Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

vücut geliştirme

Motovento
    REKLAM ALANI
    EsesLifan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial mcx 150, Lifan tay100
    anasayfadada reklamı bulunan power plus lcarnitine " http://www.powerplusvucutgelistirici.com/ " hakkkında bilgisi olan varmı ?
    Dört teker bedenini, iki teker ruhunu taşır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ÖZALTIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Rx-115, Yamaha Passol 2
    Daha önce duymadığım bir marka ama düşüncelerimi söyleyeyim.Tahminimce bu işle profesyonel olarak ilgilenen biri değilsin ve yeni başlıyorsun(veya başlayacaksın).Direkt kimyasal kullanarak başlamak yerine , bu ürüne harcayacağın parayla daha düzgün beslenmeni önerimim.İlle de kullanıcam diyorsan piyasada daha çok bilinen markaları araştırmanı tavsiye ederim.Ucuz diye satın alıp kullandığın ürünün tahmin edemiyeceğin yan etkileri olabilir ve pişman olabilirsin.
    EsesLifan, maxi97 ve cool113 bunu beğendiler.
    Find what you love and let it kill you.

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çöp .
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Motosikleti
    Sizin bildiğiniz bi ürün varmı acaba

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Şarkıcı doğuş vucut geliştirme için bi ürünler kullanmış zamanında o yüzden çocuğu olmuyomuş diye biliyorum

Motosikleti
    http://www.hardlinenutrition.com/VMAX-2300-GR,PR-157.html
    Bu ürüne bir bak derim ben yeni başladım kullanmaya, zaten yeni çıkan bir ürün. 82+ porsiyon diyor günde 2 porsiyon yani 41 günlük kullanım süresi var. 2300gr bir ürüne göre fiyatı da normal.
    Ne kadar süredir çalışıyorsun?
    EsesLifan bunu beğendi.

Motosikleti
    2 aydır çalışıyorum yeniyim daha ve hala kilom var 6-7kilo fazlam var veremedim bu tür yardımcı ürünler arıyorum

Motosikleti
    6-7 kilo fazla değil.Yağ yakıcıya ihtiyacın olduğunu düşünmüyorum.Sporu aksatmadan ve düzenli şekilde yaparsan kısa sürede kurtulursun fazlalıklardan.Önerdiğim ürünün açıklamasında içeriğini görebilirsin.Kilo vermekten çok kas geliştirici özelliği var.
    Kilo vermen için ise koşu yapmanı öneririm.Ben bir sene önce 20 metre koştuğunda tıkanan birisiydim şimdi günde ortalama 6-8 km koşuyorum.Toplamda 16 kilo verdim.
    maxi97 bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ben 200 metre anca koşarım ama istanbulda beşiktaşdan bakırköye yürüyerek gittim ve geldim eminönü-aksaray-sahilyolu güzergahından. Tek yön 20km falan yol. Eve döndüğümde ayaklarımı yerden kaldıramıyodum adım atmak için Tek yön 3 saate kadar, günlük 5-6 saat mantıklı yürüyüş, sonrası resmen işkence.

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EsesLifan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 aydır çalışıyorum yeniyim daha ve hala kilom var 6-7kilo fazlam var veremedim bu tür yardımcı ürünler arıyorum
    Hele bi 6-8 ay çalış, diyet yap. Sonra gel.
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı ürün falan kullanma, yemeği biraz azalt(ekmek, hamur, tatlı) kalp ritmini hızlandıran seni vıcık vıcık terleten sporları yap.

5-10 kilometre arası sabit tempolu koş. bunu bir gün dinlenme 1 gün koşu şeklinde yap. yürüyüş yaşlılar ve çıtkırıldım kızlar içindir. Kendini zorla

Eğer anlıyorsan günde en az 2-3 saat basket maçı yap. top sende değilken savunmada karşındakine kene gibi yapış, peşini bırakma. gölgesi ol iş bitsin 3 ayda

Vucut geliştirme yapıyorsanda setleri dinlenmeden diğer harekete geçerek yap. örn evdeysen 10 sınav kalk 10 ayakta biceps ardından ayakta omuz press yap 10 tane. max 30-40 saniye dinlenip 4-5 defa tekrarla.

