Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İphone kalite düşürmeden fotoğraf ve video atma (YARDIM)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R25
    Selam arkadaşlar iPhone 8 kullanıyorum, pil durumu kötü bazen sapıtıyor. Garantiden değişmesi için götürdüm az önce fakat içindeki önemli şeyleri almam lazım her ne kadar servis silinmez desede garantiye alayım dedim. Şimdi sorunum telefonu tam 500 defa şarja takmışım bir kez daha takarsam 400 TL gibi bir ücret ödemem gerekiyormuş (tam zamanında yetişmişim). Şimdi USB kabloyu takıp PC ye atamıyorum tel 501. kez şarj olmasın diye. Whatsaptan gönderirsem kalite baya düşüyor. Mail olarak ve belge olarak atılınca düşmezmiş fakat belge olarak android de atılıyor sadece. Mail olarakta çok zor olacak ve büyük dosyalar atılmıyor. Aklıma gelen son çare başka bir iPhone bulup airdrop ile atmak ama onada zaman yok çünkü yarına kalırsa telefonumun şarjı biter. iCloud’a yükleme yedekleme olayı felan pek anlamıyorum telefondan yapmayı. Teknokolik abilerden basit bir çözüm istiyorum acilen. Şimdiden teşekkürler.
    Motosikletsiz biri

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ktm duke 250
    Bende iphone 7 var sarj olurken cok isiniyor garantiden degistireyim diyordum ama kontrol ettim 547 sarj dongusu olmus :/ simdi benden 400 tl mi isteyecekler yani? Bu ne perhiz bu ne lahana tursusu
    Gelelim soruya, eger icloud yedeklemeniz aciksa bilgisayariniza icloud u basit bir sekilde kurup apple id ile giris yaptiginizda hersey direk onunuze cikacak oradan rahatlikla alabilirsiniz

Ayarlar > Apple kimliği > iCloud > fotoğraflar > iCloud fotoğrafları (on) > iphone’da en iyi depolama (tik)

Telefonu garantiden değiştirmeleri gerekiyor yeni telefon vererek aynı özellikte. Garantili bir Apple için senden para istemeyezler. Eğer İstanbul’daysanız Zorlu Center veya Akasya AVM’lere götürebilirsiniz (randevulu). Ya da Apple’ı arayın durumu söyleyin. 0 (216) 282 15 11

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Google drive inidirip kurun hocam. 15 gb ye kadar ucretsiz.
    Sonrasini da cuzi bir miktara alip kullanabilirsiniz en azindan garantiden gelene kadar.

Bunlari yazdim ama icloud ile yapmadiktan sonra drive ile ugrasmak ta zor.

Ama bunlarin hicbirini de teksarjda yapamayacaksiniz.

7 plus 128 gbm vardi, 1 sene dayandim. Hanima verdim kurtuldum.
    Gittim 1500 e bir androdi aldim. Carpa cirpa kullaniyorum.

Motosikleti
    R25
    Alıntı mece14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayarlar > Apple kimliği > iCloud > fotoğraflar > iCloud fotoğrafları (on) > iphone’da en iyi depolama (tik)

Telefonu garantiden değiştirmeleri gerekiyor yeni telefon vererek aynı özellikte. Garantili bir Apple için senden para istemeyezler. Eğer İstanbul’daysanız Zorlu Center veya Akasya AVM’lere götürebilirsiniz (randevulu). Ya da Apple’ı arayın durumu söyleyin. 0 (216) 282 15 11
    Apple kendi sayfasındada belirtmiş sanırım bu durumu üstü kapalı şekilde. Şimdi iCloud’a yedeklemeyi açıp başlat dersem karışık olarak yedekleme yapacak sanırım. Sadece istediğim dosyaları seçerek yedekleme şansım yokmu çünkü 5 gb bir alanı var

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:05 ----------

iPhone Sahipleri
    Piliniz 500 tam şarj döngüsü boyunca orijinal kapasitesinin %80’ine kadarını koruyacak şekilde tasarlanmıştır. 1 yıllık garanti, arızalı bir pil için servis işlemlerini de kapsar. Garanti kapsamı dışındaki durumlarda Apple tarafından pil servis hizmeti verilir. Fiyatlar ve şartlar değişiklik gösterebilir.

Motosikleti
    Ktm duke 250
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Apple kendi sayfasındada belirtmiş sanırım bu durumu üstü kapalı şekilde. Şimdi iCloud’a yedeklemeyi açıp başlat dersem karışık olarak yedekleme yapacak sanırım. Sadece istediğim dosyaları seçerek yedekleme şansım yokmu çünkü 5 gb bir alanı var

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:05 ----------

iPhone Sahipleri
    Piliniz 500 tam şarj döngüsü boyunca orijinal kapasitesinin %80’ine kadarını koruyacak şekilde tasarlanmıştır. 1 yıllık garanti, arızalı bir pil için servis işlemlerini de kapsar. Garanti kapsamı dışındaki durumlarda Apple tarafından pil servis hizmeti verilir. Fiyatlar ve şartlar değişiklik gösterebilir.
    Pil sagligim 84 ama arada sarj olurken cok isiniyor( kablo ve adaptor orj, hep orj kullandim) . Ben randevu alip zorlu ya gotureyim bi

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konuyu acalı 10 saat olmus, o telefonun sarjı bitmiştir.

500 kere olayı da cok sacma ayrıca.

androidlerde oluyor da ios da olur mu bilmiyorum. whatsapptan göndereceğiniz şeyleri "belge" kısmından yollarsanız kalite düşmüyor
    sey_47 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)