoca ülkeyi avuçlarına aldılar, ve destek verdiniz. Buyrun, sonuçları ortada. Son bir ayda ortalığa saçılan pisliğin haddi hesabı yok, parmağını kaldırabilen tek yargı ve medya mensubu da.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "Sen yeter ki fetöyü bitir, sonra istediğini yap" dediniz. Buyrun, sonuçları ortada.

Kim dedi bunları ? Ben veya benim gibi düşünen hiç kimsenin böyle bir şey dediğini duymadım, görmedim, şahit olmadım.

Biz zamanında fetönün tarikattan çok ötesi olduğunu söylerken, fetönün ne olduğu hükümet tarafından da kabul edildikten sonra "bu işin siyasi boyutunu da soruşturun" dedik. Ama kime ne dedik, sanki biz bilmiyorduk böyle olacağını, suya sabuna dokunmayacaklarını.

Sen hangi dünyada yaşıyorsun hasmet ? Koşulsuz fetöyü bitirde ne yaparsan yap diyen kimler hele bi de bizde bilelim. Anca kendi yandaşları demiştir dediyse.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:22 ----------

Ayrıca fetöcülerin içindeki en günahsızı bile sınavlarda hak yediklerini bal gibi biliyorlardı. Ama bunu islam adı altında kafirle yapılan savaş hali olarak gördükleri için günahtan saymıyorlardı.
    Yatacak yeriniz yok hepinizin, sen dahil.
    tommygun, espresso, Osm@n ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    İşlenen suçların cezalandırılmasına ne itirazım olabilir? Problem toptancılık. Suç işlememiş, suça bulaşmamış insanların hukuksuzca cezalandırılması. "Sen yeter ki fetöyü bitir, sonra istediğini yap" dediniz. Buyrun, sonuçları ortada. Herhalde hak hukuk demeden istediklerini içeri atıp, istediklerini saldıktan sonra kendilerinin de tabi olacağı bağımsız bir yargı kuracaklarını zannettiğinizi, yani aldatıldığınızı söylemeyeceksiniz değil mi? tommygun'ın dediği gibi:

Adaleti hiçe sayacak seviyedeki nefretinizi kullanıp, koskoca ülkeyi avuçlarına aldılar, ve destek verdiniz. Buyrun, sonuçları ortada. Son bir ayda ortalığa saçılan pisliğin haddi hesabı yok, parmağını kaldırabilen tek yargı ve medya mensubu da.
    Güzel Türkçemizde "Allah'ın sopası yok ki gökten indirsin" diye bir tabir vardır. Anlamını şöyle açıklayabiliriz; "dünyada bir halt ettiğinde cezasını görmek için bazen yukarıda sıranı beklemeden, Allah başına öyle müsibetler verir ki ceza neymiş anlarsın". Cemaatin başına gelmiş olan, gelen, gelecek olan budur. Kendi sapkın amaçları için yargı,ordu,emniyet gibi her kamu kuruluşuna kendi hastalıklı elemanlarını monte edip sistemi kirlettiler. Aynı olayın laciverdi Akp yöneticileri arasında hukuksuzluğa karışmış olanların da başına gelecektir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yatacak yeriniz yok hepinizin, sen dahil.
    Niye yatacak yerim yok benim? Isledigim tek suc, hakkini yedigim tek vatandas, bizzat alin terimle elde etmedigim tek kazanim var mi?

Diger meseleye gelince, samimiyseniz gercekten coook safmissiniz... Eger siz o kadar safsaniz, emin olun cemaat icinden de sizin kadar saflar cikmistir.

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    Çevre bakanlığı aldığı kararla marmara'da tüm deniz ve kıyıları yıl sonuna kadar koruma alanı olarak ilan etti.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı BlackGhost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çevre bakanlığı aldığı kararla marmara'da tüm deniz ve kıyıları yıl sonuna kadar koruma alanı olarak ilan etti.
    Nasıl yani çişimizi ( af edersiniz ) yıl sonuna kadar ben ve Marmara denizi çevresinde yaşayan 24.999.999 kişi ağaç diplerine mi yapacağız?
    Osm@n ve bursalıali bunu beğendiler.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BlackGhost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Binlerce tesis ve milyonlarca hanenin atıkları Marmara'ya boşaltılırken koruma alanı ilan etse ne olacak?
    espresso bunu beğendi.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Öyle adalet, hak hukuk demekle kurtulamaz kimse. 1999'da üniversiteye giriş için Öss sınavına girerken son gece sorular çalındı. 1 ay sonra yapıldı yeni sınav. Birçok başarılı öğrenci o dönem moral bozukluğuyla s.çtı sınavda. 22 sene önce 1 jenerasyonun hayatı, hayalleri çalındı.

Beynini şey ettiğiminin halkı 15 Temmuz'da anca uyandı bu işe. Hani gayet saf duygularla bu cemaate bağış yapanın da çalınan sınav sorularıyla birilerinin hakkını gasp edenlerin de bu cemaate öyle ya da böyle destek verenlerin de Allah bin belasını versin.
    Osm@n bunu beğendi.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)