Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikletli Ünlüleri Bilen???

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    yav bende bi an evvel motor alıp ünlü olayım diyecem amma mekan sorunu var o yüzden neyse hevesimi başka baharlara saklıyom..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mattet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benıde ekle o lısteye
    [COLOR="DarkRed"][/COLOR][FONT="Arial Black"][/FONT]MOTORA MOTOR DEMEZDİ ÇÜNKÜ ''R'' leri SÖYLEYEMEZDİ:queen:

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı hector81 adlı üyeden alıntı
    Motosiklete binmeseler, bu kadar ünlü olabilirler miydi zaten?
    Alıntı unsalyzf adlı üyeden alıntı
    Bende çok ünlüyüm adım ÜNSAL
    CBR 600F Honda,

GakkosAtalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 SUZUKİ GSX 600 F
    Tecavuzcu CoşkuN'u unuttunuz Oda UnLu Motorcudur.. AntaLya Eşrafı iyi BiLİR: antaLya da MotoruyLa HarikaLAR Yaratıyo :D

tyler_durden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT225
    abi tek teker arif'i unuttunuz ya. o da bayağı bi ünlü
    Ama yapmayın diyordu Tanrı, o daha bir çocuk...!!!
    Nükleere H A Y I R!!!!!
    **01 JJ 743**

Mdvyn-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu ne abi listeye bak yauw bi kısmı direk motor sevdasını bitircek türden ... Bide pınar altuğ'un uzatmalı sevgilisi Toni'yi de ünlü saydık ya hade bakalım hatta şey de var Hakan Şükür'ün teyze oğlu o zaman böyle bağlantılarla ünlü saycaksak herkesi ohoo
    [B]You cannot kill what you didn't create ! ! ![/B]

SuperDude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650A
    Tamer Karadağlı'nın motoruna soru işareti koymuşsunuz, Harley Davidson'u var.. (Fatboy) Birkaç kere denk geldim Etiler'de... Eskiden VN1500'ü vardı, şimdi fatboy'la görüyorum.

Mehmet Teoman'ın da VN1500'ü var. Yeşil.

Arto'yu Etiler'de sürekli görüyorum Starbucks'un ve Fridays'ın önünde turlar sürekli.. Ne zaman görsem kafasında hiçbir zaman kask olmaz, mont bile olmaz üstünde. Bir daha denk gelirsem resmini çekeceğim ibret-i alem için buraya basarım.

Rahman Altın
    'ın Dragstar'ı var. (1100) Çok meşhur değil ama çok iyi bir müzik adamı, reklam müzikleri ve film müzikleri yapar. GORA'nın, Vizontele Tuuba'nın falan müzikleri onun. Bir de Fatih Erkoç'un aranjörü. Bilen bilir, süper bir müzisyendir. Amerika'da ödüller falan almıştır.

Bir de Burak Uçkun'un ya Shadow'ı ya da Dragstar'ı var. O da çok meşhur değil belki ama iyi müzik dinleyen herkes bilir, harbiden mükemmel ötesi bir şarkıcı ve bestecidir, neden o kadar tanınmıyor hayret ediyorum. Yakın zamanda bir albüm de çıkarmıştı, "Sonsuza Kadar" diye. "İlk Aşkım" diye bir şarkısı da var bildiğim, eskiden Destan grubunda gitar çalarmış ama emin değilim, kendi albümü pop müzik çünkü. Onu da Etiler-Ulus-Bebek civarında çok görüyorum. Web sitesi de var bu isimlerin, net'te ararsanız bulursunuz, gerçekten çok değerli müzisyenlerdir..

Bildiğim bir de Şafak Karaman var. Eskiden Dragstar 1100'ü vardı, şimdi BMW'si var ama modelini bilmiyorum. Onu herkes tanır herhalde. Şu ailemizin radyocusu-eleştirmeni.

Ceyhun Yılmaz'ı söylemişsiniz zaten, listede var, onun motoru da Burgman 400. Onu da Etiler ve Ortaköy'de gördüm birkaç kere.

Aklıma gelenler bildiklerim bu kadar... Ya bunların hepsi Etiler Ulus'ta Bebek'te dolanıyor herhalde, hep buralarda görüyorum. Tuğba Özay'ı ise hiç görmedim. Gazetelerde görüyoruz da yollarda hiç görmedim. Bir gazetede okuduğuma göre motora binerken arkadan şöförüne takip ettiriyormuş, yalnız binmiyormuş motora hiçbir zaman. Böyle motora mı binilirmiş yaw?
    Havalı tiplerin içi boştur çünkü "hava" boşlukları doldurur. Balonun içinde de hava vardır...

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Zaten tuğba özayın şimdiye kadar mal varlığını nasıl yaptığı tartışılır.
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

nautilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND EAGLE 250
    Tarık Tarcan'ı Antalya'da dükkanım olduğu dönemlerde hemen hemen her gün motor üzerinde görürdüm.Bundan 14 sene önceydi ama.Africa Twin kullanıyordu o zamanlar.Şimdi hala kullanır mı bilmem.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    kamberhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000 RR FIREBLADE REPSOL
    millet ben antalyalıyım bizim orda 12 nolu aydın beach de tecavüzcü coşkun abimizin motoruda var.ben hep görüyorum.altında siyah honda kinetik 125'lik makina var acayip karizma ya bi görseniz...unutmayalım coşkun abimizi...

yav cem özerin sıyah bı gold wıngı yokmuydu

fatih erkoç

Üç tane motosikletim var. İkisi scooter. Scooter'ları Bodrum'da, yazlıkta kullanıyorum.Honda'yı İstanbul'da kullanıyorum. Motosikleti tercih etmemin nedeni trafikte bana zaman kazandırması. Ayrıca bana özgür olduğumu hissediyor. Uçak da kullandım.Brövem var. Ama motosikletten aldığım zevki uçaktan bile almadım. (fatih erkoç)

halit ergenç

nasuh mahruki

aşkın nur yengi

Aşkın Nur Yengi, sevgilisi Mete Topçuoğlu ile birlikte motosikletle Avrupa turuna çıktı. Önceki gece Mahmutbey gişelerinde tura başlayan çift, önce Yunanistan'a, sonra da İtalya yolundan Kuzey Avrupa'ya gidecek. Aşkın Nur Yengi, yolculuk boyunca Topçuoğlu ile dönüşümlü olarak motosiklet kullanacaklarını, gidiş-dönüş toplam 15 günde seyahatlerini tamamlayacaklarını söyledi. Şarkıcı yanlarına su, bisküvi ve meyve suyu dışında hiçbir yiyecek almadıklarını da sözlerine ekledi. (Radikal) ( 25.07.1999:p )

Chesterfield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    konu hortlamış ama halit ergençin motor kullandığını yeni duydum ve sevindim

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bi gün ben de üNLü oLacağımmmm
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Dün, çalıştığım yerin 3 ayda bir yayımlanan dergisi için benimle röportaj yapmaya geldiler..254 tane de fotoğrafımı çektiler.. bu durumda bende ünlü(cük) mü oluyorum eğer öyleyse bende varım..

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi gün ben de üNLü oLacağımmmm
    ama bu gidişle motorun olmayacak

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SuperDude adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bir de Burak Uçkun'un ya Shadow'ı ya da Dragstar'ı var. O da çok meşhur değil belki ama iyi müzik dinleyen herkes bilir, harbiden mükemmel ötesi bir şarkıcı ve bestecidir, neden o kadar tanınmıyor hayret ediyorum. Yakın zamanda bir albüm de çıkarmıştı, "Sonsuza Kadar" diye. "İlk Aşkım" diye bir şarkısı da var bildiğim, eskiden Destan grubunda gitar çalarmış ama emin değilim, kendi albümü pop müzik çünkü. Onu da Etiler-Ulus-Bebek civarında çok görüyorum. Web sitesi de var bu isimlerin, net'te ararsanız bulursunuz, gerçekten çok değerli müzisyenlerdir..
    Geçen sene MT nin Kandıra-Kerpe gezisinde tanışmıştık. Yemek yediğimiz yerde karşımızda oturuyordu gözümüz bi yerde ısırıyor ama çıkaramamıştık. Sonradan sorunca söyledi. 1-2 saatlik bi muhabbetimiz oldu gerçekten çok mütavazı bir insan.
    ==============================
    ==============================

oktay kaynarca

Motora binenlerin zekice bir iş yaptıklarını düşünüyorum. Bu kadar stresli bir trafikle başa çıkmanın en güzel yolu motosiklet. Bizim memlekette nedense herkes otomobil manyağı. Ben de dahil. Oysa yabancı ülkelerde, motosiklet kaynıyor. Çünkü adamlar işi çözmüş. Motosikletin trafik ve park sorununa, çevre kirliliği ve yol yıpranmalarına karşı çok pratik bir çözüm olduğunu kavramışlar. Hele bayanların motosiklete binmelerine bayılıyorum.(hürriyet)

kadir inanır, arkasındaki ayşe şule bilgiç

didem uzel

Motosikleti
    2001 HONDA CR250R
    Şakir senkalaycı ya RACE yazmıssınız =) BALKAN MOTOCROSS SAMPİYONU =)
    Motocross 4ever

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler