Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

100 Bin bütçede motosiklet tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-09 SP
    Herkese selamlar.
    Şu an hali hazırda MT-09 sahibiyim. 1 Senedir kullanıyorum ama süspansiyon ve fren olarak hiç memnun değilim. Güç olarak da kullanması yorucu oluyor. Daha sakin bir motosiklete geçmeye karar verdim. 100 Bin bütçede Ducati Monster 797 gördüm ama bunu alırsam satmak istediğim zaman elimde kalır diye korkmaktayım.
    Elimdekini satıp MT07'ye geçebilirim ama fren ve süspansiyon namına hiç bir şey yok. Daha önce kullanmıştım.
    Tenere 700'de düşünüyorum ama fiyatı uçmuş. Lansman fiyatı 65 bin mi neydi. İkiye katlamış resmen. Tarz farketmeksizin tavsiyelerinize açığım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Crossrunner 800 öneririm.

Kullanmadım, tecrübem yok. Önümüzdeki sene benzer bütçe ile ben de yeni motor alacağım. Muadilleri arasında tüm artı ve eksileriyle en öndeki motor bence. Şehir içi trafikte yorarsa, (beni yormayabilir 196 boy 110 kg) bir de küçük motor bakmak lazım.
    Ozan arıcı bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yamaha tracer 700 güc olarak istediğin seviyede ancak fren olarak tatmin edeceğini sanmıyorum. Özellikle yalandan koyulan sanırım piyasadaki en ucuz çözünürlüge sahip abs ünitesi var. Devreye girince fren mesafesi bariz uzuyor. Malzeme kalitesi de eh işte.

Sürekli bok atılan harbiden de montaj problemleri olan Trk da bile daha iyi yürür aksam ve fren var diyebilirim.

Cp2 bloğunun şaşalı ünü ile satıyor bence bu modeller.

Sanırım bundan Versys'e falan geçeceğim. Er6F de güzel seçenek olarak duruyor bakalım.
    Ozan arıcı bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Simdi Ezio41 gelip xj6 onerecek sana hehe.Uste para da kalir mis gibii.

Bana kalirsa dunyanin en iyi motoru(bana gore) africa twin al..

Cok karizmatik motor,valla.Gecen isiklarda durdum,megane rs(cakma rs de olabilir) kullanan kadin motorumdan gozlerini alamadi..

Monster ,tracer, mt9 a bir kadin donup bakmaz mesela..
    Ozan arıcı bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Simdi Ezio41 gelip xj6 onerecek sana hehe.Uste para da kalir mis gibii.

Bana kalirsa dunyanin en iyi motoru(bana gore) africa twin al..

Cok karizmatik motor,valla.Gecen isiklarda durdum,megane rs(cakma rs de olabilir) kullanan kadin motorumdan gozlerini alamadi..

Monster ,tracer, mt9 a bir kadin donup bakmaz mesela..
    Enteresan...

Tel jantlı motorlar kadınların ilgisini çekiyormuş yani.

Saydığınız motorlara bakmayan kadının bence gözünde problem vardır.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Atma hacı monstera para yetse monster candır.
    Africa twine bakan kadın bune ucube diye bakmıştır.
    Ozan arıcı bunu beğendi.

Alternatif seçenek olarak cb 650r öneririm. yazın olsaydı cb 1000r olurdu, çok da güzel olurdu.
    Ozan arıcı bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Atma hacı monstera para yetse monster candır.
    Africa twine bakan kadın bune ucube diye bakmıştır.
    Sesli guldum

Fakat sunu soyleyim,yaniliyosun!

Su iki motora bakip africa yi ucube demek nasil bir talihsizlik,nasil bir amatorluktur allhimmm.

Her 10 kadindan 9 u africa der.buna yuzde yuz eminim.

Forumda kadin yokki ispatlayim hemen :(

Hakkikaten ducati tam bir ucubeymis yavv

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Güzel kardeşim Hırbonen, AT'nin şukela bir motor olduğu konusunda hepimiz hemfikiriz ancak AT'nin güzel ve Monster 797'nin dandik bir fotosunu koyarak kadınlara oylama yaptırtmamalıyız. Motosikletten anlamayan kadınlar için motorun renginin çekiciliği daha önemli. Söz gelimi oylamayı aşağıdaki resimlere göre yaptırtsak Ducati bu oylamayı kazanır.

Motosikleti
    Bn125
    Sesli guldum

Fakat sunu soyleyim,yaniliyosun!

https://i.ytimg.com/vi/1RLWiXx6X70/maxresdefault.jpg

https://www.etcnepal.com/wp-content/...onster-797.jpg

Su iki motora bakip africa yi ucube demek nasil bir talihsizlik,nasil bir amatorluktur allhimmm.

Her 10 kadindan 9 u africa der.buna yuzde yuz eminim.

Forumda kadin yokki ispatlayim hemen :(

Hakkikaten ducati tam bir ucubeymis yavv
    Hocam peki hiç motorunuzla cinsel ilişkiye girdiniz mi ya da hondayla?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı ALİCEM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam peki hiç motorunuzla cinsel ilişkiye girdiniz mi ya da hondayla?
    Sen her sevdiginle cinsel iliskiye giriyo musun ?

Daha cocuksun,gelismemis beyninle bir daha boyle cumleler kurarsan cok daha agir konusurum..kaybol.

Agiz tadiyla eglendirmiyolar yahu..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:08 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel kardeşim Hırbonen, AT'nin şukela bir motor olduğu konusunda hepimiz hemfikiriz ancak AT'nin güzel ve Monster 797'nin dandik bir fotosunu koyarak kadınlara oylama yaptırtmamalıyız. Motosikletten anlamayan kadınlar için motorun renginin çekiciliği daha önemli. Söz gelimi oylamayı aşağıdaki resimlere göre yaptırtsak Ducati bu oylamayı kazanır.

https://i.hizliresim.com/WKkmeZ.jpg

https://i.hizliresim.com/w0YFd0.jpg
    Hakli olabilsin tommycim.Fakat iddiayi her turlu ben kazanirim buna eminim.

Bir kere kadinlar renge onem verir,dogru tespit.
    Fakat kadinlar parlakk seylere kirmizidan daha duskun olurlar,kesin bilgi bu

Ayrica birisi ufacik,biri dev gibi,o da arti puan..

Pardon,sen siyah at koymusun..isler degisebilir belki

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008

Daha cocuksun,gelismemis beyninle bir daha boyle cumleler kurarsan cok daha agir konusurum..kaybol.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:08 ----------

Fakat kadinlar parlakk seylere kirmizidan daha duskunbolurlar,kesin bilgi bu

Herşeyin ufağı şirin, büyüğü makbul..Doğru ama bu topraklardan "üç kuruş fazla olsun, kırmızı olsun" gibi bir deyiş de çıkmıştır. Bu deyişi de dikkate alacak hanım ablalarımız elbet olacaktır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herşeyin ufağı şirin, büyüğü makbul..Doğru ama bu topraklardan "üç kuruş fazla olsun, kırmızı olsun" gibi bir deyiş de çıkmıştır. Bu deyişi de dikkate alacak hanım ablalarımız elbet olacaktır.
    Ya araba alirken cogu insan kirmizi almazken is motora gelince kirmizi kiymete biniyor.africa da da durum boyle...erkek adam rengarenk motora mi binermiss,hele kirmiziiii..asalet,agirlik,karizma yerlerdeee.bencee tabi ;)
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-09 SP
    Alıntı impetum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alternatif seçenek olarak cb 650r öneririm. yazın olsaydı cb 1000r olurdu, çok da güzel olurdu.
    Hocam ilk seçeneklerim arasındaydı fakat bayilerde sıfır motosiklet yok. Hondayı aradım yok dediler. Gelecek mi diye sordum gelmeyecek dediler. (ne zaman geleceği belirsiz.) İkinci eline de sıfırından yüksek fiyat vermek istemiyorum. Zaten takas usulü alacağım için ikinci ele pek sıcak bakmıyorum.
    Alıntı yokon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Crossrunner 800 öneririm.

Kullanmadım, tecrübem yok. Önümüzdeki sene benzer bütçe ile ben de yeni motor alacağım. Muadilleri arasında tüm artı ve eksileriyle en öndeki motor bence. Şehir içi trafikte yorarsa, (beni yormayabilir 196 boy 110 kg) bir de küçük motor bakmak lazım.
    Düşündüğüm motosikletlerden birisi ama yine aynı şekilde sıfırı yok sanırım.

Africa Twin de düşündüm ama fiyatları çok artmış. Bütçemi aşıyor. En son gidip JX6 alacağım sanırım ama o aletinde fren, süspansiyon ve motor olarak bence eksikleri var. Sadece kuru gürültü yapıyor. Gürültü yaptığı kadar gitmiyor.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Hepiniz yanılıyorsunuz.

Kadınlar Artçı selesinin ne kadar büyük ve rahat olduğuna, sırtını yaslayacağı çanta veya sırtlık olup olmadığına bakarlar.

Sonrası ise sadece görüntü, boya, ayağının basamağa yetip yetmediği konuları

Alıntı Ozan arıcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düşündüğüm motosikletlerden birisi ama yine aynı şekilde sıfırı yok sanırım.

Africa Twin de düşündüm ama fiyatları çok artmış. Bütçemi aşıyor. En son gidip JX6 alacağım sanırım ama o aletinde fren, süspansiyon ve motor olarak bence eksikleri var. Sadece kuru gürültü yapıyor. Gürültü yaptığı kadar gitmiyor.
    VASATLIK:

"Crossrunner'ın bayilerde sıfırı yok" deyip, 5 sene önce üretimi durmuş xj6 için "en son xj6 alacağım" demek vasatlık.

Xj6 gibi vasat bir motosikleti söz konusu etmek vasatlık...

