Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

New Balance MLAZRMM ayakkabı

Motovento
    REKLAM ALANI
    D e m i r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam, Boyner.com.tr üzerinden "New Balance MLAZRMM Performance Future Koşu & Antrenman Ayakkabısını" satın aldım. Linkini aşağıda veriyorum. öncelikle belirtmek isterim ürünle ilgili yeterli bilgiye ulaşamadım. Kime hitap eder vs

normalde 41 numara giyiyorum. Bu markanın ayakkabılarının kalıpları dar mı? ( nitekim NIKE ayakkabılarda, 41 giymeme rağmen 42 alıyorum ) Ayaklarım taraklı. Ayakkabı parmaklarımı biraz sıktı. bir üst numarayı mı almayalım, yoksa biraz kullanıp açılmasını mı beklemeliyim. Ayrıca diğer bir konuda; koşuya veya yürüyüşe yeni başlayan az koşan biri için iyi bir model sayılır mı ( taban kalınlığı bakımından ). Başka modellere mi bakmalıyım. çok fazla koşan biri değilim, 30 dk kardiyo sırasında en fazla 15 dk falan koşarım.

Spor ayakkabılarda detaylı bilgi paylaşım arkadaşıma şimdiden teşekkür ederim. Maksat herkes bilgilensin. İyi forumlar.

Ürün linki : https://www.boyner.com.tr/new-balanc...man-aya-680710 ayakkabı 218,00 TL.ye geldi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

318 tl yazıyor fiyat
    D e m i r bunu beğendi.

D e m i r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı huseyin. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    318 tl yazıyor fiyat
    o gün kupon vardı 100 tl düştü satın alırken.

Alıntı D e m i r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o gün kupon vardı 100 tl düştü satın alırken.
    Buda Almanya fiyatları geçerken gözüme çarptı çektim fotosunu Türkiye’de 450 ile 500 tl arasında bu ayakkabılar

D e m i r bunu beğendi.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Mizuno ve asics giyerim. Genelde 1000 km sorunsuz gidiyorlar. Koşu ayakkabısı 2 çift alınır ve dönüşümlü giyilir. Ayrıca arazi koşuları için de bir çift trail koşu ayalkabın olmalı. New balance da iyi bir markadır kullanan bir.çok atlet arkadaşım var. Saucony de çok methediliyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)