Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

geçmiş yüzünden ayrımak

Motovento
    REKLAM ALANI

Sayın üye kardeşlerim, öncelikle beni dinlediğiniz için teşekkür ederim. Aramızda saygı ve edep kurallarını görmezden gelip yorum yazan arkadaşlarıma tavsiyem her insan hata yapabilir burada birbirimizi eleştirmek yerine düzeltmek olmalıdır. Olayın kısa özeti şudur. Ben otelde çalışırken bir arkadaşımla yakınlaştık bende teklif ettim ama çıkmadık arkadaş kaldık. Sonra ben otelden ayrılmadan önce bir arkadaşımız işe başladı. Kendisi ile konuştuk görüştük ve ben otelden ayrıldıktan sonra sevgili olduk. Çıktığımızın 2.günü hanımefendinin müdürü kendilerine benim için o seninle çıkmadan önce şuna teklif etti demiştir. Bu yüzden bana hiç bir şey demeden çekip gitmiştir kız arkadaşım. Burada insan biriyle tanışmadan önce başka birine teklif etti diye terkedilirmi onu sormaktayım sizlere.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Şimdi gayet net anlaşıldı abi.
    O olay insandan insana değişir. Kimisi vardır günün birinde kızın birine selam vermissindir onu bile kaldıramaz kiskanir kimisi vardır geçmişinde o geldi bu gitti şu geldi diye anlatırsın ferahtır mezhebi geniştir sıkıntı yapmaz bu işler her insanda farklı tepki verir

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı beko3441 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın üye kardeşlerim, öncelikle beni dinlediğiniz için teşekkür ederim. Aramızda saygı ve edep kurallarını görmezden gelip yorum yazan arkadaşlarıma tavsiyem her insan hata yapabilir burada birbirimizi eleştirmek yerine düzeltmek olmalıdır. Olayın kısa özeti şudur. Ben otelde çalışırken bir arkadaşımla yakınlaştık bende teklif ettim ama çıkmadık arkadaş kaldık. Sonra ben otelden ayrılmadan önce bir arkadaşımız işe başladı. Kendisi ile konuştuk görüştük ve ben otelden ayrıldıktan sonra sevgili olduk. Çıktığımızın 2.günü hanımefendinin müdürü kendilerine benim için o seninle çıkmadan önce şuna teklif etti demiştir. Bu yüzden bana hiç bir şey demeden çekip gitmiştir kız arkadaşım. Burada insan biriyle tanışmadan önce başka birine teklif etti diye terkedilirmi onu sormaktayım sizlere.
    ben kız olsam, bir erkeği seviyor olsam onun geçmişine takılmam. sevgi nedir arkadaşlar? seni seviyorum, bu kadar mı? birini seviyor iseniz ona hayır diyebilir misiniz hiç?

beko arkadaşım kız seni bırakıp gittiyse zaten sana karşı duygusu zayıfmış diye düşünüyorum. ve müdürün yaptığı ayıp, müdürün işi gücü yok elemanlarının arasında dedikodu mu yapıyor?

başkalarını bilmem ama ben birini sevdiğim zaman onunla beraber olmaya başladıysam onun geçmişi artık benim içinde geçmişte kalmış demektir. önemli olan bugün ve yarındır. geçmişin geleceğimi etkilemesine izin vermem.

ee kızın gitmesine üzüldün mü?

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Ya güzel kardeşim vallahi çok şaşkınım.Bu nasıl bir kafadır nasıl bir kafa yapısıdır.Yıl olmuş 2020 hala yok onunla çıktım bununla düştüm vs vs.Bırak bu işleri hayatına bak takıntılımısın, hasta misin nesin?

Daha neler neler göreceksin.

Bir kadını kendine tam olarak aşık edebilirsen, aşık bir kadının neler yapabileceğini de görürsün.Boş ver yoluna devam evet.Bu kadar basit.Onun için kolay olan sana neden zor oluyor?

Tamamen boş iş..

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Allah razı olsun yaa, bu günlerde biraz yüzümüze gülümseme geldi yorumlardan.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    umursamam anı yaşarım

Siyahi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere 660
    Boşver hatun işlerini. Bak adam motora nasıl aşık...

jackonbir bunu beğendi.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Müdür senin kız arkadaşa kesik.
    Olaydan tek çıkarımım budur amirim.

Sayın üye kardeşlerim verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim. Ben güvenmediğim insanın teklifini kabul etmem ve kendim istiyerek elinden tutmazdim. Ama hanımablamız bu dediklerimi yaptı ve üstüne kendisinin benle çıkmadan önce 5 kisi ile konuştuğunu soruncada arkadaş olduklarını soylebilecek kadar patavatsız birisi idi. Ablamız ciddi ilişkiler bana göre değil derdi fakat sevgili olmayı kabul etti. Tabi bu arada benim eskiden teklif ettiğim kişi müdürünkü olduğu için adam geldi bizim işimizi bozdu.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Bot la eleman galiba..

Sayın üye kardeşlerim...

..Sayın üye kardeşlerim...

....Sayın üye kardeşlerim.....

......Sayın üye kardeşlerim.....
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    mr. bay sayın saygıdeğer sevgili dostum bu kadar resmiyete gerek yok, bilgilerinize arz ederim.

yeni sezon yeni umutlar, görüşmek üzere, hoşçakalın.

sizin gibi saygıdeğer kardeşlerime bu şekilde selam veriyorum.
    fatih.met bunu beğendi.

Serin hikayeymiş.

Not: Hatun başkası ile tanışmış.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. Sezon mu çekilmeye başladı
    Usta bu üçüncü sezon, ikinci sezonda instagram ya da whatsuptan ekleme çıkarma işleri falan vardı galiba.

Fakat birinci sezonu modlar düzenlemeyeydi iyidi, herkeş oradan alacağını alacak, o çok az kişinin gördüğü birinci sezonda modern sanat yorumlar gibi paylaşımlar olacak, eseri adeta otomatizm abidesi gibi yorumlayacaktık hep beraber

.................................................. .....

Konu sahibi saygıdeğer forumdaşim; öyle ya da böyle 'hayir' hayırdır. Boşver, sana kız mı yok, neden kendini yoruyorsun. Herkes hayır cevabı alır da verir de, başlıyorken bitmiş gibi bi durum, olmamışsa boşver, takişmaktansa ve kafana takacağina yoluna bakmanı öneririm naçizane.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Müdürün olacak kamış'a selam söyle . Milletin özel hayatını kurcalayip gölü bulandırmasın . Hacı bu hangi otel ya Dallas dizisi gibi , önümüzdeki yaz tatile geleyim oraya ortam şıkır şıkır gibi .

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Kızın sende gönlü yokmuş kardeş, geçmiş vs müdür bahane. Boşver sil gitsin neyini merak ediyon. Üstelik çıkma teklifi ne ya, bunlar 20 yıl öncesinde kalmadı mı. Elini tutmuş bilmem ne.

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Geçen ki konuya da yorum yazmıştım. Buraya da yazayım...
    O kızdan sana hayır gelmez. Empati kurma kız ile. Sen yoluna bak.
    Otelde resepsiyonistsin... Dünya o kız üzerine kurulu değil... Fazla takıntılı olma... Daha güzel şeyler var bu hayatta... Hayallerini gerçekleştir... Boşver Karşı cinsi düşünmeyi şu anda.. Türkiye turu yap, Dünya turu yap, İstedğin motosiklet için çabala, sahip ol... Kendine güzel süprizler yap, tatile git.. Hayatın tadını çıkar...
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    baba al dinle, şu anda sana gider bu şarkı, zaten güzel şarkı... o kıza ithafen dinliyormuş gibi yap

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Sevgili kardeşlerim beni dinleyip verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim.Bugünleride görecekmişiz demek ki.Yapacak bir şey yok önümüze bakacaz.Ayriyetten çıkma teklifi etmedim ben sadece artık bu saaten sonra hayatıma girecek olan insan boşa girmeyecek dedim oda bunu bilerek elimi tuttu ama demekki bizim kadar el tutmaya değer vermeyen ablamızmişki ayrılırken bile nedenin açıklayacak kadar cesur değilmiş.Başkalarını dinleyip yargı verip bana sorma gereği duymuyorsa yolu açık olsun.Gitmem diyip ilk dalgada gidenlerin yolu açık olsun.Bu arada hayatında başka biri yok hala ortak tanıdıklarımız var.Ablamız hala desin benim için şunlar intihar etti şunlar kapıma geldi diye.Bu kafayla devam etsin.Sevmediği şuradan belli bana ihanet edeni bir yerden silip başka bir yerden takip etmek nedir.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)