Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

06.08.2020 dolar kuru ve motosiklet fiyatlarının geleceği ...

Motovento
    REKLAM ALANI
    The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    internet üzerinde:
    1 usd = 7,28 tl
    1 euro = 8,6666 tl (çok manidar)

doların türk lirası karşısındaki şu anlık tarihi seviyesi.

her geçen gün motosiklet fiyatları, giyim malzemeleri, yedek parça, bakım, onarım ve işletim maliyetleri için isyan ediyor olsak da, anlaşılan ilerleyen zamanlarda çok daha "gara gara" düşüneceğiz.

konu elbet bir yerlerde siyasi bir çehreye bürünecek ve gerekli yere alınacaktır.

özellikle euro'nun türk lirası karşısındaki artışı, bir çok motosiklet tutkunu arkadaşımızı üzecektir.

kur fiyatlamaları bu seviyede kalır ise markaların ay içerisinde fiyat güncellemesi yapması da olasıdır.
    espresso ve fatih.met bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Çok basit bir çözümü var "almamak" onun yerine yerli ve milli bir bisiklet alıp ve yine yerli ve milli bacaklarımızla pedalları çevirerek bu büyük oyunu da bozabiliriz.
    Umit1923 ve erensel bunu beğendiler.
    Weak are prey

Motosikleti
    2018 Yamaha nmax 125
    Kredi ile alabilen varsa alsın motoru şu aralar. Faizler çok uygun 2 ayda o faizi çok rahat çıkarırsınız sanki ytd

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Siyaset yapmayalım.
    Not: Ekonomi çok iyi.
    Umit1923, Italian ve fatih.met bunu beğendiler.

Motosikleti
    250r
    "seneye 250 likleri 20 binden almaya hazırmısınız?" konusuna her girdiğimde "vay arkadaş" diyordum, "fiyatlar nerelere gelmiş". Seneye neler göreceğiz acaba..

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    DRZ400 aldım.Silindir piston filan sipariş ederim yedekte durur diyordum.Herhalde seneye kadar motorun yarı fiyatı olur

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    hacı abi ordan parası neyse verelim de bi solucan deliği sar bize, 2021 e geçelim

Umit1923 bunu beğendi.

Hırbonen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    internet üzerinde:
    1 usd = 7,28 tl
    1 euro = 8,6666 tl (çok manidar)

doların türk lirası karşısındaki şu anlık tarihi seviyesi.

her geçen gün motosiklet fiyatları, giyim malzemeleri, yedek parça, bakım, onarım ve işletim maliyetleri için isyan ediyor olsak da, anlaşılan ilerleyen zamanlarda çok daha "gara gara" düşüneceğiz.

konu elbet bir yerlerde siyasi bir çehreye bürünecek ve gerekli yere alınacaktır.

özellikle euro'nun türk lirası karşısındaki artışı, bir çok motosiklet tutkunu arkadaşımızı üzecektir.

kur fiyatlamaları bu seviyede kalır ise markaların ay içerisinde fiyat güncellemesi yapması da olasıdır.
    Ne yapalim,dolar yuro artmasin diye Akdenizden,Libya dan cekilelim mi ?

Oyun cok acik degil mi ? Tesaduf mu tum bunlar ? Biraz mantiginizi,beyninizii kullanin yaa,lutfenn

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    2018 pulsarı 14300e sattım. 2 gün sonra 2015 modele 15bin falan yazmaya başladılar. baktım ki gidişat kötü tüm nakit paramla altın hesabı açtım. kredi çekip altına ya da dövize yatırmayı düşünüyorum. özellikle altındaki artış çok enteresan. bu şekilde giderse sonumuz çok kötü. korona muhabbeti bitmediği sürece altın çok iyi bir yatırım gibi gözüküyor. hem altın ons fiyatı hem de dolar kuru arttıkça altın tl karşısında tırmanmaya devam edebilir.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    espresso, potasyum ve fatih.met bunu beğendiler.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    motorumun ikinci eli 150 binlira olana kadar beklicem. sonra gene satmıcam.
    espresso bunu beğendi.

ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    gram altın son 2 saat içinde iki defa 480 civarından 500 lira olup birden 480e düştü tekrar. enteresan.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı ahmetmert58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gram altın son 2 saat içinde iki defa 480 civarından 500 lira olup birden 480e düştü tekrar. enteresan.
    Hangi platformda anlık bile olsa 500 TL. oldu.

Motosikleti
    SYM WOLF 250
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne yapalim,dolar yuro artmasin diye Akdenizden,Libya dan cekilelim mi ?

Oyun cok acik degil mi ? Tesaduf mu tum bunlar ? Biraz mantiginizi,beyninizii kullanin yaa,lutfenn
    Abi selamlar,
    Yanlış anlama bilmediğim için soruyorum. Ne gibi bir oyun oynanıyor lütfen bilgilendirebilir misin?

Alıntı Conexantt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi selamlar,
    Yanlış anlama bilmediğim için soruyorum. Ne gibi bir oyun oynanıyor lütfen bilgilendirebilir misin?
    Bilmiyorum... bi oyunlar donuyor bence..Ayasofya icin de kizgin olabilirler bak,su an aklima geldi o da..

cok belli olmasin diye beklediler,ortalik sakinlessin diye..ve dugmeye bastilar...

Dolar,yuro bos..ezanlar susmasin,vatansiz kalmayalimmmm...zor donemlerden geciyoruz,gun birlik gunu...

Uc vakte kadar abd den turkiye hakkinda bir yaptirim haberi bekliyorumm(burda ciddiyim iste,akp nin her zaman yanindalar hic sasmaz)

Motosikleti
    SYM WOLF 250
    Bilmiyorum... bi oyunlar donuyor bence..Ayasofya icin de kizgin olabilirler bak,su an aklima geldi o da..

cok belli olmasin diye beklediler,ortalik sakinlessin diye..ve dugmeye bastilar...

Dolar,yuro bos..ezanlar susmasin,vatansiz kalmayalimmmm...zor donemlerden geciyoruz,gun birlik gunu...

Uc vakte kadar abd den turkiye hakkinda bir yaptirim haberi bekliyorumm(burda ciddiyim iste,akp nin her zaman yanindalar hic sasmaz)
    İroni üzerine ironi 🤣🤣

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben açıkçası dünyada bizim halkımızın bir kısmı ve Yunanistan'dan başka kimsenin Ayasofya'yı bir tarafına salladığını düşünmüyorum. Ülkemiz güzel, dört bir yanı cennet ama sürekli üzerinde operasyon çekilecek kadar dünyada ağırlığı ve önemi olan bir konumumuz,ülkemiz yok. Sorunun kaynağını dış güçlerden, Londra merkezli karanlık ellerden ziyade kendi seçtiğimiz yönetimimizin beceriksizliği ve başarısızlığında aramalıyız. Papua Yeni Gine gibi haritada yerini bulduramayacağımız ülkenin para birimi karşısında paramız değer kaybediyorsa kepenkleri indirelim daha iyi. 40 yaşında bir kardeşiniz/abiniz olarak naçizhane tek önerim işinize, gücünüze sahip çıkın, dört elle saldırın, yaptığınız işte en iyi siz olmaya bakın. Çünkü şu dönem işsiz kalınacak bir dönem değil.
    espresso bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    İnişler çıkışlar her zaman olur. Önemli olan istikrar:

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150

Allahım yalvarıyorum. Lütfen şaka olsun.

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnişler çıkışlar her zaman olur. Önemli olan istikrar:

https://i.postimg.cc/qBYCsvxz/Screen...g-Internet.jpg
    Hayirdir Hasmet,cok mulayim gordum seni..eskiden dolar 5 kurus artsa dolar basliklarina kosa kosa gelirdinn..

Sende bi degisiklikler olmaya basladi,akp ile buzlar cozuluyor tabi...haberler geliyor zaten zeytin dali uzatmislar,oynasmalar yakkinda ayyuka cikar yine ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:05 ----------

Alıntı Ercument adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allahım yalvarıyorum. Lütfen şaka olsun.
    Ne sakasi ya...cok yakinda abd den yaptirim gelir.izle ve gor..

Tum bu olanlar ve yasanacaklar icin bir gunah kecisi bulunmayacak mi saniyosun ?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)