Motosikleti
    Bn125

Fakat kadinlar parlakk seylere kirmizidan daha duskun olurlar,kesin bilgi bu

Pardon,sen siyah at koymusun..isler degisebilir belki
    Hayatın boyunca tek bir şeyi seçip sadece tek bir şeyi en iyi olduğuna inanarak yaşayan sensin. Eminim hayatının diğer kısımlarında da böylesin senin beğendiğin en iyisidir diğer insanlarınki ise vasat eziktir. Aslında vasat olan sensin. Hayatın sadece at gözlüklerinin sana sunduklarından ibaet acınasısın. Üstüne forumda sallamadığın adam kalmadı sana yapılınca hakaretlere başvurup milleti susturma çabasıyla susmadan yorulmadan konuyu uzatan birisisin. Değil yaşın benimkinin 3 katı 4 katı dahi olsa sen vasat bir varlıksın. Şu mesajıma yüksek ihtimal bak bana laf etmiş ben daha ağırını edeyim moduyla hareket ediceksin. Ne senle uzun uzun kavga ederim ne de daha fazla dil dökerim. Çünkü anlamazsın. Bundan dolayı hadi bana istediğin kadar hakaret et.
    BloodyBaron bunu beğendi.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Street Triple RS öneririm ben. Yani anladığımdan değil de hayalimdeki motor diyeyim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı yokon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    VASATLIK:

"Crossrunner'ın bayilerde sıfırı yok" deyip, 5 sene önce üretimi durmuş xj6 için "en son xj6 alacağım" demek vasatlık.

Xj6 gibi vasat bir motosikleti söz konusu etmek vasatlık...
    100 bin lik butecesi olan adam xj6 bakmaz zaten.Bu iste bir yanlislik var

Crossrunner cok iyi bir secenek fakat 1.96 boy biraz fazla gelir o motora sanki.

Size 90 - 92 cm sele yuksekligi olan at adv gider,dizler gereginden fazla bukulmez cok sahane olur..benim de boy 1.87,adv yi bi test ettim aklim cikti, cok ama cok rahat.Fakat fiyat biraz tuzlu tabi

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:19 ----------

Alıntı ALİCEM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayatın boyunca tek bir şeyi seçip sadece tek bir şeyi en iyi olduğuna inanarak yaşayan sensin. Eminim hayatının diğer kısımlarında da böylesin senin beğendiğin en iyisidir diğer insanlarınki ise vasat eziktir. Aslında vasat olan sensin. Hayatın sadece at gözlüklerinin sana sunduklarından ibaet acınasısın. Üstüne forumda sallamadığın adam kalmadı sana yapılınca hakaretlere başvurup milleti susturma çabasıyla susmadan yorulmadan konuyu uzatan birisisin. Değil yaşın benimkinin 3 katı 4 katı dahi olsa sen vasat bir varlıksın. Şu mesajıma yüksek ihtimal bak bana laf etmiş ben daha ağırını edeyim moduyla hareket ediceksin. Ne senle uzun uzun kavga ederim ne de daha fazla dil dökerim. Çünkü anlamazsın. Bundan dolayı hadi bana istediğin kadar hakaret et.
    Hala konusuyosun yahu,utanma da yok.Burda kendi aramizda takiliyorken gelip "honda ile cinsel iliskiye girdiniz mi ?" demek noluyor ?

Ulan boyle bir cumle kursam yemin ederim atarim kendimi kopruden..70 iq lu zekanla ancak bu kadari oluyor tabi..

Sallamadigim adam kalmamis bak senn! Olm senin gibi adamlar cikiyor tabi benimle ugrasan,ne yapmaliyim sence ?

Aha bunlardan biri de gelmis,like atmis hemen.Gecenlerde bana cok agresifsin diyen..İsine gelmiyor tabi bana yapilan satasma ve belden asagi yorumlari gormek.
    ALİCEM bunu beğendi.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    100 bin lik butecesi olan adam xj6 bakmaz zaten.Bu iste bir yanlislik var

Crossrunner cok iyi bir secenek fakat 1.96 boy biraz fazla gelir o motora sanki.

Size 90 - 92 cm sele yuksekligi olan at adv gider,dizler gereginden fazla bukulmez cok sahane olur..benim de boy 1.87,adv yi bi test ettim aklim cikti, cok ama cok rahat.Fakat fiyat biraz tuzlu tabi

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:19 ----------

Hala konusuyosun yahu,utanma da yok.Burda kendi aramizda takiliyorken gelip "honda ile cinsel iliskiye girdiniz mi ?" demek noluyor ?

Ulan boyle bir cumle kursam yemin ederim atarim kendimi kopruden..70 iq lu zekanla ancak bu kadari oluyor tabi..

Sallamadigim adam kalmamis bak senn! Olm senin gibi adamlar cikiyor tabi benimle ugrasan,ne yapmaliyim sence ?

Aha bunlardan biri de gelmis,like atmis hemen.Gecenlerde bana cok agresifsin diyen..İsine gelmiyor tabi bana yapilan satasma ve belden asagi yorumlari gormek.
    Ehehehe unutmuyor bir de. Çetelesini tutuyorsun sanırsam atıştıklarının. Valla hemen koştum geldim like attım.

Arkadaşın lafını ben de yersiz buldum ama sen de az değilsin be hırbonen amca. AT den soğuttun adamı.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)