Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

2020 Felaketler sıralaması

Motovento
    REKLAM ALANI
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    2020 başlarında galiba deprem ile başladık sonra virüs geldi şimdi de seller
    sanırım sırada mevsimden de kopya çekerek iyi bi sıcak ve kuraklık gelebilir.
    yani benim düşüncem şu şekilde

2020 faliyetleri
    1-deprem
    2-virüs
    3-sel mel
    4-(kuraklık ve çok fena sıcaklık) bu benim tezim

bu sıraya eklenecekleri ekleyebilecek varmı.
    başımıza geldiğinde ben demiştim dersiniz havanız olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    43 yaşındayım. Yer: Muğla. Ömrümde haziran ayında böyle bir serinlik görmedim. Normalde şu anlarda sıcak nedeniyle terden isilik olurduk.

Tropikal iklime geçiyoruz galiba. Vaziyet alın buralar mango, ananas, zürafa, sırtlan ile dolacak.
    mavzer-i ve Lucas bunu beğendiler.

Gietti17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    5) Van'da çığ oldu

6) Büyük Marmara depremi (olması beklenen fakat tarih verilemeyen deprem 2020 yılı içerisinde olur diyorum)

Alıntı Gietti17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5) Van'da çığ oldu

6) Büyük Marmara depremi (olması beklenen fakat tarih verilemeyen deprem 2020 yılı içerisinde olur diyorum)
    Aman abi ağzın hayır alsın :( Marmara olursa biz tamamen biteriz. Milyonlarca insanın ölüm tehlikesi var.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    "Bereket ve dindarlık, tamamen ortadan kalkıncaya kadar günden güne azalacak. İşte o zaman yalnızca mülkiyet mevki sağlayacak.
    Sadakatin tek kaynağı zenginlik, kadın ve erkeği birleştiren tek bağ arzular olacak.
    Davalarda başarının tek yolu yalan olacak; kadınlar yalnızca şehvani zevkin objeleri olacak.
    Dünya sadece bağrındaki maden hazineleri sebebiyle sevilecek; Brahmanların giysileri kişinin brahman olmasına yetecek. Sadece dış görünüş mevkiler arasındaki ayrımı oluşturacak.
    Sahtekarlık evrensel bir geçim kapısı olacak. Güçsüzlük bağımlılığın sebebi olacak, tehdit ve küstahlık öğrenimin yerini alacak. Cömertlik düşkünlük, basit temizlenme manevi arınma, karşılıklı rıza evlilik; iyi elbiseler asillik, ıssızlıklardaki sular kutsal pınar olacak.
    Kast ayrımı olmaksızın güç sahibi kişi yönetici olup pek çok hataya düşecek.
    Açgözlü yöneticilerin hükümleri altındaki aciz insanlar dağlara sığınacak ve yaban balı, bitkiler, kökler, meyveler, çiçekler ve yapraklarla beslenmekten memnuniyet duyacaklar; tek giysileri ağaç kabukları olduğundan soğuk, rüzgâr, güneş ve yağmura maruz kalacaklar. Hiçbir insanın ömrü yirmi yılı aşmayacak.
    Böylelikle Kali çağı sürekli zevale doğru ilerleyecek ta ki insan ırkı yokluğa yakınlaşıncaya dek."

Vishnu Purana 4.24

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    nüfus çoktur bremın, ekosistem bozuluyor.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Ortalıkta cirit atan troller...

ojo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sipiritüel danışman.
    cok iyi ya

olm bu zenginleri nasıl düdükleyeceğini cok iyi biliyor insanlar.

İçimde bir sıkıntı var cümiesine "osur" diyen gariban ile "ay ile merkürün üstüste gelmesinden kaynaklı ruhani sıkıntı" diyen tip arasnda ciddi fark var.

