Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bim'de 4.75 tlye Satılan Poşetimsi Şey..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alışveriş çantası diye 4.75e satıyorlar ama bildiğin kuşe kağıttan hallice birşey hani bunun maliyeti sitsen 25 kuruşu geçmez ayıptır lan bu nedir..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zekvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300
    Forumu yaklaşık 5 senedir sıkı bi şekilde takip ediyorum en son 2016 da bir konuya, kendimi tutamayıp yazmak için üyelik almıştım. Bugün ikincisi nasip oldu.
    ‘’Hachiko’’ yazdığın şeyi ben yazmak için forumu açtım başlıkları gezdim ve senin başlığına girdim.
    Sen yazmasaydın aynı şeyleri ben yazıcaktım, harfi harfine yazdıklarına katılıyorum. Ve bende rica ediyorum böyle insanlar arasına fesatlık, nifak sokmaya çalışan insanlara meydan vermeyin cevap vermeyin. Onları doktorlarımızın hep dediği gibi kendi hallerine bırakın.
    Hayırlı geceler, iyi forumlar

splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Soygun yapmanın yollarını geliştirmekte üstümüze yok.

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alışveriş çantası diye 4.75e satıyorlar ama bildiğin kuşe kağıttan hallice birşey hani bunun maliyeti sitsen 25 kuruşu geçmez ayıptır lan bu nedir..
    Muhtemelen o çanta belli bir limitte alışveriş yapana ücretsiz olarak verilecek.
    Kafan varsa kask kullan.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Migros'da benzer bir şey 2.5 tl gibi bir şeydi, bu ne dedim yaa .....
    Buldum
    https://www.sanalmarket.com.tr/snow-...MaAgsPEALw_wcB

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı zekvan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumu yaklaşık 5 senedir sıkı bi şekilde takip ediyorum en son 2016 da bir konuya, kendimi tutamayıp yazmak için üyelik almıştım. Bugün ikincisi nasip oldu.
    ‘’Hachiko’’ yazdığın şeyi ben yazmak için forumu açtım başlıkları gezdim ve senin başlığına girdim.
    Sen yazmasaydın aynı şeyleri ben yazıcaktım, harfi harfine yazdıklarına katılıyorum. Ve bende rica ediyorum böyle insanlar arasına fesatlık, nifak sokmaya çalışan insanlara meydan vermeyin cevap vermeyin. Onları doktorlarımızın hep dediği gibi kendi hallerine bırakın.
    muhahaha :D
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Motosikleti
    Ybr 125
    İndirim var 2,18 e düşmüş. Kaçırmamak lazım.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Ürünü görmedim ama normal pikimsonik poşete 25kuruş vermekten daha mantıklıdır. Neyse ki bizde bol miktarda kumaş 'getir' poşeti var. Onlarla idare ederiz

Decathlonda ki ürün hem ucuz hem güzel

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Fuar neyim denk getirirseniz promosyon niyetine bolca dağıtıyorlar bez torbalardan...

"Netciz alıp" diyordum... "Keşke alsaydık" diyorum

2019'un promosyon yıldızı bu bez poşetler olacaktır.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Şu poşet yasaklanma olayı kadar saçma birşey yok. Halk 5 kuruşa muhtaç zaten. Poşeti 25 kuruşa satmak nedir. Zaten vatandaş aldığı poşetin içine çöpünü doldurup çöp kovasına atıyor. Şimdi ne olacak biliyor musun. Herkes poşete para vermekten bunalıp çöplerini direk poşetsiz çöpe dökecek. Hele yaz gelsin o zaman kokuyu gör

Motosikleti
    SYM WOLF 250
    Alıntı zekvan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Espri mi yaptın?

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Manav ve Fırınlar muaf , marketler kasa yanına ince poşet koyacak şimdiden sulandı.Ekmeğim poşette satılması konusu bile daha düzgün başlamıştı.
    Eğer amaç düzgün olsa insanlara poşete para ver aynı şekilde takıl şeklinde mesaj vermek yerine çok kullanımlı poşetlerin dogaya ve ekonomiye faydası vb anlatılır , özendirilirdi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ulan dün bakkala gittim, mevzuyu unutmuşum.

2 paket sigara 5 adet neskafe aldım.

Sora karttan hesabı ödedim. Küsürat var, anlamadım. Sonra jeton düştü.

Poşet bedava iken "poşet vereyim mi abi" bile demeyip elime sigaraları tutuşturan gödöş bana poşet parası soktu.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sahibinden tertemiz çiziksiz darbesiz bim poşeti tanesini 15 kuruştan bırakırım
    yeni sektör oluşturuyoruz poşet sektöründe iyi para var Türkiye geneli bayilikler verilecektir

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Dinci bir tüccarın attığı kazığı kimse atamaz.

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    AliExpresste çok güzel poşetler var, alışveriş çantaları, tanesi 3.00 - 3.50 uzun ömürlü.
    Onlardan aldım bir kaç tane, kapatılınca cüzdan kadar oluyor. Tavsiye ederim. Gelsin bakalım nasıl bişey

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)