Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu Projeksiyon Cihazı Alınır Mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Exectus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25
    Merhaba sizce bu linkteki projeksiyon cihazı alınır mı ?
    Daha önce yapılmış bi yorum gözükmüyor güvenilir midir sizce? AUN markasının kendi sayfası sanırsam.

http://s.aliexpress.com/UFrMjyIv

1280x720 çözünürlük veren bu fiyata yakın başka bir projeksiyon cihazı bulamadım. Ev içinde film seyretmek için kullanacağım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Çin işi risk işi. Ben de zamanında 30dolarlık bundan daha ufak 640*480 bir cihaz almıştım. 10kere ya kullandım ya kullanmadım. Öyle kutusunda duruyor yıllardır çözünürlük bunda daha fazla ama pek bişey beklememek lazım
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

Motosikleti
    Ybr 125
    Bence bunuda değerlendir. Kullanmıyorum ama incelemeleri olumlu hep.
    https://www.banggood.com/BlitzWolf-B...aign=lailixian

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aun T90

Hemen hemen 1 yıldır kullanıyorum. Android 4.4.2 versiyonu yüklü, oyun oynamak falan imkansız ama, kablosuz ekran yansıtma özelliği gayet iyi, browser ve youtube kullanmak telefondaki kadar hızlı olmasada gayet yeterli.
    200x240 perde ile görüntü gayet tatmin edici, perdeye aktardığınız görüntü ne kadar kaliteli ise perdede de o kadar güzel gözüküyor.
    Sizinki de büyük ihtimal benim aldığımla aynı mercek ve lcd'yi kullanıyordur. Sadece anakartı değişiktir diye tahmin ediyorum.
    Bütçeniz el verebiliyorsa T90 modeli beni fiyat performans olarak gayet mutlu etti.

Tabi ben aldığımda, dolar kuru daha insancıl seviyelerdeydi

Motosikleti
    YAMAHA R25
    Evet çözünürlük önemli yoksa çamur gibi bi görüntü oluşuyor diyolar. Ortalama bi görüntü olsa yeter fakat en az 720p olsun diyende çok..

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:04 ----------

Alet altyazılı filmlerde sıkıntı yaşatmıyor dimi? Bütçemin biraz üzerinde kalıyor malesef biraz daha düşünmem gerekiyor. Yorumunuz için teşekkür ederim fikrimin oluşmasında yardımcı oldunuz.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Exectus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet çözünürlük önemli yoksa çamur gibi bi görüntü oluşuyor diyolar. Ortalama bi görüntü olsa yeter fakat en az 720p olsun diyende çok..

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:04 ----------

Alet altyazılı filmlerde sıkıntı yaşatmıyor dimi? Bütçemin biraz üzerinde kalıyor malesef biraz daha düşünmem gerekiyor. Yorumunuz için teşekkür ederim fikrimin oluşmasında yardımcı oldunuz.
    T90'da alt yazılarda sıkıntı yaşamadım çünkü Google Play'den istediğin video oynatıcıyı indirip onunla açabiliyorsun. Dolayısıyla alt yazıları istediğin gibi ayarlayabiliyorsun player sayesinde. Kendi playerinde de sorun yaşamamıştım.
    Ama sizin belirttiğiniz modelde nasıl olur bilemiyorum tabi.
    Aun'un kendi official (resmi) satıcısı var aliexpresste. Soru sorduğunuzda 24 saat içinde cevaplıyorlar. Onlardan Türkçe dil desteği ve çözünürlük için yardım alabilirsiniz. Örnek bir video isteseniz bile yollarlar sanırım. Bana çok yardımcı olmuşlardı.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    YAMAHA R25
    Evet sayfayla iletişime geçtim. Attığım linkteki ürünü almaya karar verdim yorumlarınız için teşekkürler.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Ben film izlemek için projeksiyon olayına pek sıcak bakmıyorum, gündüz zaten bir şey göremezsiniz, akşamları da odayı iyice karartmak gerekecek, ne için bu kadar eziyet ?

Motosikleti
    YAMAHA R25
    Haklısınız gündüz sıkıntı. Odamda karartma stor perdesi var onun üzerine yansıtmayı düşünüyorum gündüz de olsa gece de olsa zifiri karanlık oluyor. Halihazırda kullandığım 23" lik monitör var fakat masa başında izlemek rahatsız ediyor oyüzden projeksiyon cihazına yöneldim.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Öyle olmaz,özel perdelerini kullanmak zorundasınız. TV olmuyor mu ki odaya ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)