Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Şilideki Lise Öğrencileri

Motovento
    REKLAM ALANI
    orveg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun 200GY-A(Destina)
    30.05.2006 Şilideki LİSE öğrencileri eğitim reformu için ayaklandı...İstekleri basit: Şili'de öğrenciler hükümetten, otobüsleri ve üniversiteye giriş sınavlarını bedava yapmasını, daha fazla öğretmen atamasını ve okul binalarını iyileştirmesini istiyor.Milli Eğitim Bakanlarının yaptığı açıklamayla ortalık sakinleşti ve öğrenciler sustu...Lakin hükümetlerinin bir yenilik yapmaması üzerine 3 gün önce 1.000.000 ÖĞRENCİ AYNI ANDA eylemlere yeniden başladı ve de sendikalar bu eyleme grevle destek verdi...
    Bunu neden anlattım ne zamandan beri yırtındığımız ve haklı olduğumuz benzin konusunda sizleri desteğe çağırdık ilk başlarda ahkam kesen sonra yok olan arkadaşlar ya da bu ve daha nice haksızlık karşısında susan arkadaşlar Şilideki Liseli arkadaşlardan UTANSIN!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: crato **************
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

appleworm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 125 t (ZEYTİN)
    Alıntı orveg adlı üyeden alıntı
    30.05.2006 Şilideki LİSE öğrencileri eğitim reformu için ayaklandı...İstekleri basit: Şili'de öğrenciler hükümetten, otobüsleri ve üniversiteye giriş sınavlarını bedava yapmasını, daha fazla öğretmen atamasını ve okul binalarını iyileştirmesini istiyor.Milli Eğitim Bakanlarının yaptığı açıklamayla ortalık sakinleşti ve öğrenciler sustu...Lakin hükümetlerinin bir yenilik yapmaması üzerine 3 gün önce 1.000.000 ÖĞRENCİ AYNI ANDA eylemlere yeniden başladı ve de sendikalar bu eyleme grevle destek verdi...
    Bunu neden anlattım ne zamandan beri yırtındığımız ve haklı olduğumuz benzin konusunda sizleri desteğe çağırdık ilk başlarda ahkam kesen sonra yok olan arkadaşlar ya da bu ve daha nice haksızlık karşısında susan arkadaşlar Şilideki Liseli arkadaşlardan UTANSIN!!!

orveg kardes kendi adıma konusuyorum sana ilk baslardan beri bu konuda destek olmaya çallısıyorum bunu sende biliyorsunn..
    ama is öyle bir hal aldıki ve ben bu durumdan hoslanmadım ve geriye cekildim kendi t-shirtimi kendim bastırıyorum... çünkü bu tarz bir eylem için reklam yapılmasını uygun görmüyorum... savunduğum bir konu var bu t-shirt için önemli olan arkadan bakıldığında okunmasıı görülmesi.. reklamı hiç düsünmedim yani. böyle bir eylim için motosiklet.net reklamını doğru bulmadım...kusura bakma ama desteğimi çekmedim sadecee kendii t-shirtimi kendim yapıyorum reklamsız...
    ben, ceytin ve ZEYTİN dağ bayır tepe gezer dolaşırız hiç sıkılmadan:D

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı orveg adlı üyeden alıntı
    helal olsun çocuklara
    yalnız biraz kişisel olmuş konun

Motosikleti
    Zealsun 200GY-A(Destina)
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı
    helal olsun çocuklara
    yalnız biraz kişisel olmuş konun
    kişsellikle alakası yok ne kadar koyun olduğumuzun göstergesi

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Niye sitem ediyorsun? Hani şu dün kafaların uçtuğu yeni kurallara muhalefet konusunda adını unuttuğum bir arkadaşın dediği gibi aktif üye sayısı 300 lerde ise 105 tişört siparişi kötü mü? Organize olmayı daha yeni öğreniyoruz arkadaşlar olur böyle şeyler ama şunu da unutmayın biz çabuk öğrenen bir milletiz ve bu kadar darbeden sonra yine bile iyi durumdayız.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    Zealsun 200GY-A(Destina)
    aktif üye sayısı 300 lerde ise 105 tişört siparişi kötü mü?
    105 adet sipariş 25kişden ihtiyacı yokken geldi bu kişi başı 4 eder 300 kişi katılsa bu olaya 1200 eder hadi geçtim amacımıza ulaşmak o da 250

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Anasayfadan da kalktı konu, bu şekilde amacımıza ulaşmak zor gözüküyor. Yaz bitmeden giyebilseydik şu tişörtleri.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler