Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Unutkanlık..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Şu son zamanlarda sıkıntıda olduğum konu..

Bir ay içinde unuttuklarım..
    Kadıköye motorla malzeme almaya gittim..Sonra farkettim motorun anahtarı yok gezdiğim esnafları tek tek dolandım bulamadım sonra motorun yanına gittiğimde üstünde unutmuşum meğer ve kontak açıktı..Anahtarı aldım motordan bu sefer telefonumun olmadığını farkettim anahtar aradığım esnafların birisinde unutmuşum buldum..Yine bir süre sonra dükkanın kapısını ışıklarını açık unutup tuzlaya gezmeye gittim..Bir gece dükkanın yine kapılarını kapatmayı unutup içeride uyumuşum.Boynumda asılı gözlüğümü saatlerce aradım..Dün müşteriye kendi dizüstünün yerine yanlışlıkla dükkandaki dizüstünü verdim (içinde diski yoktu)..Bugün ekmek arası aldım kaybettim nereye koyduysam artık unuttum sonra gittim bir daha aldım..Geçenlerde elimdeki belleği kaybettim nereye koyduğumu bilmiyorum 3 hafta önce yine böyle bir belleği kaybettim..Sürekli birşeyleri unutur oldum..Var mı bir önerisi olan..

Ekleme: Bazen açtığım konuları bile unutuyorum..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Haçiko , şu garip gibi +60 yaş isen hiç sorun değil, zaten normal bir durum . Ama 40 yaş altı için son derece endişe verici . Acaba diyorum hani o
    unuttum - unutamadım durumları var ya . Bu konu ile ilgili olabilir mi?

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    bir ihtimal b-12 eksikliği olabilir.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Peki bu konuyu açtığını hatırlayacakmısın?
    yns0707 bunu beğendi.

yns0707 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Crf Rally
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki bu konuyu açtığını hatırlayacakmısın?
    Sanırım onuda unuttu Şaka bir yana geçmiş olsun..

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    b-12 eksikliği olabilir bence.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Yaş 36 tabi özel hayatımında etkisi var bir de..Ezberim vardır telefona numara kaydetmem en az 50-60 kişinin telini ezbere bilirim ararım hatta azınsanmayacak kadarı 15-20 senelik numaralar sahipleri bile bilmiyor bunları kafamdan nasıl silerim... :/ B vitamini işe yarar mı?

Dün dizüstü geldi tamire unutmuşum bugün sahibi geldi özür diledim artık unuttum dedim..Önemli değil dedi gitti..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaş 36 tabi özel hayatımında etkisi var bir de..Ezberim vardır telefona numara kaydetmem en az 50-60 kişinin telini ezbere bilirim ararım hatta azınsanmayacak kadarı 15-20 senelik numaralar sahipleri bile bilmiyor bunları kafamdan nasıl silerim... :/ B vitamini işe yarar mı?

Dün dizüstü geldi tamire unutmuşum bugün sahibi geldi özür diledim artık unuttum dedim..Önemli değil dedi gitti..
    36 yaş unutkanlık için çok erken bence. Mutlaka hepimiz birşeyleri unutabiliyoruz ama limitler dahilinde. Eğer bu durum sizi rahatsız ediyorsa en kısa sürede doktor kontorlü şart görünüyor.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Yalnız değilsin hakiko.

Forum evimiz hakiko babamız.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    unutkanlık bende de oluyor ve bence beslenme ve stress ile alakalı bir durum.

bende nadiren yemek yerken kaşığı parmağımı v.s. ısırdığım oluyor ve bir kaç seferde ağzımı tutturamadığım olmuştu. ama bir kere ağzımı açmadan çorbayı içmeye çalıştım dalgınlıkla ve çorba üstüme döküldü biraz.

ama evet beslenme birinci faktör ve geri planda da stress var. dinç tutacak bünyeye özel yiyecekler yenildiğinde böyle dalgınlıklar olmaz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)