Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

çekme belgeli motosikletin son muayene geçerlilik tarihini öğrenmek

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba başlıkta da belirttiğim gibi çekme belgeli bir motosiklet sahibiyim ama çekme belgesine ben aldırmadım ve km ve muayene sorgusunda da bir sonuç çıkmıyor ücret iade ediliyor. plaka olmadığı için muayene istasyonuna kadar gidip bir sürpriz yaşamak istemiyorum. çekme belgeliden normal trafiğe çektiren birisi varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

edit: motosiklet 2015 model 2019/12/13'te trafikten çekilmiş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Ruhsatta ya da son yapılan muayenede verilen kağıtta son muayene geçerlilik tarihi yazar.
    E devletten bakınca görünmüyor.
    Ya da muayene istasyonundan öğrenebilirsiniz.
    Yeni muayene yaptırırken son muayeneden bu güne kadar olan sürenin muayene ücretini vermeniz gerekiyor

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    abi bu muayene saçmalığı bitsin artık ya! ben motosikletimin muayenesini yeri geliyor haftalık ve yeri geliyor 2 günde bir yapıyorum. yani zincir gerginliğinden tutun fren balatalarına motor sesine kadar herşeyine ben bakıyorum yada servise baktırıyoruz..

bu muayene nedir abi? 160 lira muayene vereceğime gider 3 litre motul 5100 yağ alırım yani gerçekten çıldırma noktasına geliyorum bazen, HARAÇ KESİYORLAR BENDEN.

"araç satışı için muayene zorunludur" şeklinde bir kanun olsa eyvallah, derim ki araç satış için sağlam olmak zorunda sanırım ve bu yüzden kontrol yapılıyor ve muayene ettireceğim derim ama bu 2 senede bir muayene saçmalık.
    Italian bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)