Albertorun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660r+xtz660+honda cy50+monkey z50+mobylet
    Marmara da büyük depremi ben de bekliyorum maalesef bu sene içerisinde... Ayrıca 2020 şahsen benim çevremde çok fazla ölüm ile geldi ve geçmekte umarım sizlerde böyle değildir.
    Eylül-ekim aylarında büyük bir ekonomik buhran beklemekteyim bilahare.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Dünyaya meteor çarpması diyorum ve bahsi yükseltiyorum

Belki ardından uzaylı istilası falan da gelebilir emin değilim

Not: Deprem öyle yada böyle gelecek, yaşadığımız şehirlerin çoğunun altından fay hatları geçiyor fakat buna rağmen deprem konusunda doğru dürüst bir çalışmamız yok. Çok canlar yanacak yine :(
    Ardından yine birileri çıkıp takdir-i ilahi, işin fıtratında var diyecek ve halk olarak yine kadercilik fikrine sarılacağız...

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    marmara fay hattı 7 şiddetinin üzerinde bir deprem potansiyeline sahipmiş. bizim çevremizde önlem alan hiç kimse yok hiç kimse,

ben önemli bilgileri flash diske atıyorum belki pc hdd bozulur.. motosiklet için bahçeye kapalı park alanı yaptım ve evin en üst katına taşıdım odamı. çünkü öyle bir depremde bizim ev yıkılacak.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    marmara fay hattı 7 şiddetinin üzerinde bir deprem potansiyeline sahipmiş. bizim çevremizde önlem alan hiç kimse yok hiç kimse,

ben önemli bilgileri flash diske atıyorum belki pc hdd bozulur.. motosiklet için bahçeye kapalı park alanı yaptım ve evin en üst katına taşıdım odamı. çünkü öyle bir depremde bizim ev yıkılacak.
    önlem mi. ne önlemi. insanımız bile korona virüsü bize bulaşmaz bizi melekler koruyor diyor.
    bundan büyük önlem mi olur başka önlem almaya ne hacet.
    since 1987

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Arkadaşlar nüfusumuz çok fazla. Göktaşı,deprem vs bir sebeple aynı gün içinde nüfusun yarı yarıya inmesi gerekiyor. O hüzünle birbirimize daha da fazla kenetlenebiliriz belki.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Uzaylilarin dunyayi basmasi gibi farazi hikayeleri birakalim da gozumuzun onundekine odaklanalim.

Gidisatin hic bir degisiklige ugramadan aynen bu sekilde devam etmesi en buyuk felakettir bence...

Verilen kredilerde kamunun payı Mayısta 50’yi geçmis, 2 trilyon civari. Yil sonunda milli gelire oranı yüzde 70’e yakın olacak diye tahmin ediyorlar. Zamaninda Kemal Dervis'in acita acita duzelttigi bankalarin durumu eski hallerinden beter. Velhasil ver elini doksanlar... Genc arkadaslar hatirlamayabilir. Dolar ve Mark her yil ikiye katlardi. Enflasyon %70 civariydi...

ojo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gezginkral bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önlem mi. ne önlemi. insanımız bile korona virüsü bize bulaşmaz bizi melekler koruyor diyor.
    bundan büyük önlem mi olur başka önlem almaya ne hacet.
    Geçen şarkıcının birisi de kaza sonrası "bizi melekler korudu" falan diyordu. Kaza yaptığı araba da 1.5 milyon liralık üst düzey güvenlik önlemleri olan sağlam bir araç. "Sizi üstün mühendislik teknolojisi korudu bayım" demek isterdim kendisine zira clio ile aynı kazayı yapsaydı direkt ahirete intikal etmesi işten bile değildi

Ben Uzay istilası bekliyorum bu sene :D

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Alıntı gezginkral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Uzay istilası bekliyorum bu sene :D
    Daş yok mu la daş.

Biz Türk'üz bize koymaz.
    ''Bir adam hangi yolda gidiyorsa, o yol onun kendi seçimidir.'' İp Man

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)