Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Banka kredi kartı hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar, benim bir sorum olacaktı, özel bi bankaya 1000 lira kredi kartı borcum vardı herneyse ödenemedi vs bu borcu icraya verdiler şuan 2 küsür olmuş avukatlık masrafları vs üstünden de 1 yılı aşkın bir süre geçti. Ben şuan bir motosiklet alma arafesindeyim, aldıktan sonra motoru devir almamda herhangi bir sıkıntı yaratır mı bu durum, veya devraldıktan sonra yakalama gibi durumlar? Ben bunu ödemek zorundayım ama şuan ödersem motoru ertelemem gerekir o da işime gelmiyor hergün şartlar değişiyor. Yani bunun bana yaptırımı ne olabilir çok büyük bir meblağ da değil sonuçta

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Maaşınıza haciz gelebilir

Motosikletinizi alır almaz motosikletinize haciz gelebilir

Evinize haciz gelebilir

Ruhunuza dahi haciz gelebilir. Bankadan bahsediyoruz. Bir TL için sizi mahkemeye verir, mahkeme masrafları ile birlikte 500 TL ödetir, o 1TL' yi alır sizden.

Hesabınızı doğru yapmadan Banka ile çalışırsanız sonunuz felaket, doğru yaparak çalışırsanız refah olabilir. Siz felakete doğru giditmeye çabalıyorsunuz. Borcunuzu kapatın, motosikletinizi de alacaksanız sonra alın.

Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maaşınıza haciz gelebilir

Motosikletinizi alır almaz motosikletinize haciz gelebilir

Evinize haciz gelebilir

Ruhunuza dahi haciz gelebilir. Bankadan bahsediyoruz. Bir TL için sizi mahkemeye verir, mahkeme masrafları ile birlikte 500 TL ödetir, o 1TL' yi alır sizden.

Hesabınızı doğru yapmadan Banka ile çalışırsanız sonunuz felaket, doğru yaparak çalışırsanız refah olabilir. Siz felakete doğru giditmeye çabalıyorsunuz. Borcunuzu kapatın, motosikletinizi de alacaksanız sonra alın.
    Valla böyle diyince gözüm korktu, borcu ben de yapmadım ama aile kurbanı olduk diyelim sağolsunlar haha bi avukatla görüşüp taksit yapabilirler mi bi sorayım madem bu iş sakat demekki, yolda giderken polis bağladıktan sonra bi anlamı yok motor almanın

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Borcun daha da artacagını varsayar isek motosikleti ötelemeniz daha iyi olacaktır.

bankalar ne yazık ki insafsız.

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Borcun daha da artacagını varsayar isek motosikleti ötelemeniz daha iyi olacaktır.

bankalar ne yazık ki insafsız.
    Orası öyle hocam 1 liraya 1 lira daha eklediler havaya gidicek işte zaten öğrenciyiz güç bela yaşıyoruz kimseden destek yok. Desteği bırak işte böyle köstek olunmasa şükredicem.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)