Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Eskişehir'de Üniversite de Silahlı Saldırı 4 Öğretim Görevlisi Hayatını Kaybetti..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Eğitim Fakültesi'nde, bir öğretim görevlisinin silahlı saldırısı sonucu 4 akademisyenin hayatını kaybettiği, şüphelinin polis tarafından yakalandığı bildirildi.

Bugün saat 15.00 sıralarında, Osmangazi Üniversitesi’nin Meşelik Kampüsü’ne gelen öğretim üyesi dehşet saçtı. Büyük panik yaşanırken, saldırganın açtığı ateşte 4 kişi yaşamını yitirdi. Ölenlerin üniversite personeli olduğu belirtildi. Araştırma görevlisi olduğu iddia edilen saldırgan, yakalanarak gözaltına alındı. Saldırgan, sorgulanmak üzere Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. Saldırının nedeni henüz belirlenemezken, büyük korku yaşayan öğrenciler ve öğretim görevlileri üzerlerindeki şoku uzun süre atamadı.

REKTÖRDEN İLK AÇIKLAMA

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Rektör. Prof. Dr. Hasan Gönen, Eğitim Fakültesindeki silahlı saldırıda ölenlerin sayısının 4 olduğunu açıkladı. Prof. Dr. Gönen, yaptığı açıklamada, "Volkan ismindeki bir araştırma görevlimiz, dekan beyin odasına giriyor. Dekan bey orada tesadüfen yokmuş. Fatih Bey varmış, onu vurmuş. Daha sonra dekan yardımcımız ve üst katta 2 araştırma görevlimizi de vurmuş. Daha sonra elinde tabanca ile binayı terk ettikten sonra güvenlikçilerimiz takip ekmişler. Biraz ileride polis derdest etmiş. Durum bundan ibaret. Şu anda şimdilik 4 ölümüz var. Başımı sağ olsun. Osmangazi Üniversitesi camiası olarak inşallah bu tür hadiseleri bir daha yaşamayız. Başımız sağ olsun” dedi.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/un...r-var-40795630
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Durum bundan ibaretmiş. Sanırsın iki kişi yumruk kavgası yapmış.

Motosikleti
    SUPERDUKER
    bakın buraya yazıyorum bu herifi bu zamana kadar Yök , rektörler ve onları atayan tarafından nasıl korunduysa bundan sonra da, son yapılan 696 sayılı KHK düzenlemesiyle mahkemeler tarafından korunmaya devam edilecek...

https://www.youtube.com/watch?v=p4ZxbrNTJIQ

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Özetle, fetöcü bir adam kendini kurtarmak için herkese fetöcü demiş,adamları hapse falan attırmış, sonra kendini savunmak isteyen insanlar durumu ortaya çıkarıp şikayet edince bu da şikayetçileri vurmuş. Bu mudur ?

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Adamı tanıyanların dediğine göre herifin fetöyle alakası yok, hatta tam aksi.

Hatta dekanın dediğine göre üniversite tarafından korunmuş biri. Tabii ki yandaş medya olayı böyle nakletmeyecektir.

Bu arada artık "yandaş medya" yerine sadece "medya" desek? Gereksiz kelime israfı oluyor sanki...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Adalet sistemimiz çöp

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)