Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Naylon Lastik

Motovento
    REKLAM ALANI
    valeros46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Selam,

Bugün plaka basım merkezinde 2 adet genç yeni aldıkları bajaj ns200 ün yanında iken şöyle konuşmalara şahit oldum: "yaz gelsin de bununla bi yapıştırcam o r25 aynada kaybolacak, diğerini diğer aynaya gömecem v.s..." belki şaka yapıyordu ama bazı motosiklet kullanıcılarının bazılarına karşı anlamsız bir şov yapma çabası var. Misal, neden olduğunu bilmiyorum ama bajajcılar r25 lerle kapışmaya çalışıyor istisnasını 1 ya da 2 kez görmüşümdürbunun gibi başka gruplar da var bajajcılara laf ediyorum gibi anlaşılmak istemem Bu nedenle de moto sohbet kısmında konu açmadım arkadaşların plakalıkları güzeldi, biraz yakından bakarken motorun fiyatını sordum, 15.000 TL civarı fiyatı varmış. Merakımdan lastiklerine bakayım derken göremediğimden sordum: "bu lastikler naylon mu?" dedim. Bi tanesi gülerek: abi naylondan lastik mi olurmuş ya dedi Arkadaş keşke hangi motorla kapışabileceğinden çok 18 yaşında 15.000TL gibi bir meblağ ödediği motoruyla ilgili onu da geçtim herhangi bir motosiklet lastiğinin yapısı hakkında daha çok bilgi sahibi olsaydı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CriminalS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 Mh Drift
    Bajajın en kralı gelsin

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı CriminalS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajajın en kralı gelsin
    Ne için merak ettim? Toplanıp döveceksiniz motoru sanırım.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Zamanla hocam zamanla anlıyorlar, sonradan öğreniyorlar. Hepimiz öyle değilmiydik. Biraz anlatmaya çalışırız, alırlarsa. Ama bazıları'da bilmediğini de bildiğini sanıyor. Onlardan kaçın.
    Criminal'in ön amortisör olayı gibi. Adam seviyorum diyor. Ne diyeceğiz. Şimdi o amortisörün, konfordan çok, yolu tutmak için yapıldığından bahsetssek'te seviyorum diyor.
    Umalım ki kendilerine veya başkalarına zarar vermeden o bilinçleri oluşur.

edit: yıllardır forumdayım. Bilmediğim daha niceleri, ne çok şey var eminim. Araştırıyorum. Okuyorum.
    valeros46 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)