Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

poz verirken uçurumdan düşen adam

Motovento
    REKLAM ALANI
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    https://m.youtube.com/watch?v=Fzyhud...ature=youtu.be

olay urfa'da gerçekleşiyor. sosyal medyada çok yorum yapıldı.
    benim yorumum ise adam cok kilolu olduğu için esnek davranamadı. orada zayıf, sıska birisi olsaydı ya da bir sporcu, kesinlikle o şekilde düşmezdi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    ne yazayım bilemiyorum ki? aklımız neden bir karış havada bizim? kafamızı kullanmak zor geliyor dimi? hesap kitap yapmadan işlere dalmaya alıştık ve işin sonucu ne olur diye bilmeden ezbere iş yapıyoruz.

ne kadar yükseğe sıçrayabiliyorsun? ne kadar yüksekten yere rahat bir şekilde atlayabiliyorsun? eğimli zemine konar iken iki ayağınada aynı direnci verirsen yan tarafa devrileceğini bilmemenin sebebi nedir bu yaşta?

hantal insanlar bana hep itici gelmiştir vede öyle devam ediyor.

çocuklara üzülüyorum ben sadece.

Motosikleti
    nc70x dct/dio/pcx
    Bu ulkenin sebeke suyuna ilac koyuyorlar bence...ne bicim bir ulke haline geldik..milletce cinnet geciriyoruz..

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Ülkemin özeti olmuş...

Sevinerek, aslında desteği olmayan bir özgüvenle gidiyor ölüme. Öyle bir şey olabileceği ihtimali hiç yok aklında. Ateşle oynadığının farkında değil. En büyük benim havalarında.

Aynı biz.

Nasıl mı?

Madımak yangını çıkar, oh olsun deriz. Ergenekon davası olur, oh be deriz. Fetö diye olur olmaz insanlara eziyet edilir, oh be deriz. Ama Ahmetle Mehmet iş yerinde bir arada çalışamaz, farklı dünya görüşlerini bir yana bırakıp. Halbuki memleketleri bile aynıdır.

Gel gelelim Çin'den gelen Qing, İran'dan gelen Farid ile doğma büyüme Amerika'li Alex garajda bir fikirle işe başlayıp milyonlarca dolarlık katma değer üreten şirketler kurar... Hiç bir ortak noktaları olmamasına rağmen.

Ve biz hâlâ dünyanın en mükemmel insanları olduğumuzu düşünürüz, damarlarımızda akan asil kandan dolayı... Başkaları hep bi seviye alçaktır, karaktersizdir, güvenilmezdir.

Atladık ve düşüyoruz. Bakalım n'olacak?
    tetrick ve fatih.met bunu beğendiler.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    hayat garip vallahi ya...

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    beklenmedik bir denge kaybı,
    felsefi çıkarımlar yapılabilecek bir vak'a değil.
    allah rahmet ede.
    chopperrider bunu beğendi.

Motosikleti
    SUPERDUKER
    free running yaparken gitme qeyfi

yahu iki metre ötede uçurum var, ve sen oradan tehlikeli bir şekilde atliyorsun. üstelik atladığın yer uçuruma doğru meyilli.

bazıları buna "eceli gelmiş, bir şeyler aşağıya çekmiş" demişler ama ben şimdi gidip kendimi tırın altına atsam ecelim mi gelmiş oluyor?

ne diyelim, allah rahmet eylesin.
    fatih.met bunu beğendi.

Motosikleti
    Ramzey Karaca 100
    Dün aynı konuya başlık açmıştım ; Abi 38 yaşında ve 8 çocuk sahibi. Geçen Çinde yüksek binalara ekipmansiz çıkıp foto çektiren vatandaş gokdelenden düşmüştü, adamın tasvip etmesemde bir felsefesi var.Bizim abi bizim milletin yüzde 80 i gibi davranıyor, sıfır mantık.Hayatinda merak ediyorum hiç spor yapmış mı ? Üzerindeki ceket ayakkataki iskarpinle ucarsan 1 metreden konamazsin allah günah yazmasın ; hadi yallah....

