Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikletli Ünlüleri Bilen???

Motovento
    REKLAM ALANI
    İskenderunluKILIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İskenderun/HATAY ama Şimdilik AĞVA/İstanbul
    Motosikleti
    Yok Yok İşte Beah ama Olacak merak etmeyin
    Yaws Bi ekmek teknesinde Kirli vardı ya ismi aklıma gelmiyor sinyal programında onu görmüştüm onunda var galibaaa
    [B] ยภยtยlคภlคг ยภยtคภlคгı ครlค ยภยt๓คzlคг ¤ۣۜ __ к ı ℓ ı ç __ [/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HYOSUNG
    Kerim Tekin yazmışınızda adam <öleli ne kadar zaman oldu.Birde motor deil araba kazasında gitti .:(
    BENDE CUMARTESİ KAZA GEÇİRDİM.Hastaneden 1 de geldim ewe ne kadar motor düşmanları varmış öğrenmiş oldum böylece
    [B]KAPI ÖNÜNE KONAN BİR KAP SU CANLARIN HAYATINI KURTARIR[/B]

killing_machine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R1 05
    bide zeynep war kork benden klibinde yanılmıyorsam Yamaha R1 e biniyordu.(fıstık gibi opelden inip)(ama r1 daha manyaq)
    MoToCroSS RuLeZZ

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı İskenderunluKILIC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaws Bi ekmek teknesinde Kirli vardı ya ismi aklıma gelmiyor sinyal programında onu görmüştüm onunda var galibaaa
    Kadir Çöpdemir'i kastediyorsun heralde.O göbekle iyi chopper cı olur ondan

Alıntı bonnie&clide adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kerim Tekin yazmışınızda adam <öleli ne kadar zaman oldu.Birde motor deil araba kazasında gitti .:(
    BENDE CUMARTESİ KAZA GEÇİRDİM.Hastaneden 1 de geldim ewe ne kadar motor düşmanları varmış öğrenmiş oldum böylece
    Geçmiş olsun, umarım kötü bişeyin yoktur
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Motosikleti
    HYOSUNG
    Alıntı By Mükemmel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadir Çöpdemir'i kastediyorsun heralde.O göbekle iyi chopper cı olur ondan

Geçmiş olsun, umarım kötü bişeyin yoktur
    yaw motorda artçıydım ben ama benim motorda idik.Adamın birinin karısına 3 kez motor çarpmış herif düşman yanından geçerken ayarladı ve omuz attı
    neyse işin kısası ben motorla önce sürüklendim elim motrla asfalt arasında kaldı kayarken ,sona takla atarak gittiğimi hatırlıyorum.Ama iyi kask dizlik mont vardı vede eldiwen .elimde ezik var solda ufakda bi çatlak sanırım
    ben dr gitmedim hemen kalkıp toparlandım
    işleri hallettim ,motoru ayarladım bi arabanın arkasına attım falan derken sona hastaneye gittim murat kullanıodu motru onu hastaneye yollamıştım .Yani etrafın sorunuyla uraşmaktan gitmedim .Bugün röntgene gidicem az sonraYaw bide nası düştüysem insanlar ben kalkınca hemen anında şok oldular zira ambulans çağırmışlar zaten
    [B]KAPI ÖNÜNE KONAN BİR KAP SU CANLARIN HAYATINI KURTARIR[/B]

Emre Altug

Hüsnü Şenlendirici

Kıraç.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    ben bugün Acun Ilıca'yı gördüm...keko... şortla ve kasksız suzukı gsxr 1000 kullanıyordu...sarı siyah..."ayıp değilmi Acun" dedim arabadan...yakışmadı sana...oralı olmadı...Yıldızdan Balmumcuya doğru bastı gitti...moralini bozdum...suratı ekşidi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bilen varsa söylesin
    Alıntı demonicdreams adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu listedeki bazı isimlere inanamıyorum. Beni motordan soğutacak güçte olanlar bile var
    güzel yazmış arkadaş ama kimse oralı olmamış.Herşeyi magazinleştirmeye bayılıyor toplumumuz.Banane kardeşim o kullanmış bu kullanmış.Bi de Şakir Şenkalaycı'yı hiç anlamadım ya.Maslak Atatürk Sanayii'de dükkanı olan bir tamirci usta ve cross yarışçısı arkadaş, diğerleri ile alakasını kuramadım

İskenderunluKILIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İskenderun/HATAY ama Şimdilik AĞVA/İstanbul
    Motosikleti
    Yok Yok İşte Beah ama Olacak merak etmeyin
    [QUOTE=By Mükemmel;653098]Kadir Çöpdemir'i kastediyorsun heralde.O göbekle iyi chopper cı olur ondan

ewet
    [B] ยภยtยlคภlคг ยภยtคภlคгı ครlค ยภยt๓คzlคг ¤ۣۜ __ к ı ℓ ı ç __ [/B]

tuğba özay.

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı trenox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok şımartmışlar seni

Zafer, tatlini yedim :D:D:D:D:D:D:D

cezeryeler bekleye bekleye bi hal oldu. Sen alana kadaaar... Ohooo o..
    bana cezerye mi dayanir yau artik baska bi sefer bakarsin daduna

Mete_han: "ben bugün Acun Ilıca'yı gördüm...keko... şortla ve kasksız suzukı gsxr 1000 kullanıyordu...sarı siyah..."ayıp değilmi Acun" dedim arabadan...yakışmadı sana...oralı olmadı...Yıldızdan Balmumcuya doğru bastı gitti...moralini bozdum...suratı ekşidi..."

Ben de duymustum motoru oldugunu. Daha fazlasini da duydum. Ferrarisi falan varmis, geceleri hiz yapiyomus orda burda. Ferrarisini servise goturmus iki yuz bilmemkacta titriyor bu, bunu test edin diye, adamlar 'biz o surette test edemeyiz, siz kullanin biz arabaya binelim, titresimi ancak oyle hissederiz' demisler. Pueh...
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Keanu Reeves var birde, Harley Davidson Hastası oda. Hatta Matrix'in dövüş sahnelerinde canını yaktığı 12figürana birer Harley Davidson
    hediye etmişti. Keanu dışında HD kullanıcısı ünlü motosiklet tutkunları arasına James Dean, Elvis Presley, George Orwell, Che Guevara, Enzo Ferrari, Micheal Jordan, Queen Latifa, Karl malone, Liam Neeso'yuda ekleyebiliriz
    Comfirmation Bias

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı rEnE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keanu Reeves var birde, Harley Davidson Hastası oda. Hatta Matrix'in dövüş sahnelerinde canını yaktığı 12figürana birer Harley Davidson
    hediye etmişti. Keanu dışında HD kullanıcısı ünlü motosiklet tutkunları arasına James Dean, Elvis Presley, George Orwell, Che Guevara, Enzo Ferrari, Micheal Jordan, Queen Latifa, Karl malone, Liam Neeso'yuda ekleyebiliriz

yav, beni de bikac dovseymis:D jordan in da fotolarini yollamisti birisi... adam yasiyo ya.. hem basketbol hem pistte motor keyfi... yok yok... kesin yasiyor..
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Jordan bir marka, basketbol funları için majesteleri dir kendisi
    Beyzbol dahil olmak üzere bir çok spor dalını denedi zamanında, sırf limitlerini sınamak için sanırım, hatta bir dönem Amerikan futbolu oynadı diye biliyorum. Motosiklete binmese olmazdı O fotoların yayınladığı karelerin videosunu izlemiştim, koca 1000 lik makina altında oyuncak gibi kalmıştı
    Comfirmation Bias

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beni tanıyan en ünlü motorcuyu tanıyor demektir.
    GÜRSEL DEMİR

acı hayatta enderi oynayan oyuncuda çok süper kullanıyo gecen gun dizide izledim kask felan yoktu kendi kullanıyodu yani.manyak şekilde enduro kullanıyo.

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı rEnE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Madem yabancı ünlüleride kattınız, Ice Cube yide ekleyin..
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

mabad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    ilk bbg deki bi elemandada var melih olan deil dieri finale kalan (irencim biliyom)

o deilde acun 1000 lik makina ferrari falan iyiymiş baya.bide jordan yaşıyor a tamamen katılıyorum..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler