Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Lada Samara Alacam Ümraniye den usta lazım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R25
    Selam arkadaşlar, pulsar motorum çalındı geri 10 gün önce, malum kışta geldi elimizde herhangi bir araç yok, uygun fiyatlı iş görecek bir araç bakıyorum ve Ümraniye’de bir tane buldum sizden ricam, Ümraniye’de tanıdığınız sağlam işinin ehli bir usta var ise araca bakmaya gittiğimde göstermek istiyorum. Motorumun 14 ay daha kredisi var aracı almak içinde kredi çekeceğim araba işi sakat iş üçkağıtcı çok o yüzden kandırılmak istemiyorum, aldıktan sonra bir masraf vs çıkarsa altından kalkamayacak duruma gelirim. Tanıdığınız veya arabadan anlayan arkadaşlarımız var ise yardımcı okurlarsa sevinirim. Aracın sahibi her ne kadar kefilim aracım sağlam desede aldıktan sonra iş işten geçiyor. Alacağım araç ilan no 606590800
    Motosikletsiz biri

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Bir arkadaşımızda lada samara vardı aldığına pişman oldu. Lada rus malı olduğu için araçları soğuğa karşı dayanıklı yapmışlar. Yazın Türkiye sıcaklığında çok hararet yapıyor. Arkadaşımız birkaç defa yolda kaldığı için sattı kurtuldu.

Aynı kategoride Skoda favorit tavsiye ediyorlar. Skodaları araştırın derim. Umarım sorun çıkarmaz.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Evet arkadaşın dediği gibi su kaynatması meşhurdur Bizzat yaşadım.
    Onun dışında beklentin yüksek değilse fizana kadar gidebilecek bir araç.
    Enjeksiyonlu modellerde MAF sensörüne de dikkat etmen gerek bozulunca aracın gidişi bozuluyor.
    Ümraniyede değil ama kartalda bir servis biliyorum bize çok yardımcı olmuştu link

Motosikleti
    R25
    Yapmayın abi ya paraya göre başka araba yok, Skoda lar 2-3 bin daha pahalı yakıt ve güç olarak lada daha önde sanırım pek anlamam ama 1.3 motor skoda. İstanbul’da iş görmezmi yoldamı kalırız yani yaz ayında. Yönelecek başka alternatifim yok

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    kaner otomotive git

Motosikleti
    R25
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaner otomotive git
    tanıyormusunuz tahmini ne kadar ücret alır. Ladacı abiler konuya bir el atsın tekrardan bakalım ne diyecekler. Reno spring lerde var ama gönlümden geçen lada ve ilandaki araba temiz gibi

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Yazın İzmir'de bile hararet sorunu yaşamadık. Ancak dayanıksız ve çabuk dökülen, ıvır zıvır sorun çıkaran problemli bir araç. Gazı iyi yer ama. Kuş serisinden iyidir. Kısacası kalitesiz, ancak ilginç.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    2004 yılında sıfır lada samara aldık şirkete. Daha ilk günden arıza ışığı yandı. Servis tekmeledi lamba söndü. Satıldığı güne kadar bitmedi derdi. Normalda sıfır otomobiller eskidikçe arıza çıkartır. Lada'yı sana arızası ile teslim ederser sen tamir ettire ettire binersin. Uzak dur. Git kendine 90 model clio al ama o arabadan uzak dur.

Motosikleti
    R25
    Hachi ilan açılmıyor kalkmış

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:07 ----------

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2004 yılında sıfır lada samara aldık şirkete. Daha ilk günden arıza ışığı yandı. Servis tekmeledi lamba söndü. Satıldığı güne kadar bitmedi derdi. Normalda sıfır otomobiller eskidikçe arıza çıkartır. Lada'yı sana arızası ile teslim ederser sen tamir ettire ettire binersin. Uzak dur. Git kendine 90 model clio al ama o arabadan uzak dur.
    Kullanıp memnun olanlar var memnun olmayanlarda var anlamadım bu araba nasıl bişey, düzgün efendice kullanacaz işe gelgitde yapmıcaz haftada bir kaç gün dışarı çıkacaz o kadar.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Bütçen ne kadar?

motosero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial xtreme max 200
    Ben memnundum.meslek sahibi oldum sayesinde.samara candir bakimlisi baya isini gorur.parcasida ucuzdur.

Motosikleti
    R25
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütçen ne kadar?
    En fazla 7500

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:42 ----------

Alıntı motosero adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben memnundum.meslek sahibi oldum sayesinde.samara candir bakimlisi baya isini gorur.parcasida ucuzdur.
    Şahin doğan tipi hoşuma gitmiyor kardeşim 20 yaşında o kullanacak genelde genç işi olsun dedik fiyatda uygun bütceye sadece lada uyuyor, attığım ilandaki araç bakmaya gidecem fakat işinin ehli bir usta lazım ümraniyede

Motosikleti
    ......
    Ok.

1990 Model Suzuki swift

Ybr nin 4 tekerleklisidir.pişman etmez.

Başkada otomobil bakma.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim aklıma neden direk Skoda Favorit yada reno spring geldi acaba ?
    Bu arada büyük geçmiş olsun .

Motosikleti
    R25
    Ok.

1990 Model Suzuki swift

Ybr nin 4 tekerleklisidir.pişman etmez.

Başkada otomobil bakma.
    7 bin tl lik araç arıyorum söylediğiniz aracın fiyatları uçuk

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:29 ----------

Alıntı gogozh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim aklıma neden direk Skoda Favorit yada reno spring geldi acaba ?
    Bu arada büyük geçmiş olsun .
    Teşekkürler spring 90 modeline bile 10 yazan var, skodaların çürükleri 7-8 bin iyisi 10 dan başlıyor lada dışında alternatifim yok

Motosikleti
    N/A
    88 model üstü ford taunus 2.0 GT al arkana bakma

Motosikleti
    R25
    Alıntı capt.ooz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    88 model üstü ford taunus 2.0 GT al arkana bakma
    Abim ford alıp altından kalkamam, kardeşim sürecek dedim genç işi olsun dedim Lada Samara dedim, bütçem buna yetiyor dedim, dedim de dedim ama sürekli başka araçlar söylüyorsunuz benim sorum Lada Samara alacam aldığıma pişman olurmuyum yoksa alayımmı. Başka araçlara bakmak İstemiyorum ha diyorsanki bende ford var bir lira masraf etmezsin bu arabayı al diyorsan gelim aliyim

Motosikleti
    ......
    Aga sen bu butçeyle duzgun eşek bile bulamazsin.biraz daha arttir,yoksa aldigin araba başina bela olur sanayiden çikarmaz..
    MSMorkan bunu beğendi.

Motosikleti
    R25
    Aga sen bu butçeyle duzgun eşek bile bulamazsin.biraz daha arttir,yoksa aldigin araba başina bela olur sanayiden çikarmaz..
    Abi yazdığım ilandaki araca baktınmı çürük çarık yok diyor altıda temiz duruyor aracın, masraf gerektiren bişeyide yok dedi. 8 bin son diyor indirmeye çalışacam

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)