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 200 metre anca koşarım ama istanbulda beşiktaşdan bakırköye yürüyerek gittim ve geldim eminönü-aksaray-sahilyolu güzergahından. Tek yön 20km falan yol. Eve döndüğümde ayaklarımı yerden kaldıramıyodum adım atmak için Tek yön 3 saate kadar, günlük 5-6 saat mantıklı yürüyüş, sonrası resmen işkence.
    Bende en az 15 günde bir suriçinin bir tarafından öbür tarafına yürüyorum.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690

zayıflamak istiyorsan sana formülü vereyim.

bim markete gidiyorsun mısır gevreği alıyorsun ( sarı pakete olanı al 3.45 tl 500 gr) dir fiyatı.
    yarım yağlı süt alıyorsun bir kase içine 4-5 çorba kaşık dolusu gevrek dolduruyorsun kase geri kalan boşluğu sütle doldur afiyet olsun.
    sabah ve öğle yemeği olarak tüket.
    eğer öğle yemekleri şirkettense sabah ve akşam yemeği olarak tüket.

ben yaklaşık 2 -3 ay içinde 10 kilo verdim .82,5 kiloydum 72,5 kiloya düştüm baktım çok zayıflamaya başladım akşam yemeklerini artırdım.şimdi 75 kiloyum.

bir seçenekte sadece akşam yemeklerinden az ekmek ve sadece bir tabak az yemek yesen 1-2 ay içinde 2,5 kilo verirsin.

uyarı: bu şekilde zayıfladığın takdirde salona gidip çalışma şansın yok salonda çalışak enerjin olmayacak en geç 2 ay

içersinde stoktaki enerjin biter.ben evde sabahları kalkıp 45 dakika calışıyordum 2 ay içersinde enerjim bitti sabahları

kalkamaz oldum vucut uyu diyor birazda kış modu oldu uyku tatlı geldi 6 ay dır tık yok hiç çalışmıyorum.

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Fazla kilolarından diyet yaparak kurtulabilirsin.
    Kilo vermek istiyorsan tek yol, yaktığın kaloriden daha azını alacaksın.
    Başka yolu yok.
    Bunu ister diyetle yap, ister spor yaparak, istersen de her ikisini birden yaparak ki bu en sağlıklı yol.
    Diyet deyince akla az yemek veyahut saçma sapan şeyler yemek geliyor.
    Gerek yok, temiz beslen, proteinini al, sebzeni salatanı ye, gerisini bünyeye sokma.
    Hakiki tereyağı, zeytinyağı buluyorsan bunları ye.

L-carnitine para dökme.
    Bu sporda 5-6 ay devirirsen tavsiye edilecek birkaç işe yarar destek ürün var ama şimdi çok erken.

Bu arada Doğuş'u kısır yapan şey aldığı supplementler değil, olsa olsa steroidlerdir.
    Steroidler bilinçsiz kullanıldıklarında son derece zararlıdır. Bilinçli kullanılırsa da ne kadar zararlı olabileceği kestirilemez.
    Bu tip şeylere bulaşma, bir kez jinekomasti olursan başını çok vurursun.

Doğal beslen, sert antreman yap, iyi uyu, iyi dinlen.
    Bütün bunlar için önce bir salona yazıl.
    ergün1968, Aykut009, Mengu16 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    reverse yi dinle
    hgdr bunu beğendi.

dogus2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    L-carnitine denen sıvıyı zaten vücut salgılıyor.Yoğurtta peynir altı suyunda da l-carnitine var ben multipower l-carnitine kullanıyorum eğer o alacağın enerjiyi yakamazsan sporda gece asker modunda beklersin.

Motosikleti
    suzuki gw250 inazuma
    hic almadan en guzeli. illaki alcaksan parada varsa weider al gitsin

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Doğal beslenme dışına çıkmayın.Pirinç sirkesi yağ yakmayı hızlandırır,aklınızda olsun.
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

düzgünbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    varvarvar
    En iyisi peynir alt suyu,mahallendeki bakkala markete rica et dökmesinler sana versinler.
    Bazıları çok yalama adam
    Allah için ÇALıyoruz hamdolsun..Keriz feneri derneği.

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Alıntı düzgünbaba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En iyisi peynir alt suyu,mahallendeki bakkala markete rica et dökmesinler sana versinler.
    Hocam tuzdan öldürecek misiniz vatandaşı?

Bu iddanın dayanağı, piyasadaki WHEY protein tozlarının peynir altu suyundan üretiliyor oluşu. Ancak o üretim aşaması çok ince teknikler ve işlemler gerektiriyor.
    Böylece piyasaya sürülüyor. Öyle direkt peynir tenekesindeki suyu alıp içmekle olmaz.
    Zaten ona peynir altı suyu denmez.
    Peynir altı suyu, peynirin üretim aşamasında açığa çıkan bir malzemedir. Bu sudan lor peyniri üretilir. Ayrıca birçok kullanım alanı mevcuttur.
    Mesela elinize bir gofret-çikolata ambalajı alıp bakın, içindekiler kısmında peynir altı suyu tozu olduğunu görürsünüz.
    Yani ticari bir malzemedir. Öyle peynir tenekesine doldurulup bakkallar tarafından çöpe dökülecek bir şey değildir

En basit peynir altı suyuna ulaşma yolu lor peyniri tüketmektir. Onun da yağsızını tuzsuzunu gerçeğini nerede nasıl bulursunuz bilmem.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)