Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Araba alıcam ama gene sizlere soruyorum :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    O fiyatlara bi abime araç baktık uzunca süre,o paraya dizel almamanı tavsiye ederim 32bine manuel hyundai accent era 1.4 benzin lpg aldık 110bin km de araç ve acaip az yakıyor gerçekten tavsiye ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Toyota Corolla

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    İsterseniz ben de biraz farklı bir bakış açısı getireyim; malum 35000 tl ye çok yeni bir araç alınamıyor. O halde biraz eski ama sorun çıkarma olasılığı en az olan japon araçlarına da yönelebilirsiniz. Biliyorsunuzdur muhtemelen dünyanın en az arıza çıkaran markaları mazda, toyota ve honda gibi japonlardır. Tabi bir alman olarak mercedeste bu sorunsuzluk listesinin başlarında ama biraz lükse kaçtığı icin onu söylemedim.
    Size şöyle örnek vereyim; 2009 senesinde 2001 model corolla 1.6 vvti aldık. Yani araç 9 senedir bizde ve şu an 17 yaşında olmasına rağmen daha bir kez bile arıza yapmadı. Hatta çalışmayan tek bir aksamı bile yok. Tamam japonlar bir alman kadar hisli olmuyor. Sürüş dinamikleri açısından da almanların gerisindeler. Ama bu, işimi görsün diye alınan bir arabada çokta aranmaz. Sorunsuzluk daha önemli bence.

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    linea al kafan rahat eder

ernaltnts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx
    Az daha koy ybr al...

Dod gibi firmalar %30 peşinle faizsiz garantili araç satıyor.

Sana tavsiyem 1,3 den uzak dur vergisi az yakıt cimrisidir ama durmadan vites atıyorsun hele İstanbuldaysan asla alma şirket araçları anca 1,3 oluyor.

35 bin civarına zor bulursun bulsana sanayiden kanka edinme ihtimalin yüksek.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Vtec 2, bora,golf 4(yada kayıtlı5) yok model yeni olsun hb olsun dersen ibiza olabilir o boş paketleri var referans olması lazım.
    Öncelik aileye nasıl bir araç lazım hangi amaca hizmet edecek o önemli.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    honda jazz var,
    sağlam, düşük yakıt tüketimli.

Motosikleti
    Honda CBF150
    Walla allah yardımcın olsun. Bu zamanda eli yüzü düzgün araba bulmak pek kolay değil. Allah yardımcın olsun. Bazen bende kaşıntı tutuyo değiştireyim arabayı die. Ne alcağıma karar veremiyom sonra heh tamam arabamı buldum diyorum bu sefer de benim hesap tutmuyo. İnşallah cebine ve zevkine göre bi araç bulursun

Lpg li oto vites jazi gecen yaz 33400 e sattim. Boyut ufak gelmezse tadından yenmez

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Hyundai accent era 1.5 crdi

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Ticariye dönebilirsin. Ben de arac almayı planlıyorum su sıra , 4-5 yaşında dizel berlingo vs 35-40 bin tl. İken gidip 20 senelik araca o parayi vermek mantıksız duruyor.

Babada da 10 senedir berlingo var. Memnunuz. Yakiti zaten az. Topla aileyi bin git.

Ticari araçlar ülkemizde yarı fiyatına satılıyor.
    Citroën - ford gibi markalarin almanya sitelerine bakinca, 206, fiesta araçları 10.000 euro iken
    Berlingo, tourney 20.000 euro.

Hal bu iken güzel ulkemizde alınabilecek baska bir arac en azindan benim için yok.

Afedersin cuk kadar corsaya fiestaya istenen paralara alirim babalar gibi dizel. Berlingomu pasa pasa gezerim.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    35 e alacagin dizellerin tursusu cikmis olabilir. lpg li bir accent era bulabilirsen blue alabilirsin. parcalari sorunsuz rahat arabalar kendim ticari takside kullaniyorum. onceligin model olsun 20 yasindaki bmwlere mercedeslere takilma

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)