Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

elektronikçiler yardım lazım

Motovento
    REKLAM ALANI
    chkaralama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun zs 150-19
    selam dostlar aranızda elektronik okuyanlar varsa staj defteri için yardımcı olabilirlermi nasıl doldurulacak bilen varmı ve yazacak şey bulamıyan biri olarak ne yapabilirim .. staj yaptığım süre sadece çay kahve içip boş oturmakla geçti.bu arada end. elektronik okuyorum .. staj defterini doldurmak için yardım please
    ...........KARAALİ.........كاراالط

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    wala ben elektrik okudum staj defterine 35tane devre çizdim weya sizde söle olabilir staj yerinde yaptıgın işleri çiziceksin bize kagıt werdiler kagıtta yazan bütün devreler cizilecek denildi

chopper250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 100 cc ve mondial mct 250
    Alıntı chkaralama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam dostlar aranızda elektronik okuyanlar varsa staj defteri için yardımcı olabilirlermi nasıl doldurulacak bilen varmı ve yazacak şey bulamıyan biri olarak ne yapabilirim .. staj yaptığım süre sadece çay kahve içip boş oturmakla geçti.bu arada end. elektronik okuyorum .. staj defterini doldurmak için yardım please
    çay ve kahve içtiğinizi söyleyip birde yardım istiyorsunuz. evet ben türkiye ve dünyanın bazı ülkelerinde adını duyurmuş bir elektronikçi olarak mesleğinize gerekli saygıyı göstermenizi rica ediyorum. başarılar dilerim. reha

chkaralama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun zs 150-19
    Alıntı chopper250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çay ve kahve içtiğinizi söyleyip birde yardım istiyorsunuz. evet ben türkiye ve dünyanın bazı ülkelerinde adını duyurmuş bir elektronikçi olarak mesleğinize gerekli saygıyı göstermenizi rica ediyorum. başarılar dilerim. reha
    galiba yanlış anlaşıldı biz staj yapmaya gittik ama kimse bize iş vermek istemedi.. getir götür işinden başka işe dokunulmamız istenmedi o yüzden pek bi bilgim yok..
    eğer ustalar bize yol göstermezse ne yapacağız bende bilmiyorum.. diğer sınıftaki arkadaşlarlada konuştum hepsi hemen hemen hiç bişey öğrenmemişler
    ...........KARAALİ.........كاراالط

chopper250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 100 cc ve mondial mct 250
    Alıntı chkaralama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    galiba yanlış anlaşıldı biz staj yapmaya gittik ama kimse bize iş vermek istemedi.. getir götür işinden başka işe dokunulmamız istenmedi o yüzden pek bi bilgim yok..
    eğer ustalar bize yol göstermezse ne yapacağız bende bilmiyorum.. diğer sınıftaki arkadaşlarlada konuştum hepsi hemen hemen hiç bişey öğrenmemişler
    işte türkiye nin kaderi ve işyerlerinin duyarsızlığı. peki o zaman şöyle yardımcı olmağa çalışayım önce sizi yanlış anlamışım özür dilerim.
    meslek lisesi ve üniversitelerin elektrik ve elektronik bölümlerinden bence en doğru bilgileri edinebilirsiniz. çünkü her zaman yeni bir yönerge çıkabiliyor . bu sitede zaman kaybrtmeyin. genelde motor üzerine bilgiler var. yada elektronikçilerin bir sitesini bulmaya çalışın google den . sevgiler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler