Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Telefon Hakında yardım Lazım

Motovento
    REKLAM ALANI
    yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Geçenlerde bir arkadaşım bana bir adet
    Note 8 verdi.Cihaz kaçak,parmak izi sensörü herkezinkini kabul ediyor,pili hızlı bitiyor.Ama 4gb ram,ekranı,depolama alanı ve kamerası güzel.Cihazın model no:SM--N9500 UD.
    Samsungu aradım bu model numarası bilmediklerini ve başka ülkelerde satilan bir model olabilceğini söylediler.Telefoncu ise Dubai malı bu dedi işe yaramaz 500 verim bırak dedi.
    Bu cihazın sahte mi ? Replika mı ? Yoksa Dubai mi ? Ne olduğunu nasıl anlayabilirim ?
    4 Teker Güven 2 Teker Heycan Verir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Metilen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yüksek ihtimal replika. Dubaide bolca replika ürün satıldığı için "dubai malı" ndan kasıt ürünün replika olduğu zaten. Satmak ya da kullanmak sana kalmış.

Note 8 SM-N9500 VE N9508 Çinde satılan model numarası ama note 8 6 GB ram bulunduruyor. Pili de bir günü rahat çıkarıyor.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Samsung'un internet üzerinden ürün kaydı yapılıyor. Mysamsung mu öyle bir şey.
    Girip kaydoluyorsun buzdolabından camaşır mandalına ne kadar ürün varsa kod numaralarıyla listeleniyor.
    Ordan bakabilirsin.

SMS atamıyorum , teli resetledim , hard reset wipe yaptım , ne ettimse bana mesaj geliyor lakin ben atamıyorum ?

Vodafone , andrd 7.0 , konu hakkında yardım ederseniz sevinirim.

(izinler şunlar bunlar ile oynamıştım ondan sonra oldu , sinir bozucu durum , premium sms sekmesinde sadece acıklamavar herhangi bir onay vs sekmesi yok , engineer mode on , anlamadim gitti , vodafon sms servis nosu sie kaydettim , daha ne yapmam gerek , faturasiz tl hat , onceden faidelendigimiz kampanyalarmi engeloluyor? ne yapmali? )

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    replika ürün pararel ithalat bile 3300 civarı hem ram ayrımı yok aida 64 ile bak bide phone info yükle yazar ne varsa

Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SMS atamıyorum , teli resetledim , hard reset wipe yaptım , ne ettimse bana mesaj geliyor lakin ben atamıyorum ?

Vodafone , andrd 7.0 , konu hakkında yardım ederseniz sevinirim.

(izinler şunlar bunlar ile oynamıştım ondan sonra oldu , sinir bozucu durum , premium sms sekmesinde sadece acıklamavar herhangi bir onay vs sekmesi yok , engineer mode on , anlamadim gitti , vodafon sms servis nosu sie kaydettim , daha ne yapmam gerek , faturasiz tl hat , onceden faidelendigimiz kampanyalarmi engeloluyor? ne yapmali? )
    Konu hakkında telefon kurdu forumdaşlardan yardım diliyorum.

Motosikleti
    Honda
    Bana gel gel yapıyosan hiç uğraşma.
    Samsung kayıta kadar biliyom.
    Diger dersler boş gecti bizim bahçede top falan oynadık.
    twisten bunu beğendi.

Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana gel gel yapıyosan hiç uğraşma.
    ? 2 huruz bir çöplükte olmaz abe , heteroyum ben (samsung hiç değil , proleterya'dan sanıldık herhal).

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Vodafon müşteri hizmetlerini arayıp sms ayarlarını otomatik yapan bir MMS(yoksa SMS miydi bilemedim) yollamalarını isteyin.

Mesela yeni bir telefona hattınızı takınca internet ve sms ayarlarınızı otomatik yapmak için mesaj yolluyor ya operatörler, hah ondan talep edin. Ücretsiz yollarlar, umarım sorunun düzelir.

Benim diyebileceğim ve bilgim bu kadar
    Carbondioxid bunu beğendi.

Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vodafon müşteri hizmetlerini arayıp sms ayarlarını otomatik yapan bir MMS(yoksa SMS miydi bilemedim) yollamalarını isteyin.

Mesela yeni bir telefona hattınızı takınca internet ve sms ayarları için mesaj yolluyor ya operatörler, hah ondan talep edin.

Benim diyebileceğim bu kadar
    Eskiden bu şekilde idi , sanırım tek sorun şirket bazlı , diğer hallerin tamamı yapıldı sanırım , teşekkürler.

Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Öncelikle herkese teşekür ederim.

Dün samsung müşteri hizmetlerini aradım,bana bizim bu model hakında bilgimiz yok dediler.Samsungun sitesinde bakdım Honk Konk ve Çinde satılan modeliymiş.Bu gün orjinal romunu atıp birdaha bakıcam cihaza.Umarım replika çıkmaz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:37 ----------

Birde bununla bakdım farklı çıkıyor.

Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Ram'in 4GB, ekran boyutunun 5 inç ve seri numarasının 0123456... olması replika olduğunu gösteriyor. Ederini bilmem ama orijinal Note 8 değil cihazınız.

Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Alıntı Deadly Sto(R)m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ram'in 4GB, ekran boyutunun 5 inç ve seri numarasının 0123456... olması replika olduğunu gösteriyor. Ederini bilmem ama orijinal Note 8 değil cihazınız.
    Tüh be :(
    Ben çinde satılan model sanmışdım.Bu gün internette bulduğum romu yükleyi tekrar denicem.https://updato.com/firmware-archive-...t=1&q=SM-N9500 belki dahabiyi olur.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    çip setler farklıysa note 8 romu atılmaz ki farklıdır exynos 8895 koyan bi babayiğit çakma üretmez bi dk n 9500 note 3 müydü 🤔

Motosikleti
    Honda
    Bence bir an önce kurtul o telefondan.
    2. Resimde abileri desteklediği yazıyor. Fetöcü olabilir.
    Hatta asker abi kod adlı biri var desteklediği abiler arasında bu tsk imamı olabilir.
    Açık açık yazmış bir de.

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    İşe yaramazmış da neden 500 veriyim bırak diyo telefoncu? 500 az para mı? Daha tanıdık bi telefoncu bulup sat gitsin uğraşmak istemiyosan
    HONDA

#BZ3082

Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    700'e berbere satmış bulunmakdayım.
    2.el 2017 J7 aldım.

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı yusufkalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    700'e berbere satmış bulunmakdayım.
    2.el 2017 J7 aldım.
    Yerinde olsam o berbere bir daha uğramam.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    batarya kapasitesi 3300 mah. benim telefonun batarya da(lg g2) 3000 mah kapasiteli ve sabah saat 7 den bu saate %81'e düşmüş. cebimde paso müzik dinliyorum ve 2 şek dakikalık telefon görüşmesi yapıyorum ve asıl bomba şu ki çalıştığımız yerde telefonların çekmediği alan çok ve benim alet habire şebeke arama ile pil yiyor.

normalde sabah %100 şarj ile alırım ve akşam yine %100 olarak kalır ama gün içerisinde ışığını falan kullanıp bol bol müzik dinlemeyle bugün %81 kaldı an itibari ile.

adreno 330 grafik işlemci ve snapdragon 800 işlemciye sahip 2gb ddr3 ram var ve 32 gb hafızası var ama kullanılabilir 24 civarı sanıyorum. 1920x1080 ekran çözünürlüğüne sahip ips ekran.

telefon çok güzel, 5.2 inc ekranı olmasına rağmen ekran çitaları incecik olduğu için ele rahat sığıyor ve oldukça kullanışlı. 300 liraya almıştım telefonu.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı yusufkalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçenlerde bir arkadaşım bana bir adet
    Note 8 verdi.Cihaz kaçak,
    Biz böyle bir arkadaş bulamadık. Hayırdır arkadaşın sana niye telefon veriyor?
    Geçen eniştenin böbreğini satmaya çalışmalar bu gün kaçak ne idüğü belirsiz telefon
    Yiğenim sen fazla zıplıyorsun gibi bu gidişle başına bir iş alacaksın benden sana abi nasihatı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)