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Çocuklarına acıdım vallahi..Allah günahlarını affetsin..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Motosikleti
    MT07ABS / FZ09
    Alıntı gibigibi1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün aynı konuya başlık açmıştım ; Abi 38 yaşında ve 8 çocuk sahibi. Geçen Çinde yüksek binalara ekipmansiz çıkıp foto çektiren vatandaş gokdelenden düşmüştü, adamın tasvip etmesemde bir felsefesi var.Bizim abi bizim milletin yüzde 80 i gibi davranıyor, sıfır mantık.Hayatinda merak ediyorum hiç spor yapmış mı ? Üzerindeki ceket ayakkataki iskarpinle ucarsan 1 metreden konamazsin allah günah yazmasın ; hadi yallah....

sosyal determinism
    "Abi 38 yaşında ve 8 çocuk sahibi. "
    20 yasinda evlenmis olsa...
    18 yilda 8 cocuk
    her 2 yilda 1 cocuk...

sonra;
    asgari ucret niye dusuk?
    insan hayati niye ucuz?

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Bizim millette zeka var, cesaret var, muhakeme sıfır.
    Oradan atlama sonrası düşük de olsa düşme ihtimali olduğunu biliyor. Ama düşerse herşeyin sonu olacağını idrak edemiyor.
    Allah rahmet etsin.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Allah taksiratini affetsin.

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    sanki birazcık kafayı çekmiş gibin hee :D

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ülkemin özeti olmuş...

Sevinerek, aslında desteği olmayan bir özgüvenle gidiyor ölüme. Öyle bir şey olabileceği ihtimali hiç yok aklında. Ateşle oynadığının farkında değil. En büyük benim havalarında.

Aynı biz.

Nasıl mı?

Madımak yangını çıkar, oh olsun deriz. Ergenekon davası olur, oh be deriz. Fetö diye olur olmaz insanlara eziyet edilir, oh be deriz. Ama Ahmetle Mehmet iş yerinde bir arada çalışamaz, farklı dünya görüşlerini bir yana bırakıp. Halbuki memleketleri bile aynıdır.

Gel gelelim Çin'den gelen Qing, İran'dan gelen Farid ile doğma büyüme Amerika'li Alex garajda bir fikirle işe başlayıp milyonlarca dolarlık katma değer üreten şirketler kurar... Hiç bir ortak noktaları olmamasına rağmen.

Ve biz hâlâ dünyanın en mükemmel insanları olduğumuzu düşünürüz, damarlarımızda akan asil kandan dolayı... Başkaları hep bi seviye alçaktır, karaktersizdir, güvenilmezdir.

vallahi pes gene bağladın fetöye.

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ülkemin özeti olmuş...

Aynı biz.

Nasıl mı?

madımak yangını olduğu zaman hatırlıyorum bizim evde tempo tutuluyordu. vur vur vur diye. gazi olayları olurken de vur vur vur diye aşkla tempo tutuluyordu. gırgır dergisi ahmet kaya kasedi veriyordu, aldım bir tane, çocuk aklı işte. evde babam kasedi görünce okkalı bir tokat aşkeyledi suratıma. bizim gecekonduda bir de ayna vardı. ortada ayna, sağda kenan evren, solda Atatürk vardı. dedemin evinde 1980 yılı milli güvenlik konseyi resmi vardı. ortada kenan evren sağda solda bir sürü general.

sonra ben bi ara gazetecilik bölümü kazandım, dedem "gazeteci ol da gör .... ....ını" dedi. neden böyle dedi acaba diye cok düşündüm. şimdi anladım ama.

resmen travma be.

şimdi ben evde çocuklar etkilenmesin diye herhangi bir ırk adı bile telaffuz etmemeye gayret gösteriyorum. nefret söyleminde bulunmamaya çalışıyorum. ileride travmatik etkileri ortaya çıkmasına diye.

vay be nereden nereye..

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beklenmedik bir denge kaybı,
    felsefi çıkarımlar yapılabilecek bir vak'a değil.
    allah rahmet ede.
    öyle diyorsun ama ülke zaten hep beklenmedik şeyler yüzünden bu halde dimi? beyin tembelliği yetmezmiş gibi birde vücut tembelliği var e sonra adam kendini tartamayınca bizim yoruma birileri çıkıp felsefi çıkarım diyor!

ben anlamıyorum sizi, anlayamıyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Allah rahmet eylesin , eşi , evladı , kardeşi , anne ve babası bu adamın böyle öldüğünü görüpte nasıl kahrolmaz . Çok yazık ...

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Adamın kızıda aynı tepeden düşmüş haberlerde gördüm umarım babası gibi atlamayı deneyip düşmemiştir haberlerde ayağı takılıp düştüğünü belirtiyorlardı ve yaralı diyorlardı en son..

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Bir tane de yetkili demiyor mu "şuraya korkuluk takalım" diye? Yoksa bu insanlar var olan güvenliği aşıp mı buraya çıkıyorlar?
    Metilen bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)