Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Eylül.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Allah kahretsin ki bir yavruyu daha bu sapkınlardan koruyamadık.
    Ankara Polatlı'da kaybolan,
    Minik Eylül'ün cesedi bulundu.

Eylül....
    Bisiklet sürerken Arabasına bindirdi. 25 kg'luk yavrunun üstüne hayvan gibi çöktü!!! "darp" izi değil vücudundaki bir hayvanın diş izleri !!! İç kanama geçirdi yavru! Çektiği acıdan nefesi kesildi, titreyerek dakikalarca can çekişti! Bir bavula koydu, 1m lik bir çukur açtı

TOPRAK AĞLADI
    KÜREK AĞLADI
    KARA GECE AĞLADI,

Bu hayvan ağlamadı !!!!
    Buna nefes aldıran düzen YIKILSIN!

[url=https://resimyukle.xyz/resim/eGMVd3][/urld]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    bu tür olaylar için idam cezası gelmeli net aksi taktirde önüne geçemiycekler bir kız çocuğu daha kayıp ağrıdaydı sanırım

meydanda asıcaklar hemde saatinide bildircekler halk çekirdeğini alıp gelip izliycek
    GT250rAlanya ve bursalıali bunu beğendiler.

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Ne alıp veremediği vardı el kadar çocukla suratını si....? Umarım ceza evinde bağırsaklarını eline verirler...
    bursalıali bunu beğendi.

doğru düzgün hapis bile yatmayıp çıkacak elini kolunu sallayıp gezecek yine küçük Eylül unutulacak, başka masum çocuklar da zarar görecek suçlu yine ceza almayacak çünkü ülkede hukuk namına bir şey yok böyle ülkenin ta ... koyayım
    fatih.met bunu beğendi.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Böyle ülkenin gelmişini geçmişini s.keyim.. Helak olak yeter ya..
    fatih.met ve FatihC bunu beğendiler.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Motosikleti
    Honda NC700S
    Sözün bittiği yer... Bu yavrunun vebalini hangi vekil, hengi bakan , Hangi başkan yüklenecek . İbretlik ceza vermeye , idam değil halka bırakıp linç için kimin bir tarafı yiyecek. İhale açmaya , kutulara para doldurmaya , miting meydanlarında laf salatası yapmaya benzer mi. Allah ailesine sabır ihsan eylesin...

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Bu dünya çok fazla ağır gelmeye başladı bana!
    bursalıali bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kopsun şu kıyamet
    FatihC ve yürekçe bunu beğendiler.

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Insan yasadıgı ulkenin insanindan utanirmı ? Ben utanıyorum.

Albertorun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660r+xtz660+honda cy50+monkey z50+mobylet
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu tür olaylar için idam cezası gelmeli net aksi taktirde önüne geçemiycekler bir kız çocuğu daha kayıp ağrıdaydı sanırım

meydanda asıcaklar hemde saatinide bildircekler halk çekirdeğini alıp gelip izliycek
    İdam cezasının caydırıcı olduğunu düşünmüyorum zira hindistan’da idam cezası olmasına rağmen bu tür vakalar devam etmekte. Daha 2 hafta evvel motosiklet ile ilerlerken 3 kişi yollarını kesip sürücüyü dövüp eşini alıkoyarak tecavüz ettiler. Sonuç .... caydırıcı cezalar gerekiyor mesela cinsel organını kesmek gibi yada birşeylerden fazlasıyla mahrum bırakmak gibi ! ...
    TarıkTekin bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    insan sayısı arttıkça İNSAN sayısı azalıyor.
    fatih.met, twisten, yürekçe ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Emekliye değil bin on bin ikramiye bağlasan , değil almanyayı avrupayı kıskandırsan , kişi başı milli geliri değil 10 bin 20 bin yapsan , ülkendeki çocuğa sahip çıkamadıktan sonra ne boka yararsın TÜRKİYE..Peki siz ne boka yararsınız sesini çıkarmayan TÜRK HALKI..
    GT250rAlanya ve buteo bunu beğendiler.

Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emekliye değil bin on bin ikramiye bağlasan , değil almanyayı avrupayı kıskandırsan , kişi başı milli geliri değil 10 bin 20 bin yapsan , ülkendeki çocuğa sahip çıkamadıktan sonra ne boka yararsın TÜRKİYE..Peki siz ne boka yararsınız sesini çıkarmayan TÜRK HALKI..
    Ben söyleyeyim hemen milletvekilini ve yandaş şirketleri zengin etmeye yarar Türkiye, çünkü hukuk masum çocukları korumamalı zengin ağababalarını korumalı

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    twitter da çok kötü bir fotoğraf yayılıyor eğer doğru ise lanet olsun..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:49 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:08 ----------

