Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Şanssızlık mı uğursuzluk mu pimrikli olmaklı anlayamadım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBF150
    Arkadaşlar yaklaşık birbuçuk aydır araba arayışı içerisindeyim. 2-3 yaşında 20-30 bin km civarında 70-75 bin tl civarlarında temiz kazasıZ bi araç bakıyoruz. Niyetim alıp 2-3 sene sonra satmak değil. Sattım araç 99 model trafiğe 2000 çıkışlı idi. 2003 senesinin mart ayında aldık 2019 senesinin haziran ayında sattık. Bu alacak olduğum aracı da kısmet olursa en az 10 sene binmek niyetiyle alacağız. Bikaç tane araç buldum ama ilanlardaki gibi çıkmadı. İlanda satıcı hatasız diyor. 1-2 parça boyalı diyor, yada 1-2 parça değişenli diyor. Bitane kocaelide buldum galeri satıyordu 8.000 km de ilk sahibinden alınma diyordu. Sigortacı dan sorgulattım 3.sahibinde gözküo araç. Yine istanbulda buldum hatasız diodu sonra araçta 4 parça çizik ten dolayı boya 3.500 tl tramer çıkıyor. Artık devir yalan söyleme devri mi yoksa benmi fazla abartıyorum. Hatasız deyip te arabada hata çıkıyorsa adam sonradan fiyatı kırsa bile içimde şüphe kalıyor. Sen doğruyu söylemiyorsun bu araç nihayetinde hiç muayneye girmemiş belki km siyle de oynamışındır onu da gizliyorsundur die. Araba aklımdaki kriterleri mi yanlış belirliyorum yoksa artık devir yalan söyleme devri mi yardım ve tavsiyelerinizi bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ktm duke 250
    Devir silkeme devri, tuttuğunu öpüyor herkes. Araç satın almak çok enteresan iş, 0 araç alıyorsun araba tırdan indirilirken çizilmiş boyanmış çıkıyor. İstanbulda iseniz yeşil oto ekspertiz veya kocaeli tarcanlar expertize götürün derim ikisininde youtube da kanalları var hatasız boyasız diye geçen araçlar aslında nasıl gözlerinizle görün

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tanıdık aracılığıyla araba aldık. Adam sıfır aldığım gün koltukları kılıf kaplattım dedi. Aldık geldik açtık. Koltukta delik var. Ama ne hikmetse kılıf sağlam. Koltuklarda toprak var. Arabanın devri gerçekleştikten sonra da satan babama diyormuş ki devri verdik söyleyebilirim. Bu ayna değişti.
    Gerçekten devir tuttuğunu öpme devri. Ben sattığım motosikleti 6 ay beklettim bir arıza ihtimalinden şüpheleniyordum. 6 ay usta usta servis servis gezdim. Emin olmadan satışa bile koymadım. Millet yüzüne baka baka yalan söylüyor..

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    2 sene önce 3200 liraya aldığım motorumu 2500 liraya satışa koymuştum, ucuza koydum çünkü aynı şekilde çok ucuza bir motor bulmuştum ve zararımı oradan kapatıcaktım ki maksat gönlüm olsun, yeni bir 250cc sahibi olabileyim diye.

2500 liraya koyduğum motora biri çıkıp demez mi "2000 lira veririm"

nevrim döndü, düşene bir tekmede biz atalım düşüncesidir bu ve asla kabul etmem. adam adres vermedi, iyi ki de vermemiş kötü şeyler olabilirdi.

artık benim bünyem dalavereyi kaldırmıyor. bu yüzden olayın başında ciddi bir şekilde uyarıyorum. kan çıkar diyorum, ee bunu bile bile artık yalan söylemez herhalde ya da bana satmaktan vazgeçer ki umrumda da olmaz.

şunu unutuyor halkımız, "herkesin parası kıymetli!"

kazık atmayın da yemeyin de.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    5 bin daha koy,

Nakit indirimi iste,vur masaya.

0 km

Dacia sandero stepway al.

Benzinli

Kafan rahat olsun

Bayileri gez dolaş,kücük illerdeki bayilerde biraz daha hesapli alabilirsin.

İnsanlar araç satarken yalan söylemeye mecbur bırakılıyorlar.

Güneş yanıklarından dolayı 10 senelik aracın berbat göründüğünü düşünün.Bunu komple boyatmaktan daha doğal ne olabilir?Ama yarın öbür gün satmaya kalktığınızda karşı taraf sorun çıkartıyor ve alacaksa da fiyat kırmaya çalışıyor.

Değişen durumuna gelince,illa ki ağır bir kaza yaşanmış olması gerekmez ve arızadan dolayı da parça değiştirebiirsin ama gel ve anlat.Ya kaçarlar ya aşırı fiyat kırmaya kalkarlar.

Bu yüzden şartlar düşünüldüğünde kusur saklayana ben kızmıyorum.Araç alacağınız zaman mutlaka ekspertiz yaptırın ve kararı sonuca göre verin.He ben 200 TL ekspertizden kaçarım dersen de sorunlu araç aldığınızda üzülmeyin.

Motosikleti
    cıks
    cezaevleri o kadar doldu ki bu tür yalanlardan dava bile açsan adamlar ceza almıyor sanırım, benzeri tehdit yaralama adi suçlarda takipsizlik çıkmasının sonucunu buna bağlıyorum

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne tarz bir araç arıyorsunuz yılda ne kadar km yaparsınız yardımcı olabilirim

Kursad55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Xpulse 200 4v
    Dikkat edeceksin uyanık olacaksın bir ustaya yada expertize sokacaksin şüpheci olacaksın maalesef. Galeriden de alma allayip pullayip satarlar arkasındayız derler iki gün sonra bişey olunca biz satarken yoktu derler. Satan adam adam gibi olacak ki arabası da adam gibi olsun derler ya hani at sahibine göre kişner diye

kaanklky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Muhtemelen alacağın güncel hiçbir araç, aldığım 99 model araç kadar sağlam olup, uzun süre kullanmana müsade etmeyecektir.

yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Hocam 70bine al bi 0 egea gec kafan rahat olsun.. son indirimler artik.
    Eve geç varmak hiç varamamaktan iyidir..

Motosikleti
    Honda CBF150
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 bin daha koy,

0 km

Benzinli

Kafan rahat olsun

Zaten dalevera ile karşılaştığım otomobil stepway idi. Sonra bayiye gittim 0 km dizeline param yetmediği için 0,9 motor fabrika çıkışı lpg li fiyatını sordum 90.000 den 1 kuruş aşağı vermem dedi. Bayi den de hüsran ile ayrıldık nihayetinde

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:42 ----------

Alıntı yigozya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam 70bine al bi 0 egea gec kafan rahat olsun.. son indirimler artik.
    egea sıfırları 78-79 lira hep. Ve bu aralar facebook ta egea sayfasında stop etme problemleri var çok kişide yazılımdan kaynaklı. Symbol ve peugeot 301 lere aklım kaymaya başladı valla.

Motosikleti
    cıks
    301 ııı ııh ama symbol ok

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    dediklerinin hiç birisi değil. senlik sıkıntı yok piyasa sıkıntılı. ortalık pert araçtan geçilmiyor sebebi basit: ekonomi sıkıntılı araçlar servet değerinde biraz donanımlı 2010 200 bin kmdeki bmwler bile 200 bin tl olmuş piyasası

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 bin daha koy,

0 km

Benzinli

Kafan rahat olsun

Dizel alsın yakıtı motordan az sıfır hata 25 bin kmdir kullanıyorum..

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:21 ----------

Yeni kasaları harika bu arada..

https://www.log.com.tr/2020-renault-...itildi-galeri/

yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Alıntı qqferit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten dalevera ile karşılaştığım otomobil stepway idi. Sonra bayiye gittim 0 km dizeline param yetmediği için 0,9 motor fabrika çıkışı lpg li fiyatını sordum 90.000 den 1 kuruş aşağı vermem dedi. Bayi den de hüsran ile ayrıldık nihayetinde

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:42 ----------

egea sıfırları 78-79 lira hep. Ve bu aralar facebook ta egea sayfasında stop etme problemleri var çok kişide yazılımdan kaynaklı. Symbol ve peugeot 301 lere aklım kaymaya başladı valla.
    Hocam egea varken o para symole verilir mi aman haa.. 301 hadi neyse de tabi karar sizin benimkisi fikir
    Eve geç varmak hiç varamamaktan iyidir..

Motosikleti
    Artık yok
    Eskiden ayakkabımızın önü açıldığında 1-2 dikiş sonra yıllarca kullan. Koymazdı. Ama şimdi beyaz ayakkabı alıp kirlendiğinde yenisi alma derdine giriyoruz. Sebebi basitçe buna benziyor 2. eldeki sizin tutumunuz. Bende de var aynı tutum. Bir de insanlara güvenemiyoruz, çünkü etik ve ahlak algısı çok değişti.

Ben sizin dediğiniz aralıklarda 2016 cerato almıştım 2 ay evvel. Gayet memnunum bir bakın derim.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    eğer bir kaç video izlerseniz sanırım 2. el araba bile almazsınız

https://www.youtube.com/channel/UCCO...lbsSQczY5YIFGg

Motosikleti
    falcon flash 100
    Nacizne tavsiyem ikinci el 3 yaşında otomobil almak istiyorsanız büyük ( filo kiralayan ) kiralama şirketlerini kovalayın. Üç senelik olunca geri aldıkları otomobili satışa çıkarıyorlar tam ekspertiz raporu oluyor. Kafanız rahat olur.

Bazen öyle temizleri geliyor ki daha ilk günkü gibi tabi bazılarına da insandan başka her şey binmiş oda ayrı konu.

Motosikleti
    Honda CBF150
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nacizne tavsiyem ikinci el 3 yaşında otomobil almak istiyorsanız büyük ( filo kiralayan ) kiralama şirketlerini kovalayın. Üç senelik olunca geri aldıkları otomobili satışa çıkarıyorlar tam ekspertiz raporu oluyor. Kafanız rahat olur.

Bazen öyle temizleri geliyor ki daha ilk günkü gibi tabi bazılarına da insandan başka her şey binmiş oda ayrı konu.
    işin o boyutundada km yüksekliği işin içine giriyor. Bi arkadaş a symbol baktığımı söylemiştim. Renault motoru güzeldir az yakar çok kaçar arıza yapmaz demişti, ama onun bi tık üstü olarak pejo citroen motorları dedi. Bayram bi geçsin hayırlısıyla. Benzinli-lpg li bişe baksam. Baktığım model yaşlarındaki araçlar euro 6 motor. Dizel bakınca da b segmenti alabiliyoruz maalesef

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)