Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Eee o zaman kim yaptı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Bunca zaman anlatığınız yalanmıydı .

https://www.youtube.com/watch?v=ooucV_FBEEs

Ünlü bir Türk düşünürünün de dediği gibi ""burası karışacak vaziyet alın"".

[IMG][/IMG]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    biz feto yapmadı derken feto tek başına yapmadı anlamında dedik falan diye çevirirler, relaxxxx :D

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Binali proje dememiş miydi, kimin yaptığı çok ortada, konuşmaya bile gerek yok, camide içki içmedi diyen imama yapmadıklarını bırakmayan, çocuk tecavüzcülerini savunan, intihal sahibi birini rektör atayan, anayasal hak olan izinsiz gösteri hakkını linç eden, gıda fiyatları tavan yaptığı dönemde suçu üretici ve esnafa atan, ayakkabı kutucukları ile coşan bir dönemdeyiz.
    espresso bunu beğendi.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz feto yapmadı derken feto tek başına yapmadı anlamında dedik falan diye çevirirler, relaxxxx :D
    Çevirmesine gerek yok. Programı seyredince ne demek istediği net anlaşılıyor aslında.
    Muhalefet yaparkende adaletli olmak lazım.
    hasmet bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Ozetin ozeti: dij guj...

Konu: Bogazici...
    Arguman: 15 Temmuz'u yapan Amerika ve feto, bizi rahat birakmiyolar...

Magdura yatmayi da eksik etmedi. "Her gun hirsizla, ugursuzla, teroristle ugrasiyorum, haliyle dusmanim cok, habire sistematik hakarete ugruyorum, bir sekilde onu alinmasi lazim" dedi Hakli. Amerika'da baskan dahil istedigine hakaret serbest. Surunuyor ulke o yuzden.

Bir de dij guj'ler LBGT kuluplerine maddi destek olarak aile yapimizi hedef aliyolarmis... Amman dikkat! Ic isleri bakanimiz aydinlatmasa nereden bilecegiz LBGT'lerin vatan haini teroristler oldugunu? Bu da boyle biline...

Zorunlu not: Yorumlarin bir kismi sarkastiktir.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Osmanlı zamanı Yeniçeri askerlerine partnerlik yapsın diye 1 alay yumuşak genç tahsis edilirmiş. Adını hatırlayamadın şimdi , özel bir adı vardı o alayın. Az kendi tarihine baksa bu lafları edenler ne iyi olur da !!
    (Civelek taburu) hatırladım.
    espresso bunu beğendi.

Daha önce olayı adi vaka boyutunda sadece Fetö ile sınırlandırıyordu ,

Bu boşuna denmiş laf değil olayı biden , Putin ,nato eksenine örtülü taşıdı o yüzden işler karışacak gibi duruyor bir takım yerlere mesajlar bunlar ,

Biden dan sonra Suriye olsun burada olsun artık filler tepişecek olan çimlere olacak gibi duruyor ..Daha öncesinde filler taşeronlarını tepiştiriyordu.. İk verdikleri mesajlar bu yönde tabi ,filli uygulama ne olur bilinmez tabi..

usa beceriksiz mi

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Şu derin devlet, kontrgerilla, gayri nizami harp gibi kavramlar ortaya çıkmadan önce dünya daha delikanlıydı. Problemin kaynağı belliydi, gider saldırırdın, ya yerdin ya seni yerlerdi. Şimdi bir olay oluyor, gerçek failini aramak daha fazla zaman alıyor.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Bu son olaylarda dış güçlerin rol aldığını tespit etmişler. Etmişsin ne güzel, yakalasana. Ben miyim bakan, sensin. Yakala veya teşhir et, bana ağlama.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı serif abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce olayı adi vaka boyutunda sadece Fetö ile sınırlandırıyordu ,

Bu boşuna denmiş laf değil olayı biden , Putin ,nato eksenine örtülü taşıdı o yüzden işler karışacak gibi duruyor bir takım yerlere mesajlar bunlar ,
    Günah keçisi bulup sorumluluktan yırtma amaçlı, iç işleri bakanının iç işlerine yönelik söylediği yalanlar bunlar. Hiç bir ülkenin ciddiye alacağını düşünmüyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)