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Devlet bana şu resimdeki Uğur Koçyiğit isimli şahsı teslim etsin ve bana 3 günlüğüne bu arkadaşa ne yaparsam yapayım ceza almayacağımın garantisi versin gerisini bana bıraksın.Bu tarz adamlara yapacaklarım bu forumdaki bu adama kızgın insanların bile miğdesini bulandırır.Bu insan artıkları ne hapis cezasını ne idam cezasını hak ediyor.Hızlı ölüm bunlar için kurtuluş olur.Bunları küçük küçük parçalara ayırarak günlerce yaşatarak acı çektirerek öldüreceksin.Acıdan bayıldıklarında adrenaleni vuracaksın kendilerine gelecekler işkenceye devam edeceksin.Bütün süreci video çekip Youtube a koyacaksın "Çocuk istismarcılarına,çocukların canını yakanlara işte bunlar oluyor" diye başlık atacaksın görün bakın bakalım başka kimse cesaret ediyor mu?

Modern bir ülke olsa eğitim,adalet filan derdim ama bu tarz ilkel ülkelerde bu işler ne yazık ki böyle çözülür.Benim teklifim hala geçerli devlet bana bu lavuğu ve 3 gün sınırsız yetki versin arkasından evime arta kalanları temizlemek için bir temizleme ekibi göndersin.
    Kanji bunu beğendi.

Siyahi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere 660
    Aynı yaş ve aynı isimde bir kız evladım var. Bu olayın beni nasıl etkilediğini dile getirebilmem bile mümkün değil. Kızımı, müstakil evimin bahçesinde bile oyun oynarken çok sık aralıklarla kontrol ediyorum. Kendi çocukluğumu hatırlıyorum, akşam hava karardıktan sonra dahi kızlı-erkekli sokaklarda oynardık, ebeveynlerimizin bir endişesi yoktu. Biz ne ara bu hale geldik, neden artık çocuklarımızı oynamaları için dışarıya arkadaşlarının yanına gönderemez olduk bir cevap bulamıyorum diyeceğim ama aslında cevabı çok basit. Eften püften cezaları KHK kararıdır diyerek yasaya koyan hükümet, bu tarz insanlık dışı cinayetler, tecavüzler karşısında caydırıcı ağır cezalar vermemesi bunun asıl nedeni olduğunu düşünüyorum. Eğerki bütün deliller toplanmış, olayı gerçekleştirdiği kesin olarak ispatlanmış bu tarz cani şahsiyetler varsa direk İDAM edeceksin. İdam edildiğinide duyuracak hatta ilaçla yaşamına son verilen caninin ölüm anını video ile yayınlayacaksın. Eskiden idam cezası hakkında kararsızdım ama artık bundan başka bir caydırıcı ceza olabileceğini düşünmüyorum.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Devlet bana şu resimdeki Uğur Koçyiğit isimli şahsı teslim etsin ve bana 3 günlüğüne bu arkadaşa ne yaparsam yapayım ceza almayacağımın garantisi versin gerisini bana bıraksın.Bu tarz adamlara yapacaklarım bu forumdaki bu adama kızgın insanların bile miğdesini bulandırır.Bu insan artıkları ne hapis cezasını ne idam cezasını hak ediyor.Hızlı ölüm bunlar için kurtuluş olur.Bunları küçük küçük parçalara ayırarak günlerce yaşatarak acı çektirerek öldüreceksin.Acıdan bayıldıklarında adrenaleni vuracaksın kendilerine gelecekler işkenceye devam edeceksin.Bütün süreci video çekip Youtube a koyacaksın "Çocuk istismarcılarına,çocukların canını yakanlara işte bunlar oluyor" diye başlık atacaksın görün bakın bakalım başka kimse cesaret ediyor mu?

Modern bir ülke olsa eğitim,adalet filan derdim ama bu tarz ilkel ülkelerde bu işler ne yazık ki böyle çözülür.Benim teklifim hala geçerli devlet bana bu lavuğu ve 3 gün sınırsız yetki versin arkasından evime arta kalanları temizlemek için bir temizleme ekibi göndersin.
    çocuk ölmüş, bu saatten sonra ne yapsak boş.

çocuklarınızı kesinlikle yalnız ve başıboş bırakmayın arkadaşlar. adım adım takip edin.

toplum, potansiyel katil ve sapıklar ile dolu. sabah günaydın dediğiniz, beraber çay içtiğiniz insanın içinde neler var bilemezsiniz.

çocuklarınızı koruyun lütfen.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Bi ismihi : fil kısasi leküm hayat.
    yürekçe ve GT250rAlanya bunu beğendiler.

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Şeriat gelsin denince milletin eli ayağı birbirine dolanıyor ne olduğunu bilmedikleri için, Allahın kanunları hükmü üzerine hüküm olursa daha çok böyle ne olduğu belirsiz yaratıklar türer...Hırsızlıktan tutuklanıp kameralara karşı oynayan yüzsüzün dibi insanlıktan nasibi olmayanlar türer...
    Stock Sever, bursalıali, emrb ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Kelimeler kifayetsiz , ailesi ve yakınlarına sabırlar ..
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)