Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Diriliş Ertuğrul İzleyen Güruh..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Ya facede vs görüyorum arkadaş cidden bunlar ne ellerinde bıçak balta kılıç kalkan..Ciddi normal değil bu tepkiler..Ya ne güzel biz kaygısızlarla bizimkilerle süper babalarla büyüdük..Bunlar ne ya..
    computeus bunu beğendi.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    siptar23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi bu insanlar filme kendini fazla kaptırmışlar izlersin seversin de aşırı fanatiklikte sapıttırıyor demek şahsen bir bölümünü izlemiş değilim.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meraktan bir kere izledim bir daha izlemem herhalde . Zaten dizi sevemeyen adamım . Film başlayacak ve bitecek 1 hafta beklemek nedir ? Eski bölümü unutur insan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Ben hiçbir bölümünü kaçırmadım , saat 8.00 gibi kılıcımı oklarımı ve yayımı alıp Kapadokya'ya geziye gidicem.

Gazâm mübarek olsun .

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Çoğunun gerçek olmadığını düşünüyorum o videoların.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Bende izliyorum.

Dizinin bölümleri kaç dakika bilmem ama ben izlerken 10 dk. dan fazla sürmez.

Dizi sitelerinden izl...

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Üstune para verseler izlemem.

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    O da bir şey mi? Kurtlar Vadisi dizisinde ölen Süleyman Çakır (Oktay Kaynarca) için gıyabında cenaze namazları kılındı, gazetelerde taziye mesajları yayınlandı. Hatta onu öldüren oyuncuyu da arabasından indirip dövmek istediler. Aşk-ı Memnu dizisinde intihar eden Bihter için de benzer şeyler yapılmıştı.
    Kendimizi fazla kaptırıyoruz.
    Olcay Avşar bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı mustick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O da bir şey mi? Kurtlar Vadisi dizisinde ölen Süleyman Çakır (Oktay Kaynarca) için gıyabında cenaze namazları kılındı, gazetelerde taziye mesajları yayınlandı. Hatta onu öldüren oyuncuyu da arabasından indirip dövmek istediler. Aşk-ı Memnu dizisinde intihar eden Bihter için de benzer şeyler yapılmıştı.
    Kendimizi fazla kaptırıyoruz.
    süleyman çakır öldükten sonra ben diziden soğumuştum gerçekten. oyuncu olarak kendisini pek sevmem ama o diziye uyuyordu bana göre. kurtlar vadisi ilk zamanlar iyiydi ama her geçen bölüm artık işleyecek konu kalmadığı içinmidir nedir işte daha kötü olmaya başlamıştı.

eskiden ev ahalisiyle izlerdik şimdi dizi izlemiyorum, kanal 7'de "ah kalbim" var hint dizisi ve komedi çok olduğu için onu izliyorum sadece. kanal 7'de yine "bir garip aşk" vardı ilk yayınladıkları hint dizisi ve onuda izlemişti.

dizide komedi varsa ben kaçırmam. bizim türk dizilerinde anca bağırıp çağırıyorlar sonra bir birlerine atar yapıyorlar yani tamamen ruh hastaları gibiler ve izledikçe geriliyor insan.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Diriliş ertuğrul izlerken, eline kılıç kalkan alanlardır. Güruh kelimesi ile izleyen herkese hitap edilmesi niyeti çok belli ediyor, biraz daha gizlenmeli

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Diriliş ertuğrul izlerken, eline kılıç kalkan alanlardır. Güruh kelimesi ile izleyen herkese hitap edilmesi niyeti çok belli ediyor, biraz daha gizlenmeli
    Ellerin dert görmesin ☺

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    İzleyen izler. Sen, ben veya bir başkası diziyi sevmiyor diye izleyenleri aşağılarcasına konuşmak yorum yazmak falan bana göre baya bi işsizlik. Yahu size ne, bana ne? Güruh diye tamamı kast edilmese keşke. Dizi zaten belli sahnelerinde propaganda yapıyor, bilinçaltına gönderiyor. Eline şunu bunu alanlar bu işi ya abartıyor ya da izlenmek için video çekiyorlar bilemiyoruz. Bilemediğimiz için hemen birilerini aşağılamak hiç doğru değil. İzleyen izlesin abi. Ben aşağılamadımki gibi “aptala yatan” cevapta da bulunmasın kimse

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    La Casa De Palel diyorum.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    La Casa De Palel diyorum.
    Film veya dizi izlerken fantastik değilse kılı kırk yararım.
    Robot resmin silinmesi saçmalığından sonra soğudum diziden.
    Dirilişin neden yapıldığıda ortada zaten tartışmaya gerek yok.
    Bence başarılı hitap ettiği güruha göre.

Dizi oldukça güzel olmuş, biraz fazla entrika var.Tam olarak tarihi zamanlamaya vr tarihi olaylara uyulmuşmu bilmemekle beraber şunu diyebilirimki ;izlenebilir güzel bir dizi olmuş. Diziyi izleyerek kendinden geçenleri normal buluyorum, gerçekten dizide canlandırılan sahneler etkili ise insanlar bu etkiye kapılabilir.Sonuçta sinema filmlerinde başarılı duygusal filmler insanları hüzünlendirebiliyor veyahut korku ve gerilim filmleri insanları korkutabiliyor oysaki neden bu tepkiler veriliyor sadece bir film değilmi, peki derbi maçlarına nedemeli zorla bağıranlar, zorla çığıranlar... ne dertleri var bu adamların bilinmez. Belkide insanın üstündeki enerjiyi deşarj etme yolları kişiden kişiye değişebiliyor. Mesela dizide sevdiğim karaktere kötülük yapan adamı otobüste görsem heralde onu direk boğazlarım bende de böyle bir kafa var

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bunları izleyenlerin büyük çoğunluğu hiçbir şekilde film izlemediğinden, benzer konuya sahip olmayan hiçbir film için sinemaya gitmediğinden haliyle oyunculuktan da anlamıyorlar ve berbat oyunculuk barındıran bu saçmalıkları inanarak izliyorlar, kendilerini kaptırıyorlar. Ben gerçekten de bu adamların örneğin bir Örümcek Adam filmini bile izlediklerini görmedim. Öyle bir dünya yok onlar için. Varsa yoksa içinde kahramanlık, magandalık, mafya barındıran diziler. Bunların babaları da muhtemelen Tarkan, Battal Gazi ve türevlerini izliyorlardı.

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya facede vs görüyorum arkadaş cidden bunlar ne ellerinde bıçak balta kılıç kalkan..Ciddi normal değil bu tepkiler..Ya ne güzel biz kaygısızlarla bizimkilerle süper babalarla büyüdük..Bunlar ne ya..
    Ayşegülün suçu neydinin fanı daha fazla idi.Şartlar elvermediği için ayşegül rolüne kendilerini kaptıramıyorlardı.Türkmilleti her diziyi izler.Boşyere yargılamayın.Diriliş eğtuğrul abartılsada o kadar saçma değil.Ona gelenakadar neler var neler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    bunun bizle alakais ne sikayet ettim

blacktulip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    az kaçar,çok yakar.
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanane bilader,insanlar ne isterse onu izler.

bi bitmediniz anasini satim